Отзывы об автомобилях

2.6
Nissan Primera 2002

Nissan Primera 2002

дизайн кузова, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, шумоизоляция

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, управляемость, цена

Брав з рук, не знаю можливо така попалася.
Просто найгірше авто що у мене коли небудь було, ВАЗ 21093 і то в рази краще.
Обслуговування часте та дорогезне, постійні проблеми з датчиками АBS та постійно минає лампочка подушки безпеки, посилку навчився скидати сам, вистачає на пів року максимум, постійна проблема з датчиком пасажира на правій передній сідушці, пікаж навіть як пристебнутий. Роз'єднані клейму і все рішення. Постійні заміни стабілізаторів, перед/зад, поміняв демфер дорогий капець...
Одним словом один негатив, продав і видихнув. До неї мав, ВАЗ, Паджеро потім знову ВАЗ і потім примеру, зараз їзджу на Гранд Вітара і отримую задоволення...

Dodge Journey 2017

Dodge Journey 2017

качество материалов

Поездки в городе

Хочу написать по максимуму правдивые впечатления .
У меня автомобиль с обьемом 3,6 это именно тот двигатель который ставится на огромное количество американских и европейских авто в том числе на Черокки , Челенджер и т. д.
Главное - если вы собираетесь ездить кроме супермаркета за продуктами куда то еще и управление автомобилем для вас это удовольствие а не просто из точки а в точку б , не жлобтесь берите 3.6 Это полное ощущение владением и подчинением себе на дороге автомобилем . Машина максимально отзывчива
резвая и мощная это нужно просто прочувствовать .
Полный привод - Конечно полный привод ! Вопрос - зачем вообще брать кроссовер если привод только передний ?
Это лично мое мнение не навязываю ни кому .
В любом случае у вас будут ситуации когда вы это оцените .
Внешний вид , здесь писали что у него устаревший дизайн .. так вот - задам вопрос , вас еще не тошнит от вытянутых фарок и аля - модных однотипных мордочек современных авто ? Меня лично мутит . Так вот у Джорника - строгий , классический где то даже брутальный образ - такого классического американского героя - кто смотрел американские фильмы 80-х - поймет меня .
По подвеске- она не валкая - это точно могу сказать но и не дубовая пробивная - какая то золотая середина
По поводу салона и материалов салона - можно сказать так - они уже ни когда не будут к большому сожалению как на авто -90 х Есть вариант более менее и трэш , так вот это вариант- более менее .
Обслуживание - оно просто дешевое - да именно дешевое
на него ну просто очень много всего и самых разных производителей - так как автомобиль ну очень распространенный .
В общем хочу сказать - одна из не многих авто которая смогла сохранить свой стиль и свой вектор .
\В общем - довольно не плохо .

Tesla Model 3 2019

Tesla Model 3 2019

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, простор салона

178 тыс.км Семья

Придбав Tesla Model 3 в 2023 році в США цілою по кузову та безпеці. Пошкодження були лише по ходовій/підвісці. Сам замінив пару ричагів, стійки стабілізатора, ступічні підшипники. Авто стало значно нижче ринку, враховуючи що на ринку по аналогічних цінах продають одні "битки" відновлені з Китайських запчастин, основною проблемою яких є ржавіння через 1-1,5 року. За 150тис пробігу батарея має ідеальний стан, пробіг відповідає паспортним даним. Авто дуже добре керується, значно економить кошти в моєму випадку коли воно стало мені нижче ринка. Серед мінусів - низькуватий кліренс, але у мене особисто проблем не було. Для тих хто хоче придбати собі таке авто після ремонту в наших СТО будьте особливо уважні при огляді авто. Наші СТО, в більшості випадків так ремонтують авто, що Ви потім будете говорити що Tesla - гівно. Але це проблема саме наших СТО...

