Продам Форд скорпио 2 донс 2.0 136 кінських сил У власності два роки ,і за ці два роки багато чого вклав в автомобіль а саме головне так скажемо душу ,із мінусів так як є 1.ззаду побитий бампер,3 січня вʼїхав у стовпа 2.передній бампер замкненій і пофарбований в колір ,але трішки не попали в сам колір,воно видно тільки на сонці,тому що 31 грудня не зреагував и поцілував автомобіль тому і ремонтував бампер,мені це обійшлося в 300 доларів 3.на криші і багажнику поліз лак 4.чомусь почала хрустіти коробка передач,і розбиті втулки на самій кулісі яка на коробку кріпиться Але є і коробка в гарному стані і ця куліса теж в гарному стані ,просто треба замінити а часу немає,і звісно віддам же з машиной якщо будете купляти мені це обійшлося в 270 доларів щоб купити 5.тріснуте лобове стекло 6.чомусь пригає стрілка тахомерта По нюансам начебто все що є Стоять ще хороші лед лампи 2600 грн за пару Стоїть ять ззаду дінаміки з Форд куга ,а переду екран Електро сидіння ,їх також купляв 150 доларів за пару А так машинка без нарікань за ці два роки не разу не підводила і багато куди на ній їздив ,маю наувазі на велику відстань,масло не їсть І да я другий власник в Україні ,перший власник купляв її нову з автосалона Но один із головних мінусів що продаж тільки по техпаспорту тому що немає змоги звʼязатися з тим власником тому що самі розумієте звідки машина І ще саме головне те що не гнила знизу зовсім і все в оригінальній обробці,багато чого можна розповісти про автомобіль,мені дійсно подобається і багато чого туди вклав зараз даже не про гроші Так що якось так ,зацікавила пишіть ,телефонуйте Но скажу одразу що якщо і торг то максимум на бензин якщо буде їхати десь здалеку
Форд Скорпио 2.0 Дохц авто не зважаючи на вигляд в дуже хорошому стані доїде в любу точку України Форд в нас вже 6 років і ніколи в дорозі не підвів двигун повністю в ідеальному стані всі датчики,масло,фільтер.все нове форсунки на стенді пройшли чистку нові резинки,свічки нові,високовольтні провода оригінал в чудовому стані,ходова вся добра,новий комплект щеплення,з мінусів залишилось поміняти 1 пильник на рульовому наконечнику і трошки рейка підтікає 100 гр в місяць потрібно долити нагадаю авто в нас 6 років зараз закінчилась страхівка також можу скинути відео на вайбер.
Продаю Форд Скорпио 1995р, турбодизель 2.5л,на повному ходу (експлуатується щодня) є не критичні питання по кузову, мотор,коробка,міст,акумулятор без нарікань, салон шкіра(не убитий), передні сидіння електро з підігрівом, задні електрорегул. нахилу спинки, аудио-якісна 2-хдінка,розширена акустика салону,підсилювач,совбуфер.Камера заднього ходу, парктронік,електро зеркала з підігрівом,склопідйомнники перед-зад,абс,подушки(перед),ксенон,кондиціонер,тонування,диски r17+КОМПЛЕКТ літньої гуми (стан нової ) Авто варте уваги,продаж в зв"язку з покупкою іншого. Деталi за тел.
Всі деталі по телефону
Доброго дня продам ford scorpio на ходу стоїть газ деталі за телефоном.без торгу.
2.0 DSHC, газ 2 покоління-не вписаний. всі питання по телефону.
Продаю Ford Scorpio 2 у хорошому стані По мотору питань немає - працює рівно, не троїть, не димиТЬ. По коробці так само зауважень немає - перемикає плавно, передачі не затягує. • Електрика вся справна: • електрорегулювання дзеркал • електрорегулювання сидінь • підігрів сидінь Загалом авто у хорошій комплектації. ГБО-4 покоління (витрата по місту ~12 л, залежить від стилю Їзди). Кондиціонер робочий, заправлений та готовий до наступного сезону. • У фарах встановлені лінзи - світло просто бомба. По кузову є моменти, місцями можна поставити пару латок, але нічого критичного. По документах повний порядок. • За свої гроші - відмінне авто для щоденної ізди, ціна як за «бляху» або «Жигулі» ( Свою ціну не пропонуйте - не торгуюсь.
продам Форд Скорпіон 2.0 газ бензин масло фільтр антифриз замінено додаткові питання по телефону торг присутній
Авто в гарному стані комфортний,просторий,багато чого зроблено розповім по телефону,газ вписаний в техпаспорт,продаж з переоформленням,торг
Машина на ходу мотор 2.3 газ бензин Заводився працює рівно є моменти по кузову також по ходовій все інше справне продаж можливий з 4 липня
Технічно адекватне авто
Продам власний Ford Scorpio. Причина продажу — не знаходжусь в Україні, авто просто стоїть без використання. По техніці: машина в хорошому стані, двигун працює рівно, їде впевнено, електрика вся справна (склопідйомники, двірники і т.д.). Нічого критичного робити не потрібно — сів і поїхав. Салон чистий та доглянутий, не прокурений. Авто зберігалося в гаражі. По кузову: є нюанси по ЛКП і тріщина на бампері — нічого критичного, все видно на фото. Документи в порядку, тільки переоформлення. Торг можливий біля авто, в межах розумного. Прохання перекупам не турбувати.
Продам фордик 2.9 бензин на повному приводі ********** М.рахів цікавить обмін
За детальною інформацією писати вайбер
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?