Отзыв Volkswagen Golf VI 2010

140 тыс.км 7.5 л / 100 км Поездки в городе
Хэтчбек Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

объем багажника

Отзыв

Ідеальне авто для регулярного використання як для використання в комерційних чи таксі - так і сімейного авто. Ідеальне поєднання комфорту дизайну надійності та дешевої вартості обслуговування... Мотор tsi економний і в той самий час динамічний. Але головне дивитись за станом ланцюга часто розтягування його на 60000, а не на 100000 як по регламенту. Якісне пальне треба заправляти. І треба завжди при паркуванні класти на ручний тормоз - не залишати на передачі!!! Бо навіть при маленькому уклоні дороги, може перескочити ланцюг. Це приведе від просто заміни ланцюга-до повного ремонту двигуна і заміни клапанів зігнутих....Як вже пощастить. На ринку ця модель завжди тримає ціну і попит. Купивши її й рік користування продати її можна за ту ж суму. Рекомендую це авто тим хто хоче повсякденне авто і дивиться за своєчасне обслуговування розхідників. Свого гольфа продав, хочу спробувати дизель 2.0. Кажуть що це найкращий двигун на теперішній час ринку. Це мій 7 автомобіль і скажу зі свого досвіду. Тепер машини роблять не інженери, а маркетологи! Якби був новенький 124 чи Нісан кінця 80-х і так далі... І було за ту суму нове авто ВМВ чи не важливо! Ви, думаю, знаєте яке я би купив авто з цих двох варіантів! Дякую що почитали. Бажаю вам, щоб на сто ходили в рік один раз, а на приємні поїздки чи подорожі кожні вихідні.

Ваня Пупена
11 октября 2021