Alfa Romeo Stelvio 2017

Alfa Romeo Stelvio 2017

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, тормоза, управляемость, шумоизоляция

качество сборки, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания

57 тыс.км 11.5 л / 100 км Семья

Шукав машину на заміну mazda cx9, а до неї ще була сх5. Мазда хороша, надійна але так і не звик до габаритів . Сх5 оптимальна була по розмірам і якраз шукав такий формат. Дивився багато варіантів : f pace, x3, q5 , nx 300 і т.д. Та ось побачив stelvio і щось йокнуло всередині. Років зо 5 попав на тест драйв червоної альфи і закохався. Я розумію чудово , що це не найкращий вибір, але тут як з жінкою ти або закохався, або пройшов і не помітив . Ну по порядку: мотор казка, коробка теж , гальма - треба звикнути, але нічого, комфорт не ідеал , але не витрясає душу. Багажник нормальний , як у конкурентів. Задні міста тісні та й не регулюються. Матеріали нормальні , але на 24 рік то салон вже застарів. Хоча він просто функціональний, мені зайшов. Сидіти комфортно . Їде цікаво , не схоже на інших. Більш на Макан по їзді я б сказав схожий. Руль гострий але не нервовий. Мені подобається, наче помолодів років на 10 з нею. Динаміка більш чим достатньо, проти мазди звір. Так, тепер недоліки . Пороги не закриті дверями, завжди грязні штани. Дітей позаду вкачує постійно. Тісно сзаді. Незрозуміла робота клімату - то жарко то навпаки. Обзор так собі. Дорого у офіціалів сервіс, але в мене не гарантія вже. Проблема з поплавком в бензобакові - можете раптово залишитися без бензину. Ще високий розхід палива , але тут від того як їздити . Просто вона заводить! Розхід: місто 11-12 , траса 7-8,5 . Можна трохи менше , а можна набагато більше.
Ну що ж , скажу чесно- якщо ви не чули про цю марку , чи не її фанат - не треба і думати за неї. Вона не ідеальна. Але може саме цьому вона і подобається , бо всі ми не ідеальні. Тому хоч на тест драйв але спробуйте.

ЗАЗ 1102 Таврия 2007

ЗАЗ 1102 Таврия 2007

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, цена

качество материалов, качество сборки, коробка передач, тормоза, управляемость, шумоизоляция

40-річний дизайн, але доволі вдалий екземпляр. Одне з останніх випущених, 2007 року. З технічної точки зору інжекторне таврічєскоє доволі вередлива. Хто має овер 15-річне авто, от з ними добре порівнювати витрати. Нещодавно міняв покри, то вітчизняні всесезонки вже овер 1К за штуку коштують. Моторедуктор передній склоочисника вийшов з ладу, ремкомплект 0.2К, а новий моторчик овер 1К коштує. До того міняв 1 раз. Свічки по 400грн взяв, однак за 17 років міняю втретє. З ладу вийшла лише одна свічка, іто причина не в ній а щось із циліндром, якесь лайно туди потрапляти стало, можливо олива. Інші свічки ще працювали б хз скільки. Вихлопну, зчеплення, як диски й колодки, разів 3 міняв. Подушки двигуна кілька разів, диски рихтував та ніпелі міняв. Якість запчастин здебільшого незадовільна. Гадаю, тавро зараз встане орієтновто у 10К на місяць на утримання при регулярному користуванні, це звісно без палива і без кузова, який вже на передостанній стадії.

Infiniti Q50 2019

Infiniti Q50 2019

Рекомендую це авто
За свої кошти просто супер, керованість супер, динаміка на рівні з авто які коштують 50 і більше тисяч $
Зробив собі stage і отримав 3.8 сек до 100 на задньому приводі
З старту рівних майже не було, всі нові Audi rs4, bmw 340, Mercedes c43 і тд дуже впевнено програвали і без настрою їхали додому.
Тому якщо ви молодий, енергійний, то я можу на 100% рекомендувати цей автомобіль
Автомобіль не залишить вас без уваги
За 1.5 року володіння, не підвела ні разу, окрім обслуговування не робив нічого.
Сам колись шукав відгуки коли обирав собі швидке авто, тому залишу його тут, думаю комусь допоможе прийняти рішення

