11 860+ отзывов о 2007 года

Cadillac Escalade 2007

Cadillac Escalade 2007

252 тыс.км

Статусний, серйозний автомобіль. Володію Ескалейдом 2007 року вже 5 років. Задоволений повністю авто.
Перед цим був крузак 200. Небо і земля. Чесно, я не розумію чому Крузак дорожче за Ескаллейд, оскільки ця машина комфортніша, статусніша, економніша і дешевша в експлуатації. Напевно тому, що люди бояться американців? Напишіть коментар чому Ескалейд дешевше за крузак. матеріали дорожчі за крузак, розхід менший за рахунок того, що відключаються половина циліндрів при рівномірній їзді, тому платиш менше за палива. По швидкості теж крузак слабший.
Поставив колеса 20 і машина супер-м'ягка бо на низькопрофільці трішки жорстковата по львівській бруківці.
Розхід палива, як на мене перекрасний бо в мене стоїть газ. Траса 14л газу, місто 25 л газу. Заводиться з пульта, що дуже зручно зимою сідати в теплу машину чи влітку, коли шкіра нагрівається, заводиш з пульта, 2-3 хв і в машині прохолодно.
Ломалося за 5 років:
- потік бачок ГУР і тому доливав масло.
- задній аморт і передній потекли ну я замінив по колу. Це ж розхідники. Критичного нічого не було.

ЗАЗ 1102 Таврия 2007

ЗАЗ 1102 Таврия 2007

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, цена

качество материалов, качество сборки, коробка передач, тормоза, управляемость, шумоизоляция

40-річний дизайн, але доволі вдалий екземпляр. Одне з останніх випущених, 2007 року. З технічної точки зору інжекторне таврічєскоє доволі вередлива. Хто має овер 15-річне авто, от з ними добре порівнювати витрати. Нещодавно міняв покри, то вітчизняні всесезонки вже овер 1К за штуку коштують. Моторедуктор передній склоочисника вийшов з ладу, ремкомплект 0.2К, а новий моторчик овер 1К коштує. До того міняв 1 раз. Свічки по 400грн взяв, однак за 17 років міняю втретє. З ладу вийшла лише одна свічка, іто причина не в ній а щось із циліндром, якесь лайно туди потрапляти стало, можливо олива. Інші свічки ще працювали б хз скільки. Вихлопну, зчеплення, як диски й колодки, разів 3 міняв. Подушки двигуна кілька разів, диски рихтував та ніпелі міняв. Якість запчастин здебільшого незадовільна. Гадаю, тавро зараз встане орієтновто у 10К на місяць на утримання при регулярному користуванні, це звісно без палива і без кузова, який вже на передостанній стадії.

Daewoo Matiz 2007

Daewoo Matiz 2007

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

динамика, объем багажника, шумоизоляция

97 тыс.км 7.5 л / 100 км Семья

Треба розглядати авто у розрізі його цінового сегменту. Якщо узагальнити - воно варто своїх грошей. Найгірший недолік вживанних авто - кузов!!! Це жах. Кузов свій ресурс вже пережив. Шукайте авто останніх років випуску і майте на увазі, що поодинокий рижик через 3 роки стане скрізним отвором... Все інше - не проблема. Запчастини доступні, ремонт не складний. Дуже задоволений автоматом - це напевне найкраща деталь у авто }}. Динаміка двигуна 0,8 вистачає на рух, достатній розгін до 50км/г, більшого від нього і не треба. Об'єм салону на диво достатній - мій зріст 190см - і я не вважаю його замалим. Це не жарт! З автоматом витрати пального неприємно здивував - але змішанний цикл при спокійному керуванні вкладається у 7,5-8 л/100км. Більше - то вже треба вміти! Гадаю, якщо знайти авто, за яким добре дивилися, то буде вам щастя. Треба розуміти лише, що це не те авто, у якому під капот треба заглядати 1 раз на рік!!!

