Продаю свій Dodge Caliber, який не створював мені жодних проблем під час експлуатації. Найважливіше: - в авто є газова установка - дуже економічна їзда. Авто працює ідеально і на газу і на бензині; - коробка автомат. Зручно і без проблем. Якщо вам потрібен недорогий і надійний автомобіль на автоматі - це ваш варіант; - гарний доглянутий стан (жодного таксі, куріння в салоні або перевезення брудних речей). Я їздив на ньому на роботу/з роботи та в сімейні поїздки; Пробіг реальний, і невеликий для свого року. Машина повністю обслугована, нічого робити найближчим часом не потрібно. Є комплект хорошої зимової резини, на авто зараз стоїть якісна літня. У салоні встановлена сучасна мультимедійна система з великим екраном: підтримка iPhone та Android, навігація, камера заднього виду — дуже зручно в місті та під час паркування. Причина продажу - потрібно купити машину більшого розміру. Якщо потрібна перевірка на СТО - без проблем. Реальному покупцеві - чесний торг біля авто. Телефонуйте, відповім на всі питання.
Продам Dodge Caliber, 11 років, пробіг 193 тис. По ходовій багато чого зроблено. Мотор масло не бере. Салон живий, кузов зі слідами експлуатації. З нюансів постукує диференціал (не критично), коробка варіатор не рикає, плавна, працює як треба. Переоформлення. Торг, звісно. Обміни не цікавлять. Якщо не беру трубку, передзвоню, або пишіть.
Продаю своє авто, півтора роки в експлуатації, купувалася в якості сімейного автомобіля. Зі своіми функціями справляється гарно. Високий кліренс (17 см) дозволяє не боятися більшості бордюр і ям. Встановлено ГБО. За період експлуатації жодного разу не підводила. По авто було зроблено наступне: Заміна ГРМ і супутніх деталей (пару тисяч тому) Заміна радіатора і частини зношених патрубків системи охолодження (десь чотири тисячі тому) Регулярна заміна моторної оливи (раз на 8-10 тисяч) Одна заміна оливи у варіаторі (приблизно 30 тисяч тому) Що треба зробити: Бажано замінити пічку (вже трохи підзабилася) Бажано поварити пороги (по правій стороні є таке питання) Трохи підлатати підвіску Продаж з ПОВНИМ переоформленням день-в-день (без варіантів) Гарний торг біля капоту Дзвоніть з 9:00 до 21:00 Або пишіть сюди
Dodge Caliber 2008 рік. 181тис. пробігу. Двигун 1.8 бензин, коробка механічна. Двигун та коробка в дуже гарному стані. По ходовій все зроблене та замінене. Гарні диски 17 радіусу. Високий кліренс. Встановлені заводські релінги. Камера заднього виду. Електросклопідіймачі чотирьох дверей. Є невеликі нюанси по лакофарбовому покриттю. Два комплекти ковриків. Зимова та літня резина.
Додж 2 покоління. багато недоліків 1 покоління виправлннно.. Клімат дуже добре дує.Корозії не має. Їде гарно як на бензині,так і на газі.Все працює, робив для себе. практично вся нова ходова частина, помпа, ремені і т.д.що робив розкажу по телефону.Продаю ,бо потрібно більший кросовер.
Авто повністю обслуженє,варте уваги,готове до любих перевірок,ходова нова масла,фільтра всі замінені-детальніше дзвоніть все розповім.
Продам DODGE CALIBER повністю обслужений від А до Я. Масла фільтра тормозні диски з колодками нещодавно були замінені усі ролики тому по мотору питань нема. Працює як часики заводиться з пів оберту не димить. Одним словом проблем по мотору немає, завели та поїхали. Коробка перемикає класно не хрустить не вибиває Ходова мʼягенька нещодавно була перебрана проблем по ній немає їде мʼягенько, нічого не стукає не грюкає дорогу тримає рівно Кузов рівненький та красивий всі вікна рідні без критичних мʼятин та царапин дно ціле все в зазорах рівненько гарненьке стоїть хороша резина (ще є 80%) на красивих р60 дисках. Вигляд дає дуже привабливий Салон охайний потолок не вісить сидіння не порвані не затерті клімат заправлений дує холодним дай Боже. Музика є, електроніка вся працює По документам повний порядок Присутній маленький торг біля капоту
Авто повністю на ходу, нічого не стукає ні грюкає. По кузову видно на фото. телефонувати за номером Юлія.
Звертатись за номером на фото 1.На обмін як у всі 7500$
Продаю «Барана» в технічно справному стані, готовий до бою. Проведена антикорозійна обробка всього автомобіля. ТО проводилося вчасно. 5 тис км тому замінено навісне обладнання (ролики та ремінь). 10 тис км тому замінено гальмівні передні диски та колодки вкруг. Влітку 2025 замінено передні та задні важілі в зборі. Торг обов?язковий. З інших питань за телефоном.
Продаю свій Dodge Caliber, який не створював мені жодних проблем під час експлуатації. Найважливіше: - в авто є газова установка - дуже економічна їзда. Авто працює ідеально і на газу і на бензині; - коробка автомат. Зручно і без проблем. Якщо вам потрібен недорогий і надійний автомобіль на автоматі - це ваш варіант; - гарний доглянутий стан (жодного таксі, куріння в салоні або перевезення брудних речей). Я їздив на ньому на роботу/з роботи та в сімейні поїздки; Пробіг реальний, і невеликий для свого року. Машина повністю обслугована, нічого робити найближчим часом не потрібно. Є комплект хорошої зимової резини (за бажанням пересилання Новою Поштою з Києва), на авто зараз стоїть якісна літня. У салоні встановлена сучасна мультимедійна система з великим екраном: підтримка iPhone та Android, навігація, камера заднього виду — дуже зручно в місті та під час паркування. Причина продажу - потрібно було купити машину більшого розміру. Якщо потрібна перевірка на СТО — без проблем. Реальному покупцеві - чесний торг біля авто. Телефонуйте, відповім на всі питання.
Авто готове до продажі! їздить дівчина! Телефонуйте! Вінниця
Телефонувати за номером Андрій Телеграм за номером
Технічно справне авто, готовий до любих перевірок Деталі по телефону. Це авто та багато інших можна оглянути за адресою місто Хмельницький вулиця Степана Бандери 28( поруч з рестораном Шарм, навпроти Хмельницьклегпром)
Машина у хорошому стані. Терміновий продаж. Акумулятор новий. На 200 тисячах замінено цеп, натяжителі, ремені. Замінена рідина та фільтра в АКПП. Олива в двигуні мінялася кожні 10 тисяч. Автомобіль доглянутий. Всі ремонти проводилися тільки оригінальними запчастинами.
Продам Dodge Caliber 2010 року. Технічно в задовільненому стані. Двигун працює рівно, мастило в варіаторі мінялось та робилась діагностика - помилок немає. Приїхало з вигорівшим лаком на передньому бампері та правому крилі (видно на фото). Машина кожен день на ходу, є сліди єксплуатації. Встановлено газ, але не зареєстровано. Всі питання за телефоном.
Авто на ходу їздить постійно без нарікань, салон гарний. Потрібні роботи по кузову (пороги, рижик по арці та по двері), ходова зроблена повністю. Для зацікавлених гарний торг на виправлення кузовних робіт. Більш детальніше за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?