Chrysler 200 2014

Chrysler 200 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

205 тыс.км 12.5 л / 100 км Поездки в городе

Дуже цікавий автомобіль який тільки зараз, точніше з 2023 року активно набирає популярність в Україні. Раніше це авто боялися та не розуміли. На данний час володію авто 4 роки. Що головне у авто - надійність, кузов, мотор, коробка, кліренс, розхід палива і тут все у Chrysler 200 дуже добре. Все працює як часи, не разу не було щоб машина не завелася, мозги не "робила". Є звісно болячки як і у інших авто, це після пробігу за 100 тис км - подушки мотора, пару сайлентів, термостат, датчик тиску масла, все виправляється заміною на оригінал і далі катаєтесь ще 100 тис. Мотор, коробка супер надійні, є пробіги по 500 тис км, а якщо навіть ви змогли положить щось з цього, то купити все разом на розборці за 1000$. Зараз збираюся поміняти авто, дивлюся вже рік заміну та знайти не можу. Не хочу щось, куди тільки вкладай гроші, типо Ауди, Бмв, Інфініті хоча подобається дизайн, інтер'єр. Мотор 2,4, росхід 12,5 місто, 10,5 змішаний, траса 6-7 л, коробка 9-ти ступінчаста.

Skoda Kodiaq 2021

Skoda Kodiaq 2021

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

коробка передач

45 тыс.км 8.5 л / 100 км Семья

Модель FL 2.0 двигун 200 л.с. коробка DQ381.
Дуже допомогли відгуки коли обирав авто тому вирішив обов'язково залишити свій. Зараз час переходу на інші технології Електро та Гібрид. Але жодна компанія ще не пропонує впевнено якісну та довговічну технологію. Їх велике різномаїття, з за цього бракує запчастин та сервісу. Я вирішив не ризикувати та почекати ще років з 5 А поки поїздити на дизелі. Я другий власник цого авто і їжжу всьго два місяці. Але певне враження у мене склалося. Брали авто як сімейне. Діти виросли, не влізали у Туран. У мене приватний будинок і листя вивозити потрібен багажник. Коли не має війни ми багато їздимо автотуристами.
Сподобався Кодіак давно тому розглядав саме його. Хотів новий але коли підвернувся варіант 2.5 роки 44т пробіг, вирішив не переплачувати. Чому саме Кодіак? Ось переваги які мене переконали. 1. За невеликих габаритів він дуже вмістовний. У мене ріст 188 см, у сина 190 см, він за мною сидячі закидає ногу за ногу. Багажник 720л.....Мало у яких кросоверів такі багажники. 2. Зовнішній вигляд. Ну як вам сказати, він виглядає по-чоловічому і відноситься до таких дизайнів які не виходять з моди. 3. Двигун-трансмісія. Я відверто кажучі розглядав з початку 190л.с. та коробку DQ500 але вони у FL моделі доробили та вийшов 200 к.с та коробка доопрацьована DQ381 Я ризикнув тим більше що принципово там нічого не змінилося За весь час експлуатаії цих агрегатів я не побачив жодного відгуку про їхні проблеми або хочаб ремонт. У мене по сервісній проблем немає так само. Тому чекаю наступного сервісу. Поки все ок. 4. Динаміка. Є у них двигуни 150к.с, їх хвалять вони економні та потужні. Але я вже маю певний досвід і вважаю що двигун . та коробка працюють довше і меньше ламаються коли є запас потужності. Я їжжу спокійно, але коли потрібно натискаєш на тапочку і авто їде. Підхват моментальний, за цієї потужності двигун зкидає не 2- 3 передачі а 1-2 тому набирає швидкість дуже легко та комфортно. 5. Розхід. За містом їздив мало, може пізніше розповім додатково про враження. На сьогодні всі мої пересування містом. Найжвавіший відрізок руху з світлофорами та тягнучками. Короче центр. Поки всі пересування взимку. Розхід такий. Якщо авто холодне, кручуся у центрі, короткі переїзди часто дворами розхід 9,5-10 літрів. Якщо проїздив центром на розігрітій автівці 15-20 км, 8.5 літрів. Якщо пересуваєшся не тільки центром але й десь на масиви заїжав, 7.5-8 літрів. Просто зараз зранку прогрівся, завіз дитину до школи, повернувся, десь 5км по ранкових заторах, 9,4 літри. За три години тей самй маршрут, рух трошки вільніший, у центрі крутнувся по справах, повернувся, 7.6 літрів..
Мультимедіа безключовий доступ, голосовий помічник та інше не описую, це все для мене другорядні речі. Хіба що Карплей на айфоні конектиться миттєво, без зайвих рухів. Просто сів, пару секунд і на моніторі твій телефон, музика та інше.
Повний привід, кліренс, керованість, чорні пластикові бампера та підкрилки.які не дряпаються. За різких поворотів авто не перехиляється. Простота та ергономіка. Відсутність сотні зайвих кнопок так екранів, які потім ламаються та не працюють але увагу відволікають. Це все для мене переваги европейського авто. Матеріали якісні, шумка на висоті. Ергономіка проста та зручна. Привикання фактично немає. Сів та поїхав. Кітайські-корейські автівки не погані але ну перебор там. Це як кому подобається але це мій відгук тому пишу як є.
Що на сьогодні засмутило. Робота коробки. Вона коректна але з 2 на 3 передачу перемикається іноді з ривком. Я не знаю, багато пишуть що так буває. У мене до того було 2 ДСГ і обидві працювали по свойому та не ідеально. До всього прилаштовуєшся. Тому просто спостерігаю. На сервісі казали все ок. Тому не поспішаю. Ще півтора роки гарантії є час виявити чи це поломка чи просто властивості коробки. Загалом це ніяк не заважає. Надіюся мій відгук вам допоможе.

