ВАЗ 1 отзыв о ВАЗ 2119

ВАЗ 2119 2009

ВАЗ 2119 2009

Прекрасный экономный городской автомобиль для небольшой семьи. Компактен и дешёвый в обслуживании.

Воет коробка. Не критично, но ощутимо.Нужно произвести апгрейды отопительной и вентиляционной системы, а также поменять местоположение компьютера чтоб не залило при подтекании печки , если такое возникнет( а оно возникнет))) Не большой багажник, но я его компенсировал пластиковым боксом на верху.

В целом я доволен этим авто, и рекомендую как бюджетный, экономный, и относительно не дорогой автомобиль. На 4 балла в своём классе. Конечно, если вы пересели в Калину из БМВ или из Мерседеса, вы будете смущены меньшим количеством жизненного пространства, но если вы сели за руль Калины после москвича, или даже "девятки" вы поймёте что вы на пути к цивилизации.)))

Смотреть все 10799 отзывов об ВАЗ
  • ВАЗ 2111 2001

ВАЗ 2111 2001

ВАЗ 2111 2001

дорожный просвет, качество материалов, тормоза, шумоизоляция

Назвав її комашка і їй це ім\'я підходить на Ура, тому що вона тихенько виконує свою поставлену задачу.А потребує небагато уваги. Надійна і витривала машинка, купив з пробігом 305 тисяч обслужив її та катався багажник порадував де я на ній за рік тільки не був і на морі та на рибалці і кожних вихідних машина проїжджає в село і повертаєця по 500 км у дві сторони, по місті катаюсь також дуже багато газ просто нюхає в середньому по городу до 10 по трасі 7 літрів.на 335 тисяч я підіїзжав до дому пару хвилин залишалось. в неї лопнув шатуний палець зробив Кап ремонт і в неї він перший за 19 років ніхто в блок не лазив обкатав її добре і лагідно масло не бере вже пробіг 355 за рік накатав на ній 50 000 км.Тепер про мінуси, але для такого пробігу вони не дуже об\'єктивні дуже гримучий салон вся пластмаса гримить по трасі дуже слаба шумоізоляція чути все і дощ і вітер буду скоро цим займатись на капоті під мухобійкою є рижики ляда вже була крашена не мною, але також є рижики низи дверей трішки є рижики і над лобовим і арка задня права і все, але вона майже вся ще в рідній красці і по передній власник дуже добре її обробив днище ні разу не варане, ні де, але лівий ланжерон з\'явилась тріщинка маленька і все.її +, мабуть, збірка чисто російська експортна на німецький ринок комплектація 1.5 8 клапанів інжектор велюровий салон зберігся добре 4 стеклопідйомника противотуманки додатково ксенон фари рідні з лінзами світять супер. за свої гроші дуже задоволений недорога в ремонті дуже витривала потрібно її любити і вона не підведе і потрібно знайти живу машинку і краще російської збірки пробіг для них значення не має.

Женя

Отзывы о моделях Лада

Отзывы о Лада 2119 по годам

Хотите купить Лада 2119 и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о ВАЗ 2119 от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 1 отзыв о Лада 2119 любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.