Skoda Fabia 2007

Skoda Fabia 2007

дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, динамика, качество материалов, тормоза

Хороша машина в категорії ціна-надійність-комфорт. Достатньо збалансована в цьому плані. На свої гроші добре зібрана. Їжджу по Львівській бруківці і пластик не розлітається не сильно скрипить. По розходу теж приємно. В мене 1.4 дизель bnv на 80 сил. По проблемах мотора виділю лише підтікання масла через тандемний насос. Більше не мав з двигуном жодних проблем.

2.4
Chery Tiggo 2007

Chery Tiggo 2007

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, стоимость обслуживания, управляемость, цена

качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, шумоизоляция

Покупал chery tiggo у второго владельца из минусов раз в пару лет нужно менять передний шрусы постоянно ломается система топлива по очереди выходит бензонасос потом форсунки затем обратный клапан, так же бользнь с тросиками кулисы зимой замерзают на мертво, ржавеет прям на глазах если взяли с маленькими рыжиками готовьтесь через год увидеть дыры из-за плохого метала, по шумоизоляции и мягкости у меня был Опель омега 1996 то если сравнивать с ней, Чери Тиго ближе к Жигули

Mitsubishi Lancer 2007

Mitsubishi Lancer 2007

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

дорожный просвет, тормоза, шумоизоляция

200 тыс.км 14 л / 100 км Путешествия

2.0 мотор, перше авто.
Як на мене - ідеальне перше авто, особливо з дволітровим мотором: можна і 200 поїхати з гірки і зі світлофора Авео нахлобучити. Тобто і на трасі почувати впевнено при обгонах і в місті комфортно рухатися. Розхід між трасою та містом, до речі, відрізняється ледь не вдвічі, можливо, тільки у мене так, хоча в паспорті теж різниця велика. У мене газу на трасі +- 8, у місті до 14, навіть, якщо топити зі світлофорів.
В плані надійності теж норм. Нічого не ламалося само, поки що тьфу, тьфу, тьфу. Виправляв все, що залишилося від попередніх власників.
Салон, як на мене, найкращий. І це досягається за рахунок посадки, керма і інших деталей, які ледь помітні. Причому, я їздив в 1.6, усі експерти в інтернеті казали, що салон сильно відрізняється, як на мене не критично. Єдина разюча різниця - кермо, але ж його можна легко змінити. Навіть набагато сучасніших машини тобі не подарують такої насолоди всередині.
Хіба що планшет прикрутять на торпедо. У дволітровому Лансері у тебе враження, що ти сидиш в гарматі-боліді. Коли ти вперше туди сідаєш, то відразу правильно сидиш, правильно руки кладеш на кермо, не знаю за рахунок чого, але... Я купив цей Міцик відразу, після того, як проїхався, без вагань і це, мабуть, його найкраща характеристика.
Не буду говорити про погану ізоляцію, для мене це не проблема, адже стоїть вихлоп, який приємно слухати.
Тому навіть, незважаючи на те, що це старе авто, воно і досі залишається найкращим першим автомобілем.
Керується, достатньо динамічний на 2.0, відчуття спортивного авто, при цьому, комфортний, багато місця всередині, чотири двері, місткий багажник, як на мене. Все норм

Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, объем багажника

157 тыс.км 6.5 л / 100 км Поездки в городе

Володію авто трохи більше року. Машиною дуже задоволений, радує її якість матеріалів та надійсність. Можу відмітити чудову керованість та гарну динаміку як на 1.6 tdi, для своїх габаритів можна сказати, що це класний хот-хеч, який підходить і для міста, так і поїздок на великі відстані, часто їзжу Київ-Харків, все дуже комфортно. Чудовий розхід палива, по Києву не перевищує 6.5-7 в зиму з кондіціонером, по трассі 5.5.
З мінусів можна відмітити низький кліренс, проте для мене у Києві та по трасам це не критично. Також багажник не дуже великий, багато ним не перевезеш

