Volkswagen 1 отзыв о Volkswagen Eos 2008 года

Volkswagen Eos 2.0 AT (200 л.с.) 2008

Volkswagen Eos 2.0 AT (200 л.с.) 2008

цена

130 тыс.км 6.5 л / 100 км Путешествия

Автомобиль просто БОМБА інших слів я не можу придумати для цього автомобіля. Нище вопрос (выберите цель использования автомобиля) і там нема з трьох відповідей підходящої автомобіль повністью універсальний, для відпочинку,для подорожей, для города і для бізнеса і для сімї. ВІд коли в мене цей VW Eos ні одного разу ні одного дня я не почувствовав якогось дискомфорта РЕКОМЕНДУЮ.

Смотреть все 8 отзывов об Volkswagen Eos
  • Volkswagen Eos 2007

Volkswagen Eos 2007

Volkswagen Eos 2007

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

объем багажника, простор салона, расход топлива, шумоизоляция

Машиною повністю задоволений розхід залежить від динаміки їзди дуже дешевий о бслуговуванні і хороша ходова

Артем

Смотреть все 6564 отзыва об Volkswagen
  • Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена

расход топлива, тормоза

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

Євгеній

Отзывы о моделях Фольксваген