Стоїть газ, не вписаний, по авто нічого робити не треба, мотор масло не бере, варити красити не потрібно, цепок замінений, камера заднього огляду, CarPlay, нове зчеплення, два комплекти гуми.
Kia Magentis 2007 року 2.0 газ/бензин, коробка автомат, автомобіль в нормальному стані, но потребує не великого ремонту, потрібно замінити втулки стабілізатора в задньої частини бо там присутній скрип ! Заміна ременя насоса ГУР ! AIRBAG проблема! Часу займатися с автомобілем не має, авто просто стоїть, за час користування в автомобілі було замінено багато деталей, автомобіль не підводив за весь час, вчасно все замінювати і авто пройде ще 300т.км! Продаж через МРЕО Пишіть Смс телефонуйте Владислав
Автомобіль від власника. Стан близький до ідеалу. Цілком обслужена. встановлений гарний Android. Є комплект зимової гуми. Штатну магнітолу віддам. Два заводські ключі.
Авто з салона в одній сім?ї. Рідний пробіг , гарна резина . Всі питання по телефону . Без ДТП . Не фарбована.
Авто в доброму ,збереженому стані ,обслужена єсть підтверджуючі документи.Кузов без корозії,ходова без сторонніх звуків,двигун після повного ТО ставились виключно оригінальні запчастини відмінний сухий без підтікань,робить рівно масла не споживає.Їде дуже динамічно та економно по трасі 5л/100 км .Салон в збереженому стані.КПП-6 ступенева.Електр ична частина вся працює.На обмін 5000
KIA MAGENTIS 2007 року. Газ, бензин. Клімат-контроль, сервокермо. Після невеликого ДТП. Занос на льоду. Пошкоджене морда та праве заднє крило, трохи задні праві двері. Місцезнаходження автомобіля м. Житомир. Парковка.
РІДНИЙ ПРОБІГ!!!! ДУЖЕ ХОРОШИЙ СТАН!!! БЕЗ ДТП!!!! ДВИГУН ТА КОРОБКА ПРАЦЮЮТЬ ІДЕАЛЬНО!!!!! САЛОН ЯК НОВИЙ!!!! ОБСЛУЖЕНИЙ!!!! ХОРОША РЕЗИНА!!! Є СЕРВІСКА ТА ДВА КЛЮЧІ!!!
Авто в доброму стані,все працює. Масло не бере, коробка перемикає добре, масло в коробці поміняне! Колеса в доброму стані ! Машина варта уваги!
продам власне авто .другий власник .три ключі комплект зимової гуми.1000км тому п овне ТО масло .маслоКПП масло ГУР.авто в дуже хорошому стані
Авто на повному ходу, працює як на газу так і на бензині. Газ вписаний. Коробка автомат працює ідеально. Встановлені лед лампи, андроїд магнітола, по електриці питань немає. Є питання по заднім аркам, був невдалий ремонт. Усі інші питання по телефону. Якщо не беру трубку, пишіть
Автомобіль у хорошому стані для своїх років. Комфортний та просторий седан бізнес-класу з недорогим обслуговуванням за ціною ланоса. Нещодавно виконано реставрацію кермової рейки та заміну датчиків двигуна. Технічно автомобіль без зауважень, по ходовій потрібно замінити втулки стабілізатору. З машиною віддам пару нових стійок Sachs
Офіційне авто.Два комплекти резини з дисками.Є моменти по л.ф.п.потертості,не критичні.Авто не фарбоване.Газ вписаний.Масла фільтра антифриз поміняні.Клімат контроль працює Чистенький збережений зручний салон.В живу виглядає краще.
Свій автомобіль,питань силовим вузлам немає. Є пошкодження на зарядній дверці,корозія не значна на задніх крилах.
Продам авто 2007 року рідний пробіг другий власник Максимальна комплектація установеле ГБО євро 4
Шукаєте надійний, комфортний та повністю обслужений автомобіль? Це саме той варіант, який не потребує жодних вкладень після покупки! ?Автомобіль у чудовому технічному та візуальному стані. Дбайливо ставились до машини, пробіг оригінальний, готовий до перевірок на будь якому сто. Тільки було зроблено ТО. Майданчики прохання не турбувати. Дзвоніть,пишіть, відповім на усі запитання.
Машина в одних руках більше 2 років. Використовувалася для сім'ї, в таксі не була. Стан дуже хороший, абсолютно жива, не потребує вкладень. Завжди обслуговувалася вчасно, грошей не економив. Газу немає і ніколи не стояв. Пробіг чесний. Кондиціонер тільки заправлений. Є задня камера. З зауважень по авто: По технічній частині не можу полагодити airbag (помилка b1620), потрібен нормальний електрик, і підтягнути або замінити трос ручника (він працює). Решта технічної частини в ідеалі. По зовнішній частині був дуже давно удар у правий бік, не критичний, зроблено було нормально, але через роки почало проявлятися, і в задній бампер заїхали (цілий, але потрібно підфарбувати). Все показав на фото. Готовий до перевірок на будь-якому СТО
Я власник авто. Авто в хорошо доглянутому стані, повністю на ходу. УСТАНОВЛЕНО ГБО 4 !!!!, ГБО обслужено, економічна витрата пального. По авто все працює, клімат заправлений. По ходовій нещодавно (500 км тому) замінені: передні гальмівні диски та колодки, передні амортизатори, передній зовнішній шрус, сальник півісі кпп, нові свічки, котушки (оригінал). Масло в двигуні, і все рідне (антифриз, гальмівна, і ГУР). На літній гумі. Скло все рідне, навіть лобове. По кузову без іржі! Салон у дуже хорошому стані! Дотяжка вікон! Два комплекти ключів! Свіжа (нова) страховка. Остання перереєстрація була на дружину (так було потрібно). Авто на кожен день, дуже надійне!!! На всі питання відповім по телефону, або при огляді авто.
Машина сів поїхав!! працює як на бензині так і на газу газ вписаний, все що присутнє все працює Присутній кондиціонер!!! Машинка корабель!! Їде дуже добре!!! деталі по номеру **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?