Chery Amulet 2007

Chery Amulet 2007

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость, цена

качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, шумоизоляция

В якості першої тимчасової автівки те що треба, кузов як фольга, дуже схильний до рижиків, пороги гниють в першу чергу, щодо управління дуже крута, гідропосилювач керма приємний хоча є притензії, гальма в порядку, питань не було. З мінусів це безпека і кузов, бо метал не з найкращих, в разі аварії ніщо не захищатиме
Салон просторий, багажник 550л дуже місткий, консоль в салоні зручна, серед мінусів розміщення кресел, крісло пасажира біля КПП, в цьому плані тіснувато
Є проблеми з електронікою, через півроку користування почала брикатись, глохнути на рівному місці, жере масло на ГБО
Якби не проблеми з нутрощами які виникають на всіх амулєтах, було б 4/5, а так 2/5. Не рекомендую

Opel Antara 2007

Opel Antara 2007

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

расход топлива, шумоизоляция

Автомобіль був пригнаний з Нідерландів в травні 2022 року. Повний привід, автомат, 2.0 дизель.
За рік наїздив 12 тисяч.
Авто неймовірне!жодного разу не підвело!двигун працює гарно, коробка без ривків, переключає плавно. Салон коричнева шкіра. Підігрів сидінь, круїз контроль. Гарний кліренс. Проходив на машині такі болота, що напевно трактор не поїхав би там.
Але є мінус, витрата пального, траса 8.5-9, а місто 10-12. У дружини взагалі 13-14 виходило.
Шумоізоляція також на низькому рівні. Ну і відсутність аукс і місця для флеш карти в штатній магнітолі.

Але при всьому цьому, автомобіль гарний, надійний, невибагливий, не дорогий в обслуговуванні. При бюджеті 8000$ найкращий кросовер!

Kia Carens 2007

Kia Carens 2007

расход топлива

88 тыс.км Семья

Другий власник, придбав KIA Carens універсал 1907 випуску з двигуном 2,0 DOHCв 2013 році з початковим пробігом 61тис.км. Об'єм двигуна 1998, механіка, бензин, 7 місць мінівен. Кліренс збільшив за рахунок простовок під усі амортизатори. Оббивка сидінь автомобіля із тканинного матеріалу бежевого кольору. З 2015 року на всіх сидіннях якісні чохли чорного кольору. Витрата палива залежить від режиму їзди та завантаження. Кліренс збільшив у 2014 році за рахунок проставок під усі амортизатори. Цього ж року провів додаткову обробку днища кузова мастикою, приховані порожнини та пороги мовилем. Заміна у 2018 році та промивання системи охолодження двигуна. У 2021 році профілактика кондиціонера із заміною котушки та охолоджувальної олії. У 2022 році встановив новий акумулятор, замінив колеса 203/65/R15V на нові фірми KORMORAN, поміняв ремінь полікліновий багаторучний. Проводжу регулярну заміну за регламентом експлуатації автомобіля на якісні запчастини, особливо моторне масло, останні 4 роки застосовую синтетику Shell Helix 5W-40. Двигун працює плавно та потужно. Витрата олії мінімальна. Тримає рівень.

Hyundai Matrix 2007

Hyundai Matrix 2007

дорожный просвет, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, цена

дизайн кузова, динамика, расход топлива, шумоизоляция

172 тыс.км Семья

Володію вже 3 роки, брав з Німеччини від першого власника із пробігом 158 тис, накатав майже 15 тис. За такі гроші - нормальний сімейний авто, об'ємний, досить надійний, зручний для міста в силу короткого кузова та пристойного кліренсу. Із мінусів - динаміка та витрата палива. Загалом, більше 110 на ній їхати не варто, адже через паскудну аеродинаміку, жертиме пальне та дико шумітиме. Особливо нічого не ламалося, просто вчасно міняю мастило, фільтри, колодки, словом, розхідні. Рекомендую таку машину людям практичним, яких більше цікавить функціонал, а не дизайн. Гарних усім покупок і безпечних мандрівок!

Daihatsu Sirion 2007

Daihatsu Sirion 2007

динамика, дорожный просвет, качество сборки, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

170 тыс.км 5.5 л / 100 км Поездки в городе

Японське диво. Маленька зовні, мінівен з середини...
Дуже маневрена, чіткі гальма, електро підсилювач керма.
На свій 1.0 досить прийомиста. Цікаві доовгі передачі, 2 передача до 50 км/г, 3 до 80 км/г... Проста ходова. Машинкою дуже задоволений. Для міста саме то, і за містом впртнципі теж...

