другий власник, двигун роблений, ходова роблена, карбюратор мінявся, радіатор обслуговувався, пороги та днище зроблені, тяги реактивні міняні, супорта міняні, зчеплення міняне, гума гарна, диски колісні міняні, нові штани, резонатор, глушник.
ВАЗ 2106 в чудовому стані. Якщо шукаєте для себе, то це саме воно. Повністю на ходу. У нашій власності з 1991 року. Класична ранння «шістка» з рідним характером. Зберігалася в гаражі, рідні седушки. Авто своєчасно освіжалось: фарбувався кузов, проведено якісні ремонтні зварювальні роботи по днищу. Мотор доглянутий, не димить. Все зроблено на совість. Жодної гнилі, іржі чи дірок немає. Використовувалась лише для потреб сім'ї, після перегону з Німеччини їздили лише по Закарпаттю. Тож пробіг невеликий для такого авто. Документи всі в порядку, продаж виключно з повним переоформленням на нового власника.
Капсула часу! ВАЗ 2106, оригінальний пробіг 12 000 км Продам ексклюзивний ВАЗ 2106 у стані, який сьогодні майже неможливо знайти. ? Оригінальний пробіг — 12 000 км. ? Максимально збережений заводський стан. ? Кузов без іржі та корозії. ? Рідний салон, як новий. ? Двигун, коробка передач і ходова працюють ідеально. ? Автомобіль завжди дбайливо зберігався та експлуатувався. Це не звичайна «шістка», а автомобіль для тих, хто цінує справжню класику. Такі екземпляри зустрічаються вкрай рідко і з кожним роком стають тільки дорожчими. Авто повністю готове до експлуатації або стане окрасою будь-якої колекції.
Автомобіль в гарному технічному стані, вкладень не потребує.. Новий акамулятор.. На даху багажник.. Всі питання по телефону.. Розумний торг біля капоту.. Автомобіль до продажу не готувався...
Машина на повному бойовому ходу, 5ступга газ бензин, все по телефону
У продажі ваз 2106 Стан чудовий Машина без ДТП Не фарбована Так є сліди експлуатації подряпини Але стан такий ще треба пошукати Двигун після кап ремонту проїхав 7 тис Потім стояла автівка в гаражі 4 роки Двигун 03 Коробка 4 ступка Міст не виє Тільки переоформлення
Продам живу шістку 2004року випуску. Газ бензин. Двигун після повного капремонту, їде як несамовитий.
Одометр по другому колу - 196 тис. км. На авто до 2020 року їздив дід, але потім переоформили, бо вік діда зробив своє. Потім тесть використовував авто, скоріше авто було як транспортний засіб з пам'яттю. Були плани на повну реставрацію та виїзи лише в вихідні, але нехай вже інший щасливий власник приймає рішення про подальшу долю цього авто в рідкісному стані. по авто: 1. Перші 12-ть зим авто використовувалось, в більшості, для поїздки з Нивок на дачу в Крюківщину, та іноді до рідних в сусідні області. Зимував ВАЗ 2106 в гаражі (до 2020), фаркоп виступупав в ролі парктроніка, причепа не було і в комплекті до авто не йде. 2. За довге щасливе життя авто не бачило ГАЗу, лише бензин, колись А92, а зараз А95, іншого на наявних АЗС поряд не має. 3. Було дві притертості, довелось окремими випадками підфарбувати одне переднє та одне заднє крило. Пороги рідні, вся фарба також. Лонжерони без іржі. Стики кузова без тріщин та іржі. Є початкова іржа в проємаж. 3. Авто ослуговували на дорогому СТО (назва та локація при зустрічі), всі запчастини змінювали на нові, без колхозу та скруток. 4. ТО кожні 8000 км +-500 км - 5W40 Mobil, оливи не бере і на брав. Не димить навіть при запуску. 5. Двигун не розбирався, головка також. клапана рег. давно, зараз не потрібно, жужить як оса - без перебільшень. 6. В діапазоні 6-ти місяців було виконані наступні роботи: заміна помпи та антифризу (синій HEPU), задні гальмівні циліндр., трійник та дві трубки з розш.бачком гальм. рідини+рідина+прокачка, датчик тиску двигуна, передні гальмівні диски (мабуть і колодки), опори двигуна та ряд інших ЗЧ. Думки в голос: якщо врахувати, що роботи завжи виконувались на СТО - то це дурні гроші інвестов в авто. 7. В вартість авто входить додат. комплект літньої, майже нової, брендової європ. гуми на штамп. дисках проф. пофар. порош. фарбою в кольорі сірого срібла. 8. Два ключі від авто, один від дверей + один від багаж. 9. Елекривід антени працює в обидва боки. Авто трохи шумили і воно дало результат
продам машину в доброму стані питання є лиш по зовні які витно на кузові остальне все добре вкладень не потребує нова гума зимня стартен новий акум новий затонована люк працує не протікає нове щепленя сів поіхав всі деталі по телефону мотор і коробка ходава ідеал **********торг є!!!!
Ваз 21061 1992 рік 1.5 Газ/бензин(газ вписаний) Автомобіль повністю на ходу. В гарному стані. Працює як на бензині так і на газі. Міст не гудить. По мотору, коробці передач та по ходові все добре. З документами повний порядок. Знаходиться в місті Тернопіль Телефонуйте…
авто у не поганому стані салон нормальних мотор гарно працює авто покрашине інформ по телефону
авто на ходу,сів поїхав питання по телефону
Продам ВАЗ в гарному стані, газ вписаний. Продаю з переоформленням. Всі питання біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?