Продам Ваз 2109,в гарному, збереженому стані,сто проводилось своєчасно,газ-бензин,машина обезшумлива,ходова перебрана,новий акумулятор.Вся детальна інформація по номеру телефону **********
Авто в гарному стані, повністю на ходу. Передні сидіння від Chevrolet Lacetti, ГБО - LOVATO. Встановлено центральний замок та сигналізацію. Є комплект зимної гуми.Гаражне зберігання.Власник один.
Продам авто технічно в доброму стані має не виправлені сліди експлуатації можливий обмін з вашою доплатою! детальніше за телефоном
Продам ВАЗ 2109, 1990 року випуску. Автомобіль на ходу, їздить кожного дня. Двигун працює добре, коробка передач без нарікань. Пороги не гнилі, кузов у нормальному стані для своїх років. Акумулятор 100ah,заводиться без проблем,5передач. • Рік випуску: 1990 • Пороги не гнилі • Акумулятор 100% • Документи в порядку • Авто на ходу Є незначні сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля. Ціна — 33 000 грн. Можливий торг біля автомобіля. Деталі за телефоном або в повідомленнях.МОЖЛИВИЙ ТОРГ
Продам ВАЗ 21093 Інжектор Пригнана З Німеччини Машина цукерочка Двигун 1.5 Встановлена протиугонна система Встановлено і вписано ГАЗ Дуже екномна Не гнила, дуже збережена, оброблена Недавно замінено грм і прокладка клапанної кришки Дуже зручні сидіння від Ланоса Нові колодки Мотор працює ідеально (МАСЛА НЕ БЕРЕ) Нічого не стукає по ходовій По електриці все працює Новий акумулятор Замінене масло 3тис.км тому Люк робочий, не протікає Коробка ідеал (всі передачі чітко включаються, не вибивають, не гудуть) Нове сцеплення Пічка дує Є радіо Всі склопідйомники робочі НЕ БИТА, БЕЗ ВМЯТИН Авто вартує уваги, бо вкладено дуже багато часу та сил і грошей, авто любили і завжди шанували ПО ДОКУМЕНТАХ ВСЕ ВПОРЯДКУ
2109 2004 року на 4 газу газ вписаний в тп варить та красить не потрібно мотор, коропка та ходова супер титани r15 по електриці все світе та вмикається центральній замок сигналізація сенсорна магнітола салон чистий та охайний
Ваз 2109 в хорошому стані. На ходу. Заводиться добре, їде бодро. Встановлені електро склопідйомники та центральний замок. Пороги та днище цілі. Кузов в хорошому стані але потребує косметичних робіт. Поставив новий акум. Поміняв багато патрубків та скасофон. Всі фари, повороти, стопи, підсвітка номера працюють. Продаю дешевше зараз бо потрібні гроші. Реальному покупцю хороший торг у капота. Тільки переоформлення.
Не фарбований автомобіль, гарний стан.(скло все рідне, включно з лобовим) пороги, днище в ідеальному стані, варити чи фарбувати не потрібно, хороша гума на титанах, двигун коробка ходовка без зауважнь. після ТО. Загалом стан хороший на свої роки. Переоформлення чи доручення без проблем. Можливий пригон. Телефонуйте.
Опис: Продаю власний проект у доглянутому стані. Автомобіль для тих, хто шукає поєднання класичного вигляду «дев’ятки» та надійності німецьких агрегатів. Машина повністю обслужена, робилася для себе, а не на продаж. Технічні характеристики: Двигун: 2.0 л (C20NE) Opel, повний інжектор. Працює як годинник, дуже бодра динаміка. КПП: Opel (F-серія). Передачі вмикаються чітко, коробка набагато витриваліша за стандартну. Кузов: Колір — насичений синій. Машина після повного комплексу робіт: якісно поварена та повністю пофарбована. Стан металу — ідеальний. Колеса: Стильні штампи R15. Машина впевнено тримає трасу і виглядає значно цікавіше за сток. Комфорт та салон: Встановлена торпеда від Opel: приємний м’який пластик, відсутність зайвих шумів, функціональна панель приладів. Сидіння від іномарки: якісна бокова підтримка та комфорт у далеких поїздках. Салон чистий та охайний. Стан: Машина повністю готова до експлуатації. Вкладень по кузову чи мотору не потребує. Всі вузли адаптовані та працюють злагоджено.