Renault Megane Scenic 2007

Renault Megane Scenic 2007

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

дизайн кузова, расход топлива, цена

Взял за хорошую цену, знакомая уезжала за границу.2.0 бензин, автомат, в принципе машина хорошая если дёшево купил.Если смотреть по рынку то она нафиг не нужна.Чтобы бы поменять масло и фильтра это просто капец,масло поменять это пол беды,но замена фильтра масленного и кондиционирования ужас какой гембель. при покупки надо обязательно смотреть фазорегулятор,это та срань что может вам создать очень много проблем.У меня При покупки сказали что всё поменялось,ремни,ролики,помпаа про фазорегулятор не сказали что не меняли.Через 8000тыс.км.в ходу провернуло фазорегулятор и капец. Короче попал грубо говоря на капитальный ремонт двигателя.Хорошо что я с руками и у Кума своё СТО.Короче говоря сам разобрал и сам собрал двигатель.Единственное возил точить головку и удалять втулки клапанов и ставить клапана новые.Короче экономия 500$.на работе, запчасти все новые на 20000грн.Вот и думайте надо вам это французское авто.

Honda Element 2007

Honda Element 2007

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, цена

динамика, качество материалов, расход топлива, шумоизоляция

285 тыс.км 15 л / 100 км Путешествия

Це другий мій автомобіль , пересів з хечбека і відразу полюбив кросовери , посадка висока , дорожній просвіт чудовий , де потрібно проїдеш . Дуже надійний автомобіль що по коробці що по двигуну проблем не буває , вчасно міняти розвідники і вона проїде мільйон. Єдиний мінус який можна відмітити розхід , але все-таки 2.4 і вона дійсно їде , на газу навіть виходить економна , їсть будь-яке паливо , простий салон , просторий можна при необхідності перевозити габаритні речі , авто на кожен день , в магазин , на природу у відпустку , на роботу , доїде куди треба і поверне назад , в повній комплектації є сабуфер що є дуже великим + так як він знаходиться під коробкою передачі то місця він не займає , а звучить на високому рівні .

Mitsubishi Outlander 2007

Mitsubishi Outlander 2007

качество материалов

330 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Дуже сподобалось авто- на всі випадки життя, хоч у сніг, хоч по болоту, хоч по автобаму, хоч на люди вийти, хоч прицеп, хоч лафету, хоч круіз контроль, хоч клімат контроль все є з витратою пального до 10 літрів дизеля. Авто дуже практичне за час володіння 4 роки ні разу не пожалкував одна хиба на великому пробігу виходить з ладу шоста передача на мкпп, кпп дорогі бо дифіцитні, але питання можна вирішити, якщо є креативна думка. У моєму випадку після місяця простою і купівлею кпп з таким же діагнозом було вирішено викинути шестерню шостої передачі після чого не було помічено ніяких зауважень так як не було де розганяти авто, бо на автобам не виїзжав, а на шоссе зповна вистачає. Авто продав по сімейним обставинам, кпп відновив у токарні за 50 дол, просто вклали шпонки замість злизаних шліців.

