6 730+ отзывов о 2013 года

Musstang MT110Q-2 2013

Musstang MT110Q-2 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

12 тыс.км 2.8 л / 100 км Поездки в городе

Гарний мотоцикл Musstang MT110 Q-2,надійний та хороший,в стоці не дуже вражає розгоном та максимальною швидкістю,але після того як зірвав різьбу під свічку запалення в головці двигуна,вирішив форсирувати двигун,купив нову ГБЦ,розібрав ГБЦ та встановив збільшені клапана,спортивний розподільний вал від мотоцикла Lifan LF 150,злегшений колінвал та ротор генератора,розточений патрубок впускного колектора під 22мм, встановлений карбюратор PZ22 SCO Scorpion,встановлений прямоток та фільтр нульового супротиву й нова норшнева,після форсировки двигуна я його обкатав 1020км. та почав перевіряти двигун,двигун став крутитися до 11560 об. в хв.,тяги стало на багато більше,розгін став дуже швидкий,максимальна швидкість на зірках 14/41 стала 97 км/г.,на цапа встає з 3 передачи,ще зроблена внешка,в загальному в мотоцикл вкладено більше ніж 11 тис. грн.

Opel Astra 2013

Opel Astra 2013

Володім даним авто 2 роки. Задоволений динамікою. ЯК таких проблем по техніці не виникало.Замінив тільки всі аморти. і трос ручника.Обслуговував кожні 8тисяч.
Конкретно моє авто мало погану стійкість до корозії. Також на аналогічних машинах є багато вікових пробленимх місць де лізе іржа. Слід вибирати краще і уважно дивитися на проблемні місця.
Керується легко завдяки ел. рейці.Зібрана чудово у салоні нічого не тріщить не рипить.Дизайн салону і ззовні актуальний навіть на 23-24 рік.
Мені зі зростом 190 трохи була тіснувата.

Subaru Outback 2013

дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

Було два аутбеки підряд 2011р. Проїхав 200тис. Майже з нуля європа. І 2013р. Америка 50тис. Брав більше150тис.пробіг Майже нічим не відрізняється окрім керування електро рейка і дорогі амортизатори на європі повністю викреслюють америкаця на гідрачах, повністю розумієш різницю в ціні !!!!!!. Європа краще траса, америка місто. Різне передаточне число варіатора. Росход був на три літра менший в європі при однаковій манері руху. Раджу вчасно міняти масло і фільтр в варіаторі, буде їздити до 500тис. Без проблем тягає причіп, човна, впевнений на бездоріжжі, снігу, кризі. Як по мені чудовий універсал без претензій на гоночний автомобіль. Ще одне 12-13 роки, багато від кого чув на 200х тисячах пробиває прокладку головки блока-заводський брак.

Renault Laguna 2013

Renault Laguna 2013

134 тыс.км 4.6 л / 100 км Путешествия

Автомобіль є досить недооцінений ринком і є топовим в своєму ціновому сегменті.
Машина із дизелем 2.0 має більш ніж достатню потужність, чудову динаміку, просторий салон, величезний багажник, стрімкі лінії в дизайні. Двигун дуже надійний і витривалий, представник ,,старого,, покоління моторів які ще робили із металу. Надійна ходова частина і трансмісія+ дуже багатий функціонал. Кузов має чудову обробку і не піддається корозії.
Якщо вам вдасться знайти живий екземпляр, що доволі тяжко в наш час- не пошкодуєте!
Із мінусів для супер економних власників є майже 8л моторної оливи, але для дбайливого власника це є великим плюсом, так як ресурс цих моторів далеко за 500000км.

2.0
Dodge Dart 2013

Dodge Dart 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, тормоза

дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

Поездки в городе

Повне гімном, ходова дубова. Росхід пального по місту стабільно 10+ літрів, це враховуючи 1,4.
Запчастин дорогі та дуже рідкісні, робот ремонтується максимально важко так як усі спеціалісти посилають тебе за руським кораблем. В цілому купіть краще Ланос бо за ціну такого коли береш його до 8к доларів то це 100% буде мертвий кусок металу

Mercedes-Benz C-Class 2013

Mercedes-Benz C-Class 2013

дизайн кузова, качество материалов

стоимость обслуживания

Пригнав авто для себе, вигляд вогонь, чорний амг диски, повна шкіра, амг пакет. Все було добре. Поки не прогорів поршень, в Німеччині добре давали, я думав форсунками обійдусь, а попав на капремонт мотора. Всі боялись роботи om651, думали, що вкладиши провернуті. Поки не найшов одного майстра, поміняв все що потрібно, розхідники всі, вкладиши і тд. ГОЛОВНЕ: якщо робите мотор ом651, міняйте відразу масляний насос і ставте заглушку масляного насоса!!! не жалійте грошей, зробив і слава богу їздить мерс по цей день, вже після мене декілька власників, нещодавно бачив, казали питань до машини немає!
також було питання, руль почав важче крутитись, недомайстри зразу, міняти насос гідрача і тд. Але проблема виявилась в датчику рульової рейки, датчик новий 400 уо, купили на розборці за 100, і все ок.