Jaguar XE 2020

Jaguar XE 2020

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, объем багажника, стоимость обслуживания

Первый владелец 25 тыс.км 10 л / 100 км Семья

Ніколи не думав що колись візьму нове авто. Але пошуки "свіжого" німця зводились до американського шроту а Giulia, яку хотів більше, була в дуже худій комплектації.
В той час дилер пропонував велику знижку на Jaguar в наявності 20го року. З нею вартість 250-сильного бензину в непоганій комплектації дорівнювала 320i в практично базі. Чогось більшого але простішого не розглядав так як машину шукав в першу чергу для душі з мінімальним акцентом на практичність.

Вже 3.5 роки і 25 тис. пробігу позаду - машина як нова. Жодних технічних проблем/звернень, окрім регламенту. Обслуговувати дорогувато, але знав що брав.

В рестайлі інтер'єр вийшов на зовсім інший рівень - сучасно і симпатично. По якості питань жодних - натуральна шкіра, що досі як нова, і мягкий пластик повсюди.
На ходу машина всіх дивує своєї м'якістю. Керованість очікуєш, а шумка і підвіска приємно дивують.
По динаміці - норм, але 330і чи 328і відчуваються швидше.

По практичності - головний нюанс це звуження в місці переходу багажника в салон. Сидіння то складаються, але через завуження щось таке як телевізор чи велосипед перевезти не вдалось.

Загалом - бомба! З появою другої дитини обмежена практичність більше нагадує про себе, але міняти ще не хочу.

Чи купив би ще раз? Однозначно так!