Land Rover Range Rover Sport 2007

Land Rover Range Rover Sport 2007

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

объем багажника, простор салона, шумоизоляция

Всім привіт сьогодні розповім я про досвід володіння Range Rover Sport 1 покоління в кузові L320 2007 р.в., до даного автомобіля я володів Volvo XC90 2010 р.в., тому і вирішив взяти потужніший авто, у відгуку про Volvo я зазначив, що автомобіль для сім'ї чудовий, але дизельний двигун трішки слабуватий для цього кузова, тому і вирішив купити щось потужніше, і мій вибір прийшовся на RRS 3,6 дизель бітурбо, порівнювати ці два автомобілі безглуздо, тому що це зовсім різні авто враховуючи наступне. RRS це рамний автомобіль, який має повноцінну роздаточну коробку, пневмопідвіску і т.д., тому на мою думку порівняння є недоречним. RRS я обрав з дизельним двигуном 3.6, тому що решта дизельних двигунів, а саме 2,7, 3.0 нажаль є не такими надійними. Купив я авто пробіг становив 190 тис., автомобіль 2007 р.в., перед мною був лише один власник із салону, і одне я розумів і розумію, що якщо купувати автомобіль такого класу і таких років, якщо хочеш дійсно на ньому поїздити, то потрібно вкладати кошти. Я почав експлуатувати цей авто, динаміка саме RRS, супер, в повороти заходиш при швидкості 130 і проблем не маєш, дійсно авто для драйву, по комфорту проблем взагалі не має, відстань 800 -1000 км долаю і будь яка втома відсутня, це чудовий авто, завдяки пневмопідвісці пересуватися дуже комфортно не дивлячись, що це рамний позашляховик, на снігу будь які проблеми теж відсутні, завдяки режимам, які ти обираєш, доводилося теж їздити по болотяній місцевості, теж проблеми відсутні, завдяки понижуючому режиму. Динаміка авто просто супер, чітке керування, входить в повороти без кренів, тому і на цей авто наносять надпис спорт, тому що для прикладу якщо взяти Тойоту Лендкрузер прадо чи лексус лх , чи Мітсубісі паджеро спорт розігнати і різко потрібно оминути перешкоду на автодорозі Ви просто їх кладете на дах, якщо не встигнете скинути швидкість, тому по маневреності ці автомобілі, я не буду порівнювати. Тепер розповім і про мінуси даного авто, автомобіль розрахований для молодої родини з дітьми, тому що на задньому ряду сидінь, місця малувато, багажник теж невеликий в порівнянні з габаритами авто. Стосовно ремонтопридатності даного авто, на сьогоднішній день, проблеми відсутні і ціни помірні, в мережі досить багато легенд ходить про те щоб щось зробити , потрібно знімати кузов, в мене в авто пророблено досить багато робіт і жодного разу не знімався кузов, зрозуміло що потрібно, щоб ремонтувався в сервісі, який спеціалізується на цих авто, для прикладу щоб замінити ланцюг грм в ауді q7 потрібно теж знімати двигун і коробку, тому все що розповідають про ремонтні роботи то все відносно, просто хто їздив на цих авто зрозуміє, за що їх люблять

Daewoo Sens 2007

Daewoo Sens 2007

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена

качество материалов, качество сборки, управляемость, шумоизоляция

215 тыс.км 8 л / 100 км

Відмовляли від покупки, бо то є Сенс, а не Ланос. Але машина виявилася витривалою і ресурсною. За 2 роки проїхав 50 тисяч км. Суми-Франківськ-Суми - жодної поломки, а це 1800км. За весь час, за винятком ТО, раз міняв шарову, щеплення, задні колодки, датчик ХХ, двічі ШРУС та 4 рази пильник ШРУСа, один раз ремкомплект куліси. Став лише раз - під заміну пішов датчик колінвала. Витрата бензину 7 траса, 8 місто. Витрата газу 9 траса, 11-12 місто. Комплектація база. Кузов: гниє капот під решіткою, немає сенсу фарбувати, бо полізе за рік. Головне вчасно мити, видувати воду з усіх щілин та добре протирати - і буде щастя. Йому важкувато їхати вп'ятьох, але цілком реально. До речі, двигун не димить, коробка не виє і не вибиває.

Ford Focus 2007

Ford Focus 2007

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

коробка передач, шумоизоляция

120 тыс.км 7.5 л / 100 км Поездки в городе

Купил Фокус 2 после Туксона, либо Туссана.
Форд попался из Германии, с проверенным пробегом 118 тысяч 1,6 100л.с. на механике. Как подсказывали разные форумы- самая надежная комбинация. Комплектация почти начальная. На машине езжу несколько месяцев, поломок пока не было. По комфорту: с моим ростом чуть выше среднего-180 как водитею и переднему пассажиру удобно, даже людям 190 ростом можно будет сесть не сгибаясь в «три погибели». Подвеска/рулежка вменяемые для такого класса автомобилей, слышал что дороговата в обслуге задняя подвеска, но пока не сталкивался. Расход радует- город не выхожу за 10 в лютых пробках, трасса бывает и 5,2 на 100км. Из минусов- лкп очень нежная+ кузов не имеет уже коррозийной стойкости, думаю из-за возраста. Может глючить панель приборов, было разок что датчик топлива не реагировал, потом само прошло. Также мне не очень нравится МКПП ib5. Синхронизаторы требуют внимания уже на 120 тысячах.

