Продам десятку, на ходу , заводиться добре є нюанси (не працює центральний замок , треба прокачати тормоза,є невеликі нюанси по кузову)- чесно! Авто залишилось в спадщину, тому мало інформації можу надати . Оформлялась на мене через дію тому так само легко можна переоформити. Приїжджайте дивіться знаходиться литмаш. Я військовий тому особисто показати не зможу . Краще відповідаю на месенджери what app, Viber
На впевненому ходу,1.6 16 клапанка,газ 4покоління,тільки переоформлення.
Машина на повному бойовому ходу, технічний стан у машини добрий але є нюанси по кузову, стоїть новий генератор, в машині є 4 електро склопіднімачі, стоїть новий замок запалення 2 комплекта ключів, є сигналізація та центральний замок, в машині встановлення дев'яти дюймова андроїд магнітола та задні і передні динаміки від фірми юа аудио, змінена задня балка на балку з стабілізатором, та стоять лінзи на дальнє світло фар, я третій власник, якщо виникнуть питання то пишіть у телеграм чи вайбер, повне переоформлення!!!
В гарному стані, обслужений, ходова не гримить, працює як часи. Чохли на сидіннях, тканина сидінь під чохлами як нова. Металевий захист двигуна. Встановлений фаркоп. Зимова гума на легкосплавних дисках в комплекті. Я другий власник.
Продам Ваз 2110 в нормальному робочому стані,газ-бензин працює, ГБО вписане , машинка поварена , в шумована. Торг присутній.
Продам ВАЗ 2110 в хорошому робочому стані. Автомобіль щодня на ходу, двигун працює рівно як на бензині, так і на газу. Встановлене ГБО, витрата пального приблизно 10 л газу по місту та 8 л по трасі. По технічній частині авто справне, коробка працює добре, ходова без критичних зауважень. Встановлені литі диски, тонування та фаркоп. По кузову є незначні сліди експлуатації відповідно до віку автомобіля, але загалом виглядає достойно та привертає увагу. Авто на мені.
Продається ВАЗ 2110, 1.6 інжектор, 8кл. Автомобіль на впевненому ходу, кожен день в експлуатації. Двигун працює рівно, заводиться без проблем як на холодну, так і на гарячу. Коробка передач перемикається добре. Ходова в нормальному стані, встановлено ГБО 4 покоління. По кузову є сліди експлуатації та косметичні недоліки, видно на фото. Задня права частина має пошкодження після незначного ДТП. Днище та силова частина без критичних зауважень. Автомобіль пофарбований у синьо-фіолетовий колір "Рапсодія", встановлені легкосплавні диски, тонування скла. Комплектація: • Центральний замок • Легкосплавні диски • Магнітола • Авто підійде як для щоденних поїздок, та як перше авто. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Адекватний торг присутній біля автомобіля.
Авто кожєн день на ходу їздю на великих відстанях в дорозі ніколи не підводила, двигун 16 клапаний масло не бере з ним все добре, дно ціле , авто економне по трасі бере 5 літрів на 100 км в місті 6.5 все працює, любе переоформлення яке забажаєте.
продам сів поїхав на повідомлення не відповідаю
Автомобіль в гарному стані. Дно пороги цілі. По кузову без рижиків. Двигун та кпп без нарікань масла не їсть. Ходова частина тільки зроблена,стоїть газ-4. Гарна гума на титані. Будь який вид переоформлення. Можливо обмін та пригон.
Оригінальне, молодіжне авто, яке привертає погляди оточуючих, на класних титанах R 15 та відмінній гумі, з вписаним ГБО 4 покоління, музикою, тонуванням, акуратним салоном. Кузов без гнилі і ржавчини, двигун обслужений, ходова не гремить, м. Миргород
Авто в хорошому технічному стані замінена КПП (є стара під ремонт) з мінусів є нюанси по кузову але не значні з поганого це згниваютт пороги але це легко можна усунути присутній торг деталі при огляді або за телефоном документи всі впорядку авто легко переоформлюється.
Продам хорошу автівочку,як для своїх років. Гарний безвідмовний мотор 1.6 16 клапанний,заводиться їде як дзвін,авто на газу(вписано). Коробка ідеал. Ходова в кучі. Гарна дорога музика встановлена. Титанові диски на 14 цілі не биті не катані. Салон чистий та охайний працює кожна кнопочка.Автівка з переоформленням. Більш детально по телефону.
Хороший стан
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗА НОМЕРОМ ********** Александрович!!!
Авто в гарному стані.Двигун,КПП,ходова в ідеальному стані.Газ 4 покоління,працює чудово як на газу так і на бензині.Замінено мастило і фільтри,помпа і ремінь ГРМ.Гальмівні колодки,новий розприділювач гальмівних зусиль. Є нюанси по ЛКП.Два комплекти гуми,майже нової.Лед світло,лінзовані туманки,сигналізація,гарна музика,магнітола pioneer.Питання по телефону.
Добрий стан. Все працюе. Торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?