Renault Clio 2006

Renault Clio 2006

расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

простор салона, шумоизоляция

315 тыс.км 5.5 л / 100 км Семья

Купував як перше авто, в 2021 році вже з чималим пробігом - 271 000 км. На наше щастя нам попався досить живий і безпроблемний варіант в офігенній комлектації, як для 2006 р - клімат, панорама, автоматичний люк, автосвітло, автодощ, круїз контроль. Двигун к9к дійсно легендарний і безпроблемний - авжеж при правильний екплуатації - міняв масло кожні 8000 км і тільки ELF. В обслуговуванні відносно не дорогий, розхідників маса варіантів на будь-який бюджет. Що ремонтував - форсунки, але не через якісь технічні нюанси, а через якість ДП. Що не подобається - досить жорстка підвіска, тіснуватий салон і абсолютно відсутня шумка. Із плюсів - витрата палива, недороге обслуговування. В мене версія на 86 к.с. то динаміка норм, трасу тримає добре, 120-140 взагалі без проблем. Наче все. Удачі на дорогах!

Volvo XC60 2019

Volvo XC60 2019

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

150 тыс.км 5 л / 100 км Путешествия

Якість збірки на висоті,дизельні мотори міліонники,по трасі відчуття їзди як пливеш на яхті.Єдине авто це вольво з 2018х років де нереально зкрутити пробіг.Про безпеку я мовчу,адже вона одна з кращих у світі в цьому ціновому діапазоні.
Хтось пише про дороге обслуговування, дурня,всі запчастини коштують як на звичайний автомобіль, заміннків безліч,неоригінальні запчастини взагалі копійки коштують.Недешеві тільки кузовні запчастини адже вони міцні та безпечні тому і ціна.
Дуже задоволений дизельним 2л.дизель

Subaru Forester 2013

Subaru Forester 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

стоимость обслуживания, шумоизоляция

Доброго дня шановна спільнота автовласників. Ну що можна розказати про цю автівку, взагалі що очікував то і отримав: хорошим прохідний кросовер, повністю управляємий, в порівнянні з опонентами хороший розхід палива, якість авто на рівні японського середнього класу. Як то кажуть, японський уазик. Доволі збалансована машинка, вже на порядок більша за 2 форестер. Рахую, що машина коштує своїх грошей. Хейтерам цієї марки хочу сказати , що вона повністю обслуговується, газ нормально експлуатується на ній, коробка їздить, і не дорожча в обслуговуванні за любий середній японський автомобіль.
Всім мирного неба та бережіть себе на дорогах!!

Mazda 323 1994

Mazda 323 1994

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена

динамика, дорожный просвет, расход топлива

Семья

Хочу поділитися враженнями від володіння маздою 323 bg в кузові седан. Дуже гарний варіант першого авто. Обирали так, щоб була на автоматі, невелика та більш менш в пристойному стані.
Порада майбутнім власникам: в першу чергу дивіться на стан кузова, бо це головна проблема цієї машини. Нажаль через свій вік схильна до іржі. Але це єдина та головна проблема цього авто. А загалом - ідеальне перше авто за 2000$, яке не витрясе з вас останні гроші.

Обслуговування недороге, трохи дорожче лади або ланоса. Всі запчастини є в наявності, є багато якісних та недорогих аналогів.

Незважаючи, що в цілому машина невелика, на задніх сидіннях не тісно зі зростом 180, ще залишається простір, навіть якщо передне сидіння повністю здвинуте назад.
Сів після нього в Хендай Акцент - там просто неможливо сидіти на задньому ряду, при тому, що машина трохи більша.

Вмісткий багажник - влізе все, що будете возити і навіть більше.

Низький кліренс вирішується проставками під пружини. По місту його в цілому достатньо.

Всі агрегати надійні, навіть незважаючи на вік.

Авто однозначно рекомендую, як варіант першого авто до 2000$, або для спокійного пересування.