Машина топ, але рекомендую на фулі авто, вони мають вигляд, а не на галогенках і стандартній комплектації, якщо нехватає грошей візбміть щось інше . Бо цю машину точно не можна на останні гроші брати, дуже дорога в обслуговуванні, бо платиш за Сшку, а обслуга така ж як в Ешки

Коробка для мене була 7г тронік тупа, умовно дсг в пасатів швидше реагує. Дав в пол, секунду дві і тоді іде.

SsangYong Rexton 2013

SsangYong Rexton 2013

Пересів з Санта Фе 2011 р.в., до цього було Вольво ХС 60, Мерседес GL 550...
Від Рекстона отримую кайф та задоволення.
Прекрасний позашляховик в Своїй ціні.
Проходимість супер.
В Мене версія на незалежній підвісці, має досить прекрасні вивіси коліс.
За період користування, Я дуже задоволений Своїм вибором і ні одного дня не пожалкував про цей вибір.
Машина маневрена, економічна, проста та відносно однокласників, дешева в обслуговуванні.
Єдине що би покращив - це шумоізоляцію, але порівняно з новими автомобілями, вона шикарна...

Mazda CX-5 2013

Mazda CX-5 2013

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость

Мазда гарний кросовер з мінімальною витратою дизеля як для такого авто 7л у місті.
Якщо ви збираєтесь купляти собі таке авто то слід звернути увагу на таке:
до 200т.км прогорає прокладка гбц
шайби форсунок кожні 60-80т.км інакше клин двс гарантовано
маховик до 250т.км
Форсунки до 250т.км
цеп грм до 250т.км
ціни на роботи по даному авто тільки радують[майстрів]
ціни на оригінальні запчастини також КОСМОС в порівнняні з ціною автомобідя[мазда 12т.уо. маховик+-1100уо.]

Toyota Venza 2013

Toyota Venza 2013

расход топлива

В моєму житті це вже друга Venza… Машина - бомба !!! Реально, дуже зручна, при моєму рості біля двох метрів - дуже зручна для управління… Вражає своєю проходимістю… куди тільки я не ліз на ній , в які сніжні кучугури… навіть натяку не було , що машина забуксує… Трохи засмучує розхід топлива… при моєму стилі водіння , це 15-18 літрів газу в місті… хоча , дружина вкладалася в 12… але , за містом при швидкості 100 км/год розхід газу - 10-11 літрів на 100 км… та , все ж , не треба забувати , що вага машини - 2 тонни… Ще мінус - відсутність буксировочних крюків… але , є вихід - встановити фаркоп… Оцінка автомобіля - 5 з плюсом !!!

Mercedes-Benz E-Class 2013

Mercedes-Benz E-Class 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, расход топлива