Авто на повному ходу, газ вписано, документи в повному порядку, переоформлення! Можливо обмін на мото! Розгляну варіанти
Продається ВАЗ 2109 в чудовому збереженому стані. 1 власник з автосалону. 90 тис. км рідного пробігу. Двигун різвий, сухий, працює тихо і рівно. Коробка переключає чітко, без люфтів. Ходова частина, тормоза, все обслужено, нічого не стучить, не скрипить. Салон в ідеальному стані. Встановлено ГБО Пропан і вписане у т.п. Майже нові легкосплавні диски з літньою гумою. Сигналізація. Новий акамулятор. Автомобіль збережений і доглянутий. Готовий до будь яких перевірок. Всі питання по телефону
Продам авто в хорошому та збереженому стані. Кузов не гнилий,80% машини в рідній фарбі,пороги,стакани все ціленьке. Тонована по кругу з лобовим якісною плівкою. Мотор 1.5 працює добре,масло не бере і не димить,розхід 6л.бензину,всі розхідники замінені,карбюратор новий.Компресія по 13 кожен циліндр. По ходовій все добре,нічого не гримить і не стукає. Коробка добра,5-ступка. Салон не порваний,не затертий. Вписаний газ в тп.але на машині немає. Діюча страховка. Експортний варіант-Хансіантка. До машини ставились бережно і охайно. На даний час на повнім бойовім ходу. Решта запитань по тел. Торг біля авто.
Продам ВАЗ 2109 в доволі гарному стані як на свої роки. Механічно - все працює, гарний салон, передні сидіння від golf 4 в обтягнутій шкірі, стоїть газ/бензин, мотор в чудовому стані, в машині стоїть шумоізоляція всього салону та під капотом, при їзді дуже гарно відчувається тиха їзда як для автомобіля ВАЗ!, зимові 4 колеса в комплекті, більше інформації по номеру
Авто в ідеально збереженому стані!весь час гаражне зберігання! Все у рідній заводській фарбі!!!без натяку на корозію!. зимою не використовувалась! Рідний пробіг 25тис км! збірка ваз.експортна.привезена новою по реекспорту із Угорщини.
Автівка варта уваги, повністю відремонтована,щодня на колесах.Терміново, торг!
продам дiвятку,мотор 1.3 газ-бензiн,клапана вже негне,весной поставлено нове ГБО не вписане,ГРМ помпа ролiк та тосол,масло нове в робочьом станi,е невелiкi нюанси по. лако красочному покритiю,нада трохi прикласти рукi по покразцi,i.коробка 5 ступка без нарiкань.мотор робить без питань,тiкi при заводki пускае дим потiм без нарiкань не сапунить i бездиму.ходова без нарiкань,тормоза покругку новi ручнiк працюе.машина робилася щоб ?здила жiнка.негнила варилясь 3рокi назад.есть трещiна на лобовом стiклi.стартер новый, вiдам новi вiтровiкi, пласмаскi на зад. аркi.на даний час авто кожного дня на ходу,дискi r14 резина сто?ть зима, якщо Ви хочете ?здити,а некрутить запрошую на огляд,Але е i 800$,це Ваш вибiр.крутить Чи ?здить,написав все як е.е питаня звонiть
Машина в хорошому технічному стані 8/10. Візуальний вигляд 8,5/10. Є газ другого покоління вписаний в техпаспорт. З документами все гаразд. Замінені кулаки, зроблена підвіска, а також свічки і бронепровода. В комплект є 4 зимових і 4 літніх колеса R14. Панель з Opel Vectra B. Стеля в машині не провисає і немає дир. По кузові нюанси видно на фото. Пробіг не її, пробіг від Opel. Телефонуйте все розповім. Без торгу
Авто в хорошому стані двигун після кап ремонту їде добре підвіска не стукає машина не гнила за деталями дзвоніть пишіть
Продам ВАЗ 21093 машина супер вкладень не потребує заміняні всі чотири стойки стоїть двох стороння сигналізація камера заднього виду нова резина зимова новий акумулятор
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?