Astra J 2.0 CDi Двигун працює чудово , не димить, вся екологія на місці ,АКПП переключає плавно без ривків та ударів , замінено ГРМ , масла , фільтра ,також кільце насоса, задні стійки, та свічки розжарювання Вся детальна інформація по телефону : +********** -Тетяна
Продам авто в доброму стані ,2 комплекта резини,літня на титанах,зимова на металічних дисках,ковпаки оригинальні,по гальмівній системі все зроблено,нові тормозні диски, колодки,ручник. Грм поміняно,масло і фільтра потрібно поміняти , відреставрована турбіна в Варшаві,гарантія рік часу,робив в перших числах березня 2025 ,далі більше інфо по телефону.
автомобіль в хорошому стані ...мотор працює без нарікань ходова зроблена... нове щеплення нові тормозні диски та колодки... є нюанси по кузову не кретичні дитальніше в приват Писати дзвонити на Вайбер
СВІЖО ПРИГНАНИЙ З НІДЕРЛАНДІВ_ 2012 Рік Opel Astra Cosmо Збережений стан Розмитненна, та Сертифікована. БЕЗ ДТП!!! ___ПРОБІГ ОРИГІНАЛ !! Сервісна Історія!! -Всі вікна рідні 100% -Не бита 100% -Оригінальний пробіг 100% -Розмитнета та сертифікована Бензиновий мотор 1.7 -Коробка 6-ступка - Збережений стан - Хороша Резина -НАВІГАЦІЯ! BLUTUS! задній парктронік -Клімат контроль 2-х зоний -Оригінальні диски -Підігрів дзеркал -Електросклопідьомники -Сенсор доща -Мульти руль -Шкіряний руль - Запасне колесо -Кріплення для дитячого крісла ISOFIX -ЗАВОДСЬКИЙ ФОРКОП! _Салон Як НОВИЙ, ЗБЕРЕЖЕНИЙ!! _Двигун працює ідеально не димить та не бере масла _Коробка передач працює на відмінно перемикається плавно без ривків та посторонніх звуків _По кузові немає ознак корозії —————————- АВТОМОБІЛЬ НЕ ПОТРИБУЄ КАПІТОЛОВКЛАДЕНЬ!!! ДЗВОНІТЬ ВІДПОВІМ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ!!!
Автомобіль в ідеальному стані,на максимальній комплектації, з самим потужним двигуном з цієї лінійки на 136 к/с, та водночас економним,все обслужено! Вкладень не потребує.
Максимальна комплектація Opel Astra-k Sports Tourer Два ключі,два комплекти килимів Сервісна книжка з історією Підігрів керма передніх і задніх сидінь Адаптивний круїз Утримання в смузі Датчик сліпих зон Датчики тиску в шинах Дистронік та камера розпізнавання знаків Без ключовий доступ всіх дверей Запуск з кнопки Система StartStop економія палива на світлофорі та пробці Сенсорний монітор CarPlay Ел,привід дзеркал зі складанням Ел,ручник Парктроники 360 Авто паркування Передні задні лед фари,максимальна фара авто дальній світ,додатково світло кут повороту керма. Електро багажник,відкриття ногою Скло по колу всі рідні
Продам 🚙 OPEL Astra J (рестайлінг), 2012 р.в., свіжепригнаний з Нідерландів. Авто у ВІДМІННОМУ стані! ✅ З оригінальним пробігом 196 000 км. 🔧Технічно в ІДЕАЛЬНОМУ стані! Вкладень, крім обслуговування, НЕ потребує. Двигун працює відмінно - простий та надійний, атмосферний 1.4 (100 к.с.), авто динамічне та економне - 6.5 л/100км! Ходова частина без зауважень. Салон авто максимально збережений та доглянутий. 👍 Комплектація: КОНДИЦІОНЕР (❄️A/C справний), ДАТЧИКИ світла та дощу, електросклопідіймачі, електро дзеркала, КРУІЗ-контроль, парктронік, екран з навігацією, Bluetooth, AUX, USB, мультируль, оригінальні легкосплавні диски R17 🛞, 2 ключі, система старт/стор. Авто БЕЗ дтп, всі вікна рідні (в т. ч. вітрове)! Авто - знахідка! 💡 Нові власники будуть дуже задоволені та мати користь від авто багато років - збережене та приємне авто 👍 Невеликий ТОРГ біля авто, телефонуйте!
Пропоную на продаж власне авто пригнане з Нідерландів у 2021 році. Авто доглянуте, стан сів і поїхав.Помилок по авто не має, кожна кнопка працює.На сидіннях чохли з екошкіри,шторка багажника, тонування
Автомобіль купувався у 2017 році в Німеччині. За 9 років він знаходився в одній сім’ї. Купувався з пробігом 212 000 км, на даний момент пробіг становить 292 000 км. За весь час експлуатації регулярно та вчасно проходилось ТО, особливих технічних проблем не було. У 2019 році видалено сажевий фільтр, у 2021 році замінено комплект зчеплення. По кузову — жодних нарікань: немає іржі ні зовні, ні на днищі. Ліве переднє крило замінено в колір. Передній бампер має слід від удару, задній бампер також був пошкоджений. Є тріщина на лобовому склі. В результаті автомобіль потребує фарбування обох бамперів, заміни лобового скла та детейлінгу кузова. До 2021 року вівся бортжурнал, який можна знайти на ********** / drive2 за назвою «Синий ТурбоВаген». Автомобіль на зимовій гумі, віддаю ще літню гуму на дисках (залишкову). Готовий до торгу
Продам авто гаражного зберігання жодних вкладень Не потребує продаж терміновий у зв'язку з виїздом решта питань по телефону
Продам своє власне авто,володію автомобілем з 15.02,2023.Пригнане з Німеччини,має невеликий пробіг і гарний стан для своїх років.Два ключі.Пробіг не скручений. Авто повністю обслуговуване,зроблена вся ходова,зроблений розвал,стоїть нова літня гума ,віддам другий комплект зимових шин. Зроблена вся система охолодження(радіатор,термостат,радіатор пічки,замінені патрубки),також замінені 4 тормозних диска з колодками. Має шикарний зовнішній вигляд,хороші лед лампочки в ближньому світлі(100 дол комплект),безрамочні вікна(дотяжки працюють),автоматичне опускання вікон. Гарні та зручні сидіння з боковою підтримкою та ручним регулюванням. Продаю,бо треба більше авто,обмін не розглядаю. Будь-яке переоформлення,я власник.Реальному покупцю торг.