Первый владелец 250 тыс.км 20 л / 100 км Семья

Мій малюнок був з 3.5 двигуном на 3 stage, це мій перший мерседес який я купив в салоні. До нього їздив на мерседес в загалом, БМВ взагалі не визнаю за авто, це моя особиста думка, ні кого не хочу образити, спробував перед покупкою даного автомобіля, аууді а6с6 автівка була досить не поганою але це постійно їхати на сто бо щось постійно тече постійно 1 масла в багажнику і електрика це окрема проблема. Ну с про свого РОМБІКА скажу так, що це надійний автомобіль завжди, де б ви не були привезе вас додому , щоб з ним не сталося, да і по поломкам за такий не малий пробіг я робив теплообмінник, хто знає ці двигуни то зразу зрозуміло про шо мова на оф дилері загнули деталь прокладки і вся інша дрібниця з роботою 900$. Я зробив сам це 350$ і це купляв оригінал і поки робив полам кліпси і кріплення так замінив. Ну і якісне обслуговування кожні 5тис без ніяких питань , тільки якісні рідини, і головне не так як пише виробник. 15т на мастилі , да це те саме що ми будемо пити замість води, «се…» довго так протягнемо? Да ми може і протягнемо але 15 на мастилі це «полетіли гайки» мотору. За весь час експлуатації я потратив на цього крокодила, хочу зауважити що дану модель я люблю і саму марку поважаю і грошей ніколи не шкодую на нього то ця сума дойшла до 25тис$ це я маю на увазі гарні оригінальні диски АМG R20 літо з мішленом пілот, кожного разу тільки нову ставив на сезон. А балон один коштує дай Бог. І зимові теж АМG 18 monoblok air 3 за якими я ганявся по всій Європі майже рік і обійшлось це все в 3,5к$. Тобто не рахував якісь малі суми 200-300 на розвідник. А про пальне я промовчу. То розумієте звідки 25 набігло. Хтось скаже ще одну можна купити на ті гроші. І з вами погоджуюсь, можна без проблем купити, але це буде тільки на папері одна в та сама автівка, а такий як у мене ви в житті не знайдете щоб на свої роки мав такий доглянутий вигляд як зовні так і салон. Аґреґати всі як нові. Любіть себе своїх близьких і не забувайте про них , тих вірних друзів ,залізних коней, яких ми навіть не помічаємо в повсякденному житті, вони просто є везуть з точки а в точку б. В автомобілі теж є душа пам'ятайте про це хоч іноді, помийте на мийці заправте якісним пальм і поставте в під стаканчик гарячої кави, і ви помітите те що дійсно в них є щось живе , «душа». Він зовсім по іншому поїде почне працювати по іншому, серце в ньому буде битися з вашим в такт. І можливо потім коли це все відбудеться і щось вас пройме , то можливо буде менш убитих трупів на колінах котрі не перші роки стоять , і ви видаєте їх за нові не биті і не фарбовані. Любите себе і майте повагу до автомобілів. Як авто доглядати так він і їздить , і поломки чи вихід з ладу агрегатів яким наче б то по строку експлуатації пора. То все це залежить від того як ми обслуговуємо авто.

Volkswagen Touareg 2013

Volkswagen Touareg 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

качество материалов, объем багажника, простор салона, тормоза

160 тыс.км 8.9 л / 100 км Семья

Доброго всі дня, прочитав багато відгуків і всі в основному на позитиві, в мене також позитивний, але з уточненнями. Дане авто купував з пробігом, оригінал, 150к для укр ринку, я такий шукав, вони йдуть з євро 4, без сажовика, едблу, додатковим вебасто, підігрівом лобового, і більшим баком 100літрів, якого хватає реально на 1150 км. До цього володів Ауді q5, проїздив 60к, супер авто дуже задоволений був, мерседес, ніссани, Рено, сітроен, Фіат, скажу по правді, авто мягко як тільки обув на зимню r17, коробка цікава, але на мерседесі хоч і теж айсін але працює краще, на q5 була дсг просто шикарна коробка, авто досить велике але в q5 місця більше, по комплектації і аергономіці Ауді набагато вище, по офф років теж, дуже багато цікавих речей немає які є в різних виробниках в базі, підігрів сидінь це просто жах, в мене в машині аж кипятить дупу, регулятори не допомагають, кліма теж якась непонятна, світло дуже хороше з цим проблем немає, кермування як на мене в мерседесі краще, витрата пального в нормі більше 10 ще не було, коли купив тільки одну форсунку реставрував, попередній власник на сервісі вклав 1000$ в ходову за 150к пробігу і все, авто як на мене таке як має бути, але всі машини які були а це порядку 15 ще жодна не сипалась до 200к, тому не розумію як можна так експлуатувати щоб авто добити в 100к пробігу, моя рекомендація, авто для сім';ї супер, правда багажник дуже малий, як на мене gle краще буде, рекондую взяти на повній комплектації, з кращою мультимедією, шкірою і регулюванням сидінь, пневма по бажанню, в товариша на пневмі теж надійна дуже, правда миє дуже часто, і краще в рестайлі, доречі в мене від замін ти до заміни 800грам масла з'їло тому не знаю чи це норма чи ні

Hyundai Sonata 2013

Hyundai Sonata 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

150 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Чудове авто. Це вже 3тій гібрид в в сім'ї, тому є з чим порівняти. До цього був Хонда акорд гібрид. В порівнянні з акордом, в Сонаті більше місця в салоні, комфортніша підвіска і краща музика. В акорда трохи менший розхід на літр півтора.
Також обслужка сонати дуже дешева. Можна брати запчастини по оригіналу а вартість буде така сама як в інших марок аналоги.
Якихось мінусів не виявив. Єдине що трошки підняв кліренс - на 1,5 см. Конструкція встановлення проставок дуже проста і правильна, не впливає на ходові якості та не убиває аморти.
За свою ціну це найкращий варіант гібриду. Адже вона в одну ціну з пріусами, але це зрівняти пріус і сонату це небо і земля у всіх планах, що по комфорту що по матеріалах. Пріус чисто таксішна тєма.