ЗАЗ 1103 Славута 2007

ЗАЗ 1103 Славута 2007

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, тормоза, управляемость, шумоизоляция

Первый владелец 50 тыс.км 8 л / 100 км Поездки в городе

Автомобіль в сім'ї з 2007р. Інвалідка з ручним управлінням, 1.1 інжектор.
Розглядаючи її, як авто з пробігом в 50т.

Загалом автомобіль непоганий за свої кошти. Він простий, доволі свіжий, передньоприводний, має непоганий дизайн, багажник ідеально підходить для сільської місцевості. На кожен день - просто і дешево. Поки нова то надійна.
Якщо брать бу варіант то 50/50 від авто до авто відрізняються. В когось може ламатись кожен день, а хтось буде їздить і тільки обслуговувать.. ото тобі і якість збірки.

Непогана Славута допоки не познайомишся з чимось покращим по типу Ланос-Нексія.. з ними і рівнять не можна. Тісна, устарівший салон родом із 80х. в ночі та ще і в дощ ти їдеш, як в бтр, незручна посадка від якої болить спина, відсутність хоч якоїсь шумки, устарівша платформа .. її єдиний плюс це маневреність між ямками. Вона викликає двоякі відчуття, вроді і чудовий стан і безпроблемна їзда, але з другої сторони ти просто не хочеш на ній лишній раз виїзжать. Інколи після 5 км поїздки по Черкаським дорогам в тебе втрачається настрій і починає боліть голова через торохтіння і шумність в салоні... з цим приходиться мириться.
В усіх випадках вона програє більш менш нормальному АВТО, але зважаючи на ціну/рік і враховуючи, що це чудо розробки середини 75х років їй пробачаєш. Їздить, виручає, грошей не просить - тому 3. В іншому випадку Краще підсобирать і взять китайця

Skoda Roomster 2007

Skoda Roomster 2007

динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Керую даним  автомобілем вже 7 років. За цей час проїхав приблизно 70 000 тис. км. ДВС 1,6 BTS105 к.с. Даний ДВС, використовувався на багатьох інших марках.
За цей час жодного разу автомобіль не підвів.
Із плюсів салон дуже просторий, при складанні задніх сидінь ви можете перевозити негабаритні вантажі але  заздалегідь розуміти що ви хочете  перевезтизадні дверцята дуже гарно зроблені що підйом вгору  дозволяє легко розмістити вантаж. Також е можливість зняти задні сидіння і у Вас,  з'являється міні фургон.
Що стосується ТО це взагалі не проблема всі розхідні матеріали е в  кожному  автомагазині чи сервісі. І коштують не останні гроші вашого сімейного бюджету.
Якщо ви трошки змінюйте  розмір ваших стокових коліс, то кліренс автомобіля сильно змінюється ну тут вже на Любителя.
Дуже подобається витрата  палива в міському циклі десь близько 8,5 л/100км,  за містом якщо їхати по ПДД, то витрати десь в залежності як автівка завантажена 7-8л./100 км.
про плюси:
керованість
витрати пального
динаміка,  автівка спокійно їде 140/150 км.год.
простий автомобіль
с зовні здається маленький автомобіль а коли сідаєш дуже великий салон
мінуси:
лакокрасочні  матеріали.
слабке місця біля стику крила та короба авто там завжди збирається вода. Треба робити ревізії,  та  збирати залишки грязі чім частіше робити це тим  менше піде корозія.
Передні та задні арки дуже слабкі на гравій, камінці та пісок, як для мене треба обробляти раз на два роки анті-гравійним покриттям що і робив.
Всім добра.