авто в гарному стані . мотор працює добре. авто кожен день їздить. по техніці питань нема. нюанси по кузову видно на фото.два комплекти коліс літо 17 а зима 15 радіус. в гарному стані. тільки переоформлення.
Opel Omega B 2.2 TDI 2001р. Машина на ходу обслужена Технічно справна По кузову всі нюанси зроблені Усі питання по телефону
Продам опель омега, в доброму робочому стані, двигун працює чітко масла не бере ні каплі, потолок не провисший як новий, місяць тому замінено повний комплект грм з роликами новий термостат свічки та провода, замінений антифриз та масло, має встановлене робоче vebasto, кузов в доброму стані є пару рижиків на арках, днище ланжерони стакани в ідеальному стані без жодних сварочних робіт все по заводу, багажник та місце для запаски взагалі як нове, атомобіль мав тіки підкраси , працює кожна кнопка, новий акумулятор нова гума, без жодних капітало вкладень документи в повному порядку.
Продам авто, за не дорого..... З документами порядок переоформлюється на ходу телефонуйте! Продаж не спішний за даром не продається. Потрібні сварочні роботи не критично! До авто віддам майже всю ходову нову лежить в багажнику. По мотору не димить, масло свіже GM, грм,помпа, термостат, дмрв, свічки, провода, лямбди, теплообмінник з нержавійки вічний опелісти мене зрозуміють))) все замінено на нове, і ще стоять алюміневі кришки клапанів! На відміну вони від пластикових на багато краще, і стоять дурних грошей, торг мінімальний біля капота.
Opel Omega 2002 • 2.2 газ/бензин • механіка Автомобіль у робочому стані, на повному ходу. Кондіціонер працює. Двигун працює стабільно як на бензині, так і на газу. Коробка передач механічна - без зауважень. Ходова частина в нормальному стані, сторонніх шумів немає. Авто обслуговувалось, придатне для щоденної експлуатації. Комфортний та просторий седан, з великим салоном та багажником. Підійде як для міста, так і для далеких поїздок. Документи в порядку.
(100)ювілейна модель, бензин-газ 4 покоління обслугований, фари ксенон завод, 2 комплекта гуми на дисках, музика:сабвуфер, підсилювач звуку, нова магнітола, кузов хороший(оброблений)місцями іржа, в ДТП не була, з 2003 року в одній сім'ї, сервісна книжка від хазяїна присутня
2.2 i Газ 4 покоління АКП Тонування скла Електропакет Сигналізація Зроблене світло. Відреставровані фари. Нові bi-led лінзи. Все відрегульовано! Магнітола Alpine MP3/USB Клімат контроль, кондиціонер робочий. Два комплекта гуми: літня на титанових дисках R17, зимня на штампах з колпаками R16. В 2025 році був ремонт АКП з заміною оливи, також зроблена ревізія по кузову(поварені проблемні місця опелів). На даний момент авто в робочому стані, є вікові незначні недоліки. Перебрана ходова частина: нові амортизатори, сайлентблоки, ричаги, наконечники, тормозні колодки. Авто в одних руках з 2010 року. Не корч. Торг після огляду. Можливий обмін на щось новіше. На обмін ціна індивідуальна.
Авто на ходу Двигун в порядку 3.0 x30xe По кузову ціла документи в порядку страховка присутня Питання по електриці Коробка не перемикає але робоча(є стара знята ) Щось з електронікою Не буксує не падає в аварії немає часу займатись Обмін або продаж
хороший стан, двигун М 57, 100 км тому замінено масло (motul 5w40), нові передні стойки ,власник, деталі за телефоном...обмін не цікавить.
На ходу невеличкі нюанси по кузову з переоформленням
Продам свій автомобіль,з переоформленням.В сім'ї була 5 років.Тільки зробив капітальний ремонт двигуна, двигун робить добре,в круг зроблено ходова.Машина не гнила. Стоїть зимова гума. Деталі біля авто.
БЕЗ ТОРГУ!!! Автомобіль на свої роки в дуже гарному стані.Кузов без корозії, ходова збита, двигун працює рівно.Детальніше по телефону.
Авто 30 років в одній сім'ї. Нещодавно замінені , гальмівні передні диски та задні, бензо бак , рульові наконечники. Масло фільтра мінялись місяць тому, нова вихлопна, замінені задні пружини. Перероблений на безконтактний дмрв. Лед фари. Туманки, обігрів заднього скла, електро регулювання бокових зеркал, все працює в штатному режимі.
Продам омегу б, на ходу , сів поїхав , виведені провода до савбуфера, потребує не значний косметичний ремонт , в подарок багато до неї запчастин , всі деталі по тел Андрій
надійне авто,центральний замок на свої роки дуже класне авто
Машина 1996 року, сів і поїхав. Двигун 2,6 від донора, у навантаження даю двигун 2,5 рідний у зборі цілком. Газ 4 покоління. Масло не бере. Все працює, кондиціонер тільки заправити, гума 1 рік. Гнилі та іржі немає. Присутні дрібні рудики. 10 000 км тому замінив: ГРМ, всі ролики, помпу, насос ГУР, котушку запалювання, проводи, свічки, два лямбда-зонди, одна вихлопна нова. Є трекшн контроль.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?