Lexus ES 2013

Lexus ES 2013

качество сборки, объем багажника, тормоза

Мій перший Лексус, до цього що тільки не було. Це авто, просто фантастика! Я розумію що все це субьективно, але всі хто сідав у авто із знайомих , були приємно здивовані, авто дуже просторне навіть для другого ряду, виглядає просто вау, а пробіг нагадую 230 тис. Да в мене Соната була зі 100 пробігом і то виглядала у рази гірше, хоча авто дуже добре за свої кошти. Кажу одразу в мене не був Марк Левінсон, но музика фантастично грає, ось прям дуже фантастично. З приводу АКПП, то все дуже надійно, чітко, мій перший варіатор.В режимі гібрид, є затуп в 0.5 сек коли треба рванути, но у режимі СПОРТ це зовсім інакша автівка. Електро двигун + атмосферний працює у тандемі, та видає дуже круту динаміку а що саме головне, воно становиться різке і провалів немає зовсім. Я був дуже шокований від спорт режиму. Він тупо дає +30%. З приводу витрати палива то в літку 6-7 літрів в залежності від клімату та як давити. В мене був середній 6.7л.100, в зимку іллюзії пропали витрата 8-8.5. Не розумію чому така різниця, хоча батарею перевіряли все гуд. По обслуговуванню був шокований, ричаг коштує дешевше сайлентблоку. Я за ричаг у 2023 році віддав 850 грн без роботи,оригіналу не було на СТО. Тобто ціни дешевше десь ніж на корейця. РЕКОМЕНДУЮ авто на всі 100%!!!!

Chevrolet Captiva 2013

Chevrolet Captiva 2013

207 тыс.км 11 л / 100 км

Моё мнение касательно данной марки только положительное! На данном этапе уже владею третьей каптивой и не могу нарадоваться!
Первая captiva С100 бензин 2008г.в., вторая С140 дизель -2013г.в. и сейчас C140 дизель - 2015г.в.
Комфортная, вместительная не прихотливая, качество лакокрасочного покрытия отличное. Содержание по сравнению с другими красоверами - НАМНОГО ДЕШЕВЛЕ. Большое количество запчастей как оригинальных, так и аналогов.
Считаю по опыту, что самый удачный и хороший вариант - это 2.2 дизель 184 л.с. с автоматом GM 6T50 .

Fiat Doblo 2013

Fiat Doblo 2013

качество материалов, шумоизоляция

363 тыс.км 5.5 л / 100 км Семья

Добрый день уважаемые автолюбители.Не судите строго,отзыв пишу первый раз.Автомобилем очень доволен,еслибы этот автомобиль выпускался сейчас я бы точьно его преабрел, именно в этом кузове.На Фиате проехал 9 лет и 325 000км.Покупал его с первых рук когда ему было 10 месяцев,а пробег был 38000 км.По этому немного понимаю о чем пишу.Сейчас пробег 363000км.Пересел на фиат после Ваз 21111 универсал,хотя Вазом тоже остался довольным так как владел им с нуля,но это другая история.Посадка в Фиате просто супер,просторный салон.,экономичьный двигатеь 1.3 мультиджет цепной привод.На 1.6 не ездел там привод ременной.Средний расход при моем ритме езды трасса -город 5.3-6.00 л.на 100км.Запчасти всегда есть в наличии,разборки кстати тоже неотменяли.Запровлялся вседа на "Паралели" так как в моем регионе заправки лучьше нет,проживаю в Донецкой области,некаких канистр,некакой тепловозной солярки заливать ненадо,это не Камаз.Ремонтопригодное авто в любом регионе.Просторный и универсальный богажник.Запчасти в принцепе менял по регламенту цены на запчасти адекватные.На Вазе на ремонте был чаще чем на Фиате.Фиатом остался доволен.Рекомендую.Небойтесь дизелей,есле будете обслуживать и незаливать с канистр все будет хорошо.

