Daewoo Sens 1.3, 2006 рік Надійний, економний та вірний автомобіль на кожен день. Пробіг — 180 тис. км. Машина доглянута, технічно обслужена, багато чого вже зроблено. Встановлено новий газовий редуктор, оновлена система охолодження, двигун і коробка обслуговувались вчасно та працюють добре. Авто просте, невибагливе й недороге в експлуатації — сів і поїхав.
Авто в гарному стані,по техніці авто повністю обслужене,кузов цілий без корозії,є незначні вікові дефекти.За детальнішим описом телефонуйте розповім!!!
Авто в одних руках більше 8-ми років. Причина продажу - придбали інше авто. Що робилось: -капітальний ремонт двигуна в заводський (0-левий) розмір 45к пробігу тому. Оливу не їсть, працює чудово. -встановлена повністю нова гбц у зборі (не відновлена!) -повний захист двигуна -новий комплект зчеплення -новий бензиновий бак -обшитий салон (це не чохли) -лінзована оптика (електричне регулюванні рівня робоче) -вся ходова збита, нічого не грюкає -нові бензинові форсунки -стартер, генератор та вся інша електроніка відновлювалось вчасно та все працює ок -в грудні минулого року встановлена нова всесезонна резина -нові подушки двигуна -передні електро скло підйомники з доводкою, при встановленні на сигналізацію -ну то і так далі само собою. Та купа іншого, за стільки років. За кузовом старались доглядати, але роки беруть своє. Стан на фото. Авто щодня їздило. Їде як на бензині так і на газу. Газ вписаний у техпаспорт. Разом з авто віддаються запчастини, які назбирались за ці роки. Нові підкрильники, опори стойок і там ще назбирається. Повне переоформлення у ТСЦ. Реальному покупцю торг. Допомоги у продажу не потребую.
Продаю авто в робочому стані,всі питання по телефону
Део Сенс 2004 року 1.3 Газ-Бензин газ вписаний в тех-паспорті, техніка без зауважень! Авто в гарному стані. На ходу, купувалась з салону, в основному їздила по трасі, останні три роки більше стояла ніж їздила. Автомобіль з 2004 року в один руках по документах все добре, їздить як на газу так і на бензині, встановлений новий акумулятор!!! Є незначні пошкодження лако-фарбового покриття. Кому цікаво дзвоніть. Торг присутній.
Продам своє авто. Другий господар, перша реєстрація 2007 р. Пробіг 117т. км. Нові гальма: диски і барабани Hi-Q, колодки, робочі циліндри, направляючі супорта та ін. Нове ГБО 4 покоління, вписане. Замінено частину вихлопної системи. Нові стійки стабілізатора, рульові наконечники, пильовики ШРУС. Нові датчики РХХ та датчик абсолютного тиску, обслуговано дросельну заслінку. Літня гума Hankook використана 2 сезони, зимова гума Toyo відкатана 1 сезон. Нова пічка, хороша музика, сигналізація, два ключі. Дно ціле, все в хорошому стані, не варене. Косяки: зовнішня іржа у деяких місцях.
Стан 8 з 10. Зимова ризина нова. Було виконано повне технічне обслуговування: • Діагностика ходової частини; • Заміна масла та всіх фільтрів; • Повне обслуговування ГБО: заміна фільтра та трубок редуктора, мультиклапана, заправного клапана та магістралі • Заміна 4 -з ступичних підшипників • Заміна куліси КПП • Балансування коліс Перша реєстрація – 2007 рік. Машина не бита, фарбування оригінальною фарбою Raptor
Авто в дуже гарному стані, на данний момент робити нічого не потрібно, техніка суперова!! Ходова вся перебрана, мотор працює тихо та чітко, на газу та на бензині Коробка без нарікань Новий акумулятор Нова резина Колонки, магнитофон сенсорний Є страхівка Є переоформлення Салон в доглянутому стані Авто вартує уваги , детальніше по телефону
В гарному технічному стані! Всі функції працюють! Є два склопідйомники! Встановлене ГБО! Документи в порядку! Рідний пробіг! Можливий обмін на ваше авто Можливий продаж в кредит
Продам авто в хорошому стані,вкладень не потребує Жодна деталь не фарбована,весь в рідній фарбі Пороги-арки цілі !!! Один власник з салону!!! Встановлено ГБО 4 поколіня,газ вписаний в тех паспорт Переоформляється Детальніше по тел Продаж не термінова!!
Сенс повністю обслужений. Газ вписаний у документи. Встановлено гідропідсилювач керма. Присутні передні електросклопідйомники. Шини за сезоном. Підігрів дзеркал (взимку знадобиться). Якщо виникають питання, телефонуйте з радістю відповім. Продаж не терміновий, торг мінімальний.
ЗАЗ Sens 2008 року. По кузову поварена, пофарбована на початку року. Пороги, арки, лонжерони, кріплення ричагів, днище і всі проблемні місця зроблені оброблені. По салону все гарно. Не прокурено, нічого не обломано, не порвано. Двигун працює рівно, не димить не сопунить. Замінені масла, фільтра, свічки, провода, грм. Кпп не вибиває Не хрустить, не тече. Ходова перебрана без нарікань. шарові, наконечники нові. Гума спереду БЦ Нова. Ззаду якась польська ще з гарним проректором. Хороший акб Хороша музика. Сигналізація з центральним замком. Переоформлення.
Автомобіль в дуже гарному стані вкладень не потребує кондиціонер робочий не фарбована рідний пробіг деталі по телефону.
Авто в гарному збереженому стані Вся в рідній фарбі з рідним склом Двигун працює відмінно Корейська зборка Запускається з пів оберту Економна та дешева в обслуговуванні Сів поїхав Допомоги в продажу не потребую
Перший і єдиний власник. Робоча. На ходу усі сезони. В таксі не була. Кап ремонт:(двигуна -240т (з заміною гбц), кпп- 145т) масло не бере. Нові системи: тормозна, вихлопна. Ходова у повному порядку. Крісла, диван, запаска- стан відмінний. Центральний замок. Сигналізація sherif- до 600м. Два ключі, два брелока. Оновлені усі двері, окрім задньої правої. Короб цілий. Днище оброблено антикором 2023 р. По корпусу можливий косметичний ремонт. Обслуговування сто- кожні 10т. Ціна адекватна стану та віку авто. Розумний торг можливий, переоформлення обов'язкове.
Продаю власний автомобіль. Авто купувалося в серпні 25 року. По авто було зробленого багато чого (задні гальма, задні сайлентблоки, помпа, всі патрубки охолодження, новий радіатор, свічки, високовольтні провода, прокладки коллектора та ресивера, гумові кільця форсунок). 2 ключі та 2 брелка.Сів і поїхав. Більш детально розповім по телефону або в переписці
Продам Део Сенс в хорошому стані.По кузову цілий негнилий.Двигун працює чітко коробка невиє не шумить не вибиває.Встановлено ГБО 4_покоління.Більш детальніше розповім по телефону.
Продається чудовий автомобіль Део Сенс 2003р. 1,3/бензин. Авто не нове звісно, але без корозії та гнилі. Красити чи варити не потрібно, авто майже все ще в рідній фарбі. Технічно авто без зауважень на повному бойовому ходу. Кпп в нормі, двигун супер, ходова не гримить. Має страховку, переоформляється. Торг присутній клієнту коло авто!
Нормальний технічний стан, не гнилий, літня гума на дисках
Газ / бензин. Мотор 1.5. Газ / бензин.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?