Продаю свій автомобіль, зареєстрований на мене. Автівкою володію трохи більше ніж 2 роки, проїхав близько 15 тис. км. Купляв від «пригонщика». Авто з Німеччини. Комплектація достатньо багата. Відразу після покупки провів велике ТО автомобіля із заміною дроселя. Коли вибирав це авто, купляв звіт CarVertical, з якого виходило що пробіг «корегувався» приблизно на 50-60 тис. км. Зі звіту авто виходить що після ДТП авто ремонтувалось на офіційному СТО у Німеччині. По кузову є нюанси, притаманні 15 річному авто, типу сколів, подряпин. Авто повністю обслужене у травні цього року. Двигун працює справно, заводиться навіть при -25. Заправка була тільки пальним з АЗС WOG. Зчеплення добре. На сьогодні авто не вимагає жодного фінансового вкладення. Автомобіль дуже приємний та економічний на трасі, на швидкості до 110 км/г - 5,6л/100км. Стоїть літня гума на оригінальних литих дисках (як на фото), зимова в комплекті на штамповках Opel. Підвіска в технічно справному стані. На запчастинах не заощаджував, ставив тільки якісні запчастини. Згоден на перевірку авто на СТО. Перекупів та площадки прошу не турбувати. Обмін теж не цікавить, тим більше на США!!! Тільки повне переоформлення.
Автомобіль в чудовому стані 1.7 дизель 2009 рік 6-ступка Комплектація cosmo максимальна Підігріви , лінзована оптика, круїз , авто світло дощ, омивачі фар , датчики шин , перфоровані сидіння комфортні , великий монітор Автомобіль обслужений не потребує вкладень . Чудовий варіант хто шукає авто для себе !
Продам власний автомобіль.В експлуатації 5 років.Ходова зроблена,двигун масла не бере,сервісна книжка ,чохли на сидіннях з вінілкожі,літня гума 2022р,комплект зимової гуми на дисках,охайний салон.При заправці 40л газу в змішаному режимі авто проїзджає 500км.Купивши авто покупець не пожалкує.
Продам доглянутий автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. По авто багато зроблено: • новий комплект зчеплення з демпфером • новий акумулятор • новий генератор • повністю обслужена ходова частина Двигун та коробка працюють без нарікань. Автомобіль їде комфортно, та впевнено. Хороша комплектація: великий дисплей, Bluetooth hands-free Parrot для дзвінків та музики. Машина експлуатувалась бережно, стан буде видно при огляді. 2 власник в Україні. Рідний пробіг, кого цікавлять деталі пишіть чи дзвоніть **********
Їде дуже бадьоро, перший власник в Україні, всі вузли працюють на відмінно. за останній рік замінено комплект щеплення, двомасовий маховик, коробка 6ст замінена з гарного донора(перевірена, олива сальники замінені) стару можу докинути бонусом. Радіатор та вентилятор, капремонт ГБЦ з гільзовкою сідел форсунок. Форсунки та насос високого тиску перевірені в гарному стані. блок без зауважень оливи не бере, не димить, не парить, не троїть. турбіна дує як треба, була реставрована ще раніше Свіжий акумулятор та генератор. Свічки накалювання. Вихлопна замінена, хомути, та добре проварено. Кондиціонер/пічка працює гарно, лінзовані фари, підігрів дзеркал. Ходовка робилася вчасно - стійки, пружини, передні гальмівні диски, сайлентблоки і т.д. До кузова руки не дійшли, тож косметичні підкраси, незначна корозія на арках та порогах. До цього треба прикласти руку і автівка прослужить вірою та правдою не один рік. Маю чеки та накладні на заміну та ремонт найдорожчих вузлів. Продаю у зв'язку з переходом на електромобіль, реальному покупцеві адеватний торг
Автомобіль у чудовому стані від одного власника. Рідкісний колір, виділяється на дорозі. Технічний стан авто чудовий: мотор сухенький, працює як годиник. Коробка працює чудов. Дуже гарна комплектація, парктроніки перідні та задні, доставлена якісна камера, сидіння в ідеальному стані, підігрів керма, кондиціонер холодить як потрібно, не горить жодна помилка. Сажа на місці, не забита. Резина у чудовому стані, тормозні диски та колодки як нові. Дуже економний та динамічний автомобіль, витрата палива дивує 5л на 100км. МОЖЛИВА ДОСТАВКА !!! Кого цікавить телефонуйте.
В гарному стані , два комплекта гуми, кондиционер, автомагнитола з блютуз ом, 15 розмір колеса. Салон чистий та охайний.
Відповім на всі запитання за телефоном!|
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?