Toyota Highlander 2009

Toyota Highlander 2009

расход топлива

Первый владелец 78 тыс.км 18 л / 100 км Поездки в городе

Автомобилем пользуюсь полтора года ! За это время делал только то . Перед Highlander был Prado 120d . Машин было много но все таки Тойота есть тойота . Конечно жаль что нельзя объединить два авто в один у каждого есть свои плюсы и минусы . Можно сравнить не много эти авто 120 боится кренов на крутом повороте чуть не перекинулся - зато хайлендер держит отлично . Сказывается высота и рама на 120 м . но все таки вернусь к хайлендеру все отлично но есть минусы : нет регулировки фар , посадочное место воздушного фильтра - короб нужно менять , да и не много жестковат, а самое главное сильно прожорлив . Но за все хорошее надо платить . Зато салонище большой на природе спиш как на кровати ноги не упираются для туристов большой плюс .Ехать на большие расстояния можно без проблем , движок мощный на обгон идет не напрягаясь в салоне более менее тихо . Вообще машина отличная !

Haval Jolion 2021

Haval Jolion 2021

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, расход топлива

Подорожі Автоматичне паркування , тримання в полосі, підігрів передніх та задніх сидінь, мінімалізм у кнопках, це прям моє. Експлуатую авто не довго , але досвід володіння різних авто великий , тому порівнювати маю з чим. Не усі авто з цінником понад 30 тис. $ мають плюшки такі, як в ньому. Щоб зрозуміти, що я хочу донести , варто сходити на тест драйв різних автомобілів. В цілому автомобіль достойний уваги! Авто хороше, країна виробник ні.

Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

дизайн кузова, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, качество материалов, шумоизоляция

Моє друге авто, моя ластівка та любов на колесах. Механіка, бензин 1.4. Непоганий бюджетний варіант для початківців - хоча через довжину кузова можуть виникати проблеми при паркуванні, у такому разі краще розглядати хетчбек.

Адекватна, на мою думку, витрата палива - не 5 літрів, але у 7 по трасі можна вкластися, при русі 110+ км/год. Місто - 9-10, залежно від трафіку та стилю водіння. Максималка на бориспільському - 180 км/год, далі авто швидкість на набирає, але і не дивно - двигун маленький, комфортна швидкість, знову ж таки, в діапазоні 120-130 км/год. Не вистачає 6-ої передачі. По місту динамічна, як на свій двигун та потужність, на третій-четвертій можна досить комфортно обігнати.

Дуже місткий багажник, розкладаються задні сидіння, що робить можливим завантажити машину великою кількістю речей. Також при розкладених сидіннях можна досить зручно лягти майже у весь зріст, якщо виїхали на природу/десь подорожуєте. Регуляція водійського сидіння та руля по висоті, але незручне колесико регуляції нахилу самого сидіння. Відсутність задніх електричних склопідйомників є мінусом. Хороший звук. Мультируль, з якого можна кереувати гучністю та - один з великих плюсів - круїз-контролем. Магнітола підторможує, кнопка круїзу також.

Погана якість матеріалів салону - з часом увесь пластик починає репіти та скрипіти, а особливо з настанням холодів та мінусової температури за бортом. Шумоізоляція не на найвищому рівні. Не вистачає кліренса, особливо, якщо машина навантажена/їдуть декілька пасажирів. Неймовірно чутливі тормоза - не знаю, можливо, це особливість саме мого авто. Я звик, мені подобається, але для когось може бути мінусом. На першій передачі машина сильно дьоргається, іноді передача "туго" вставляється. Не знаю, можливо, справа у навичках, але на Рено Кенго - першій моїй машині - такого не було.

За декілька років експлуатації та 45 000 км, окрім розхідників, мінялися дві катушки, зчеплення по пробігу, датчик стоп-сигналів, прокладка пробки маслозаливної горловини коробки з датчиком заднього ходу, одного разу потікло масло з коробки - саме через цю прокладку. Аморти та пружини, ричаги/сайлентблоки, підвіска б'ється досить часто. Є "родова" проблема з підшипником первинного валу - на 230к+ починається свист з коробки, при натисканні зчеплення шум проходить. На сервісах часто кажуть, що винувате саме зчеплення, але ні, по факту справа в деталі за 800 гривень, щоб замінити яку потрібно, грубо кажучи, розбирати півмашини. Окрема тема - датчик стоп-сигналів. Може зламатися, усю ніч будуть горіти стопи, сяде акум. При заміні датчика ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно його налаштувати - міняв НЕелектрик, не вкрутив його правильно, стопи працюють некоректно, почала пропадати тяга в двигуні на низьких передачах. Думали знову катушка, але помилику не давало. Виявляється, це безпекова превентивна штука від конструкторів - не працюють стопи - ми тобі будемо про це нагадувати тим, що пропадатиме тяга, поки ти їх не полагодиш. Вичитали в інтернеті, вкрутили нормально датчик - фух - почала працювати як нова, проблема не поверталася.

