Отзыв Volkswagen Golf VII 2015

180 тыс.км 5 л / 100 км Путешествия
Универсал Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
6-12 месяцев Время владения

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

дорожный просвет

Отзыв

Замовляв авто з європейського аукціону, тому, що сенсу в пошуку в Україні не було, або всі биті, або пробіги за 300 тис., з початку хотів гольф 6 або пасат б7,але тому, що дані авто вже більш менш морально застаріли, та і не так легко було знайти нормальний варіант в цих роках, то вирішив трішки докласти грошей і купити гольф 7 Variant, на рахунок самого авто то повністю виправдало моє очікування, двигун 2.0 дизель, з механічною коробкою на трасі себе почуваю дуже впевнено,150-160,без проблем, хочете 200,без проблем, траса це стихія даного авто, на 17 дисках і з хорошою гумою авто їде як на рейсах, в повороти на швидкості входить без проблем, ніяких кренів і т.д., керованість просто супер, як на спортивному авто, гальма теж на висоті, в місті авто теж себе прекрасно почуває, хоч це й універсал, але маневреність як на хетчбеку, з паркуванням теж проблем немає, оглядовості вистачає, один нюанс який мені не подобається то це трішки довга перша передача, деколи бісить, але я вже звик, на рахунок підвіски, нарікань ніяких, ходова проста і витривала, стійки підходять хоч від каддіка, хоч від пассата, без різниці, що хотів би ще зазначити ,то це не невеликий кліренс, так що потрібно бути акуратнішим при паркуванні, на 17 дисках трішки жорсткувато, але це залежить від дорожнього покриття, якщо хочете, щоб було м\'якіше то ставте 16 розмір, і буде вам щастя, на рахунок надійності, проїхав по наших дорогах близько 6 тис.км, політ нормальний, з витрат:масла фільтра і ще пару розхідників, на наступному ТО планую замінити ГРМ і помпу.Так що, хто шукає надійне збалансоване авто, то можу рекомендувати до покупки!!!

Олександр
29 октября 2020