Tesla Model S 2013

Tesla Model S 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

110 тыс.км Семья

P85+, це олдскульний, якщо так можна сказати про теслу, задньопривідний суперкар. Емоції від керування гарантовані! Машина легко підсковзується при натисканні газу, підвилює задом, пищить гумою.

Порівнював із повнопривідною. Повний привід просто несе тебе вперед. Це швидко, але нецікаво. Окрім того, вага переднього мотора робить руління відчутно важчим, і проходження ям жорсткішим.

Неочікувано впав сніг, їздив пару днів на всесезонці. Нема біди, машина важка, повзе по снігу хоч би що. Не джип звісно, але набагато легше їздити ніж на бензиновій задньопривідний. Коли поміняв на зимову гуму, стало зовсім ок.

Поставив нашу сім картку, тепер машина керується зі смартфона. Можна, наприклад, прогріти салон взимку, чи прохолодити влітку.

В салоні дуже бракує місця для речей. Бракує фізичних кнопок керування кліматом, люком. Хоча керування через екран доведено майже до ідеалу.

Взимку примерзає дверне скло знизу. Це дуже бісить. Скло не може приспуститись, і ви не можете відкрити двері. Як рішення - можна прогрівати салон перед поїздкою, або тримати у багажнику розморожувач. Але це біда усіх безрамкових дверей, не лише тесли. Ручки не примерзали. Працюють справно, і мені дуже подобається, коли ручки виїжджають коли ти підходиш до машини.

Нерівномірні зазори мене не хвилюють, і ніяк не заважають. Але якщо ви перфекціоніст - це машина не для вас.

Економія! Витрати на машину зменшились у 10 разів. Забув що таке заправки. Приїхав додому, увімкнув у розетку, зранку вимкнув і поїхав. Не потрібно міняти масла, фільтри, свічки, і тп, і тд.

Якщо не їздити дуже далеко, заряджатись вдома, то електричка - це супер. Це майбутнє. Нам для сімейних подорожей з дітьми у радіусі 180км вистачає цілком. Але для далеких поїздок не придумали нічого кращого за старий добрий турбодизель.

Toyota Camry 2013

Toyota Camry 2013

объем багажника, шумоизоляция

290 тыс.км 6.5 л / 100 км

Автомобіль на свої кошти, дуже гарний. Володію більше року, нарікань взагалі не має, крім заміни масла і фільтрів. Розхід в економ режимі по місту можна і в 5-5.5 л влізти. При нормальній їзді у мене не більше 7 л. Виходить.. по трасі при швидкості 90-110 км, десь 6, при 130-170км , від 7 до 8,3 л. . Шумоізоляція тільки слабенька і багажник трошки менший чим у европейки, бо батарея стоїть, а так взагалі нормальна робоча конячка… Доречі динаміка як у Тойота 3.5 , мені подобається прискорення , все за рахунок електродвигуна…

Subaru Outback 2013

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, цена

динамика, коробка передач, расход топлива, управляемость, шумоизоляция

187 тыс.км 14 л / 100 км Путешествия

Если вы до этого ездили на чём-то, где было больше 200 л.с., или на машинах, что дарили эмоции от вождения, то задумайтесь трижды, прежде чем подходить к атмосферному Субару 2.5. До покупки Субару ездил на Mazda CX-5 2021 2.5 турбо, Volvo XC90 2016 и других интересных машинах. В связи с сложившейся ситуацией пришлось покупать что-то дешёвое, но в то же время универсальное, чтоб семья поместилась и в случае эвакуации можно было бы без проблем упаковаться и уезжать по любым дорогам.
На Passat AllTrack денег не было, выбор пал на Аутбек.
Скажу следующее: это самый универсальный автомобиль, что у меня был, и это самый овощной авто, на котором мне довелось ездить полгода.
С проходимостью нет никаких вопросов, с заездами на бордюр тоже., В пробках Киевских стоять не напрягает, хороший салон и очень или самый вместительный салон и багажник в классе.
Зимой сравнительно долго прогревается, привод у них, кстати, уже не тот, что раньше, а подключаемый, но это никак не ощущается и в условиях подмерзающей снежной каши вы всё равно будете властвовать, доминировать и унижать буксующие моноприводники.
Самый ужасный момент в этом авто, - это вариатор. Он очень надёжный и не вызывает никаких нареканий в работе даже на таком большом пробеге, под 200 тысяч. Плюс я в нем сразу после покупки поменял масло у дилера VIDI... Но как же он ужасно работает!!!... Этот вечный вой при ускорении: где-то нужно ускориться, движок не тяговит, вариатор ему даёт макс обороты, всё это орёт, а вы "наслаждайтесь" динамикой.... в 10 секунд до 100. Да, атмо Субару 2.5 - это не про динамику, но та же Мазда 2.5 тех же годов куда интереснее и едет и рулится. Добавляем к этому отсутствие шумки и посредственную управляемость, ведь авто позиционируется как универсал, так давайте сравнивать его с универсалами Allroad, AllTrack, CrossCountry, CounttyTour и т.д., где Аутбэк аутсайдер по всем параметрам.
Полгода помучался, скинув её и добавив 5 т.$ взял Buick SportTourer 2018 2.0t 260 л.с. AWD.
Вождение снова дарит положительные эмоции, и снова обрёл внутренний покой.