Загалом, машинка чудова. Сідай, їдь куди треба. На дальніх відстанях по Україні - 600 км і більше - показує себе добре.

Поставив би 8/10.

Усім миру та удачі!

Opel Astra 2013

Opel Astra 2013

Володім даним авто 2 роки. Задоволений динамікою. ЯК таких проблем по техніці не виникало.Замінив тільки всі аморти. і трос ручника.Обслуговував кожні 8тисяч.
Конкретно моє авто мало погану стійкість до корозії. Також на аналогічних машинах є багато вікових пробленимх місць де лізе іржа. Слід вибирати краще і уважно дивитися на проблемні місця.
Керується легко завдяки ел. рейці.Зібрана чудово у салоні нічого не тріщить не рипить.Дизайн салону і ззовні актуальний навіть на 23-24 рік.
Мені зі зростом 190 трохи була тіснувата.

Subaru Outback 2013

Subaru Outback 2013

дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Volkswagen Jetta 2014

Volkswagen Jetta 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена

расход топлива, тормоза

Добрий день. хотів би розповісти про свою джетту. Це джетта мк6 з двигуном 1.8TSI. володію з 2020 року та досі не було серйозних проблем. восени поставив STAGE 1. він дав +30% тобто було 170к.с. а стало 221к.с. Двигун масло не під'їдає. їде бодро. пробіг на даний момент 80к. авто американка з КПП айсін. комплектація SE. місяць тому поставив ГБО. проблем покищо ніяких не вийшло. все стало добре. Якщо брати до покупки то рекомендую це авто. Єдине що недавно почались так званні «пінкі» грішу на подушку двигуна.. А так то бере по місту 12 газа. по трасі 7. в цій машині не вистачає гальм. дуже дубові.. поставив з пасата б7

Ford Focus 2015

Ford Focus 2015

динамика, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, качество материалов, объем багажника

Первый владелец 72 тыс.км 7.7 л / 100 км Поездки в городе

Авто привезене з США на замовлення. Звісно, у певному сенсі, це завжди чорний ящик. У моєму випадку чорний ящик то пофарбований з балончика шкіряний салон. Скоріш за все таким чином "вирішили" проблему плям чорної фарби на світлому салоні у прекрасному штаті Техас. Щодо приємного - це пробіг, двигун, комплектація TITANIUM та механічна коробка передач. Машина "прийшла" з початковим пробігом у 42 тис. км. Наразі ця цифра дорівнює 72 тис. км. За 3 роки експлуатації авто ніразу не підвело: ні у місті, ні на дистанціях у 700 км.
Із того, що подобається так це динаміка авто. Вона просто неймовірна: 2-літровий двигун з 163 к/с у додатку з МКПП це нереальна суміш. Загалом я прихильник спокійної виваженої їзди, проте, коли необхідно зробити випередження чи обгін, чи різко змінити темп - це авто виконувало свою функцію на 100%.
Витрати палива також дуже приємні:
місто - 7.4 - 7.7 л;
траса - 5.0 - 5.6 л;
Витрат на ремонт майже не було через те, що машина з достатньо невеликим пробігом, проте обслуговування я проходив раніше встановлених норм і завжди проводив заміну мастил або інших рідин виключно оригіналами, що вказані в мануалі.
Сама комплектація заслуговує окремої сторінки: це і двухзонний клімат контроль, підігрів сидінь, підсилювач електрокерма, електросклопідйомники з безліччю функцій, система управління SYNC 2 з голосовим керуванням, обігрів дзеркал, старт/стоп, безключовий доступ, кодовий замок, автоналаштування фар, підсвітка салону з можливістю вибору кольору, просто нереальна аудіо система с сабвуфером і підсилювачем, датчики світла і дощу та багато іншого. За такі кошти я не знаю ніодної марки авто яка б мала подібні функції.

Попри усі плюси, я не можу не сказати про деякі незручності:
кліренс - з урахуванням наших доріг це може стати проблемою;
об'єм багажнику трішки замалий;
якість матеріалів, навіть у цій комплектації не дуже зносостійка;

Отзывы о марках

ВАЗ / Lada (10859) Toyota (7028) Volkswagen (6530) Ford (6411) Nissan (6073) Renault (5952) Hyundai (5338) Opel (5258) Chevrolet (5189) Kia (4865) Mitsubishi (4569) Skoda (3572) Mazda (3298) BMW (3233) Daewoo (3216) Audi (3142) Peugeot (3080) Honda (2974) Mercedes-Benz (2798) Citroen (1938) Subaru (1753) Fiat (1646) Volvo (1639) ГАЗ (1517) ЗАЗ (1505) Chery (1463) Suzuki (1455) УАЗ (1313) SsangYong (970) Lexus (945) Geely (924) Dodge (671) Lifan (612) Land Rover (607) SEAT (598) Jeep (587) Москвич/АЗЛК (557) Infiniti (555) Chrysler (484) Great Wall (434) Dacia (329) ИЖ (277) Cadillac (249) Alfa Romeo (241) Saab (236) Acura (227) Rover (201) Porsche (185) Jaguar (184) Daihatsu (181) BYD (151) Smart (131) Pontiac (118) Lancia (111) ТагАЗ (107) MG (89) FAW (86) Hummer (86) Isuzu (75) Lincoln (75) MINI (69) Iran Khodro (64) JAC (63) GMC (49) Datsun (48) Tesla (44) СеАЗ (42) Haima (38) Ravon (38) Mercury (32) Buick (30) Saturn (30) Scion (28) ЛуАЗ (28) Hafei (26) Maserati (26) Plymouth (24) Samand (23) Богдан (22) Bentley (20) КамАЗ (20) Lamborghini (18) Chana (17) Dadi (17) Lada (16) ZX (16) Derways (15) Samsung (15) Brilliance (13) Proton (13) ЗИЛ (12) Oldsmobile (11) Aro (9) Dongfeng (9) Ferrari (9) Iveco (9) Mahindra (9) Changhe (7) ВИС (7) TATA (6) Asia (5) Haval (5) Maybach (5) Aston Martin (4) Changan (4) Eagle (4) LDV (4) Landwind (4) Saipa (4) Zotye (4) Baw (3) Geon (3) Lotus (3) Yamaha (3) Aixam (2) Austin (2) Bugatti (2) FUQI (2) Fisker (2) Geo (2) Hyosung (2) Jawa (ЯВА) (2) Luxgen (2) Minidiger (2) Rolls-Royce (2) Shineray (2) Shuanghuan (2) SouEast (2) Viper (2) РАФ (2) Abarth (1) BMW-Alpina (1) Bajaj (1) Barkas (Баркас) (1) Borgward (1) FSO (1) Fiat-Abarth (1) Foton (1) Hindustan (1) IFA (ИФА) (1) MAN (1) McLaren (1) Musstang (1) Thunder (1) Tianma (1) Vauxhall (1) Wartburg (1) Xin kai (1) Амур (1) Днепр (КМЗ) (1) Кремень (1) ПАЗ (1) РУТА (1) Ретро автомобили (1) СМЗ (1) Самодельный (1)
Хотите купить автомобиль и сомневаетесь в правильности выбора? Читайте отзывы от владельцев машин, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более Отзывы о любых марках и моделях авто, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины. Отзывы об авто учитывают советы и опыт автовледельцев машин разных годов, комплектаций и модификаций.