Volvo V40 2013

Volvo V40 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива

Уточнюю: відгук про V40 cc 2.5 T5 AWD. Дуже специфічна машина, але з гідротрансформатором буде або така або монопривідний 2.0 дизель. Це стосується дорестової версії. Про 1.6 EcoBoost на PowerShift з повним приводом не варто говорити. Машина має безліч протирічч. Вона і не зовсім пузотерка але далеко не кросовер. В неї коробка і двигун чудові класні динамічні і надійні - а розхід пального по місту як в Крузака. Ніби і комфортна машина, але підвіска дубова. Хоч і крута динаміка, але з вигляду явно міський житель, який споживає пальне по місту 13-16, але на трасі 6,5-8,5. Ніби і довга машина, а багажник і задній ряд як в Б-класі. Але це Вольво. Вона якісна. Вона дійсно міцна і надійна. Вона безпечна. Вона класно керується. Вона технологічна. Вона безпечна і ти це відчуваєш в процесі їзди. Це найдешевше Вольво на вторинці, яке ти до того зможеш обслужити без проблем. Машина на легендарній Фордівській платформі для С-класу, але означає, що запчастин купа, вони мають цілком адекватну ціну як за С-клас, є купа якісних замінників і вони майже всюди ходять добре. Платформа класна - дуууже міцна ходова, дуже приємно керується. Гольф теж гарний хетчбек, в нього кращий задній ряд, достойні матеріали і великий багажник навіть в хетчбеці. Це може і найкращий хетчбек і досі. Але проїдьтесь в ньому, проїдьтесь потім у V40. Поставте ці машини поруч. Всетаки водійських якостей у V40 більше. Класно сидиш, багато плюшок, класно керуєш і маєш повний привід з 254 сильним і досить надійним і довговічним мотором. Такий Гольф ти в ту ціну не купиш. В якому випадку ти можеш її собі купити. 1. Вона просто сподобалась твоїй жінці, але ти припильнував технічну частину, щоб був гідротрансформатор і сам рішив попробувати що таке повний привід і 254 к.с. в ціну Гольфа. Власне тому я на ній і їжджу. 2. Ти поціновувач Volvo. Але старої машини ти боїшся, а на новішу модель типу S чи XC не маєш грошей. 3. Незрозуміло з яких причин ти прочитав цей відгук, бо не мав би, оскільки ти шукаєш А3 quattro 2.0, Leon FR, Focus ST чи шось інакше валяще і на повному, і побачив шо за досить непогані гроші отримаєш і найвищу якість збірки і матеріалів салону і досить надійну техніку, яка, трясця, дуже добре їде. В першому випадку раджу пошукати або пригнати 2.0 дизель на гідротрансформаторі. В другому випадку - зверни увагу на 1.6 дизель, але на МЕХАНІЦІ. В третьому випадку - удачі в пошуку такої як в мене. Їх в Україні пару штук, а за кордоном прайс на неї непристойний. І ще одне. Лише версія Cross Country!

Mercedes-Benz Sprinter 2013

Mercedes-Benz Sprinter 2013

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, простор салона, управляемость

качество материалов, качество сборки, коробка передач, стоимость обслуживания, тормоза, цена

Первый владелец 250 тыс.км 9 л / 100 км Поездки в городе

Гарний тільки дизайн саме авто барахло Дуже ненадійне авто з ремоту невилізав все шось ламалось дороге обслогувуваня запчастини дорогі і ненадійні дуже скоро почав ржавіти мотор 2.2 OM651 хоть економний але та економія потом боком вилазить стружка буде полубе на 200тис нехотівби більше такого авто навіть задурно