2 820+ отзывов о 2000 года

Audi A4 2000

Audi A4 2000

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, шумоизоляция

дорожный просвет, стоимость обслуживания, цена

395 тыс.км 7.5 л / 100 км Поездки в городе

Привіт.
Відгук про колишню автівку якою володів майже 2 роки. AUDI A4B5, двигун 1.9tdi AJM, насос-форсунка, багато чув з приводу того що насос-форсунки проблемні і тд., можливо мені пощастило, а можливо просто авто мало належний догляд. За весь час володіння авто не було нічого критичного, жодного разу не підвело, звісно були поломки, але дрібні типу згорів насос омивача чи зламався вакуумний кран пічки. По двигуну є болячка - це потіння маслом по прокладці клапанної кришки, що я ніяк не міг вилікувати, а купувати нову кришку за 200$ не зовсім хотілося. Мотор тяговитий та дає гарну динаміку за прийнятної витрати палива - 7.5-8 по місту та 5-6 по трасі. Коробка не викликала питань ніколи - звичайна 5ст, навіть за 24 роки все вмикалось плавно та чітко. Підвіска - це страх кожного хто їздить на ауді чи пассаті в кузові Б5, бо вона нереально дорога відносно ціни машини, ще й з нашими дорогами ламуча і часто потребує уваги. Зате якщо авто моноприводне то ззаду просто балка і два сайлента які міняються раз в 100тис. Салон - якість матеріалів дуже гарна, за стільки років стерся тільки руль в верхній частині, трохи обліз софт-тач на картах дверей та обвисла стеля, яку я перешив. Кузов - цинкований, якість металу добра, сколи не цвітуть навіть за рік, якщо ще збереглася заводська фарба. Особисто у мене були проблеми по кузову - прищ на стойці лобового скла який я не помітив при покупці, та гниль на середньому крилі яке просилося на заміну. Не сподобалося світло в авто, розумію що більш за все винний час та вигорівші лінзи з відбивачами. Загалом враження позитивне про авто, заводських болячок у машини не багато і вони вирішуються. Довго вагався чи продавати чи їздити на ній далі, але вік бере своє, і нажаль метал не крепшає з часом.

Volkswagen Polo 2000

Volkswagen Polo 2000

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, простор салона, тормоза, управляемость, цена

качество материалов, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Авто звичайно вже "вікове", але комплектація і зараз виглядає непогано на фоні бюджетних більш молодих авто: ГУР, однозонний клімат!, електродзеркала з підігрівом , регулювання керма по висоті, передні склопідіймачі, протитуманки, центральний замок, 4-ре подушки безпеки, АБС, дискові гальма по колу, легкосплавні диски, навіть кришка капоту не на палці, а на стійці. Подобається плавність ходу, набір швидкості до 80 км/г
Але не подобається нечітка коробка та зчеплення. Зчеплення взагалі на тросику - це фейл. Робота бензинового двигуна дуже нагадує роботу дизельного по вібраціям та шуму. Важко набирає швидкість після 80 км/г. Розхід міг би бути меншим на літр-два. Важко знайти запчастини типу якогось пластику , ручок і т.п.
В цілому непогане авто для міста, з урахуванням гарної динаміки до 80 км/г та габаритів, якби не розхід та нечітка коробка зі зчепленням. Вік бере своє.

Львовский погрузчик 40810 2000

Львовский погрузчик 40810 2000

дорожный просвет, коробка передач, цена

Привіт всім,хто збирається купити львівський автопогрузчик 5т,це стосується всіх моделей пятитоників,неважко від двигуна,я мав можливість мати справу з цією технікою,звертайте увагу на раму шассі,яка дуже тонка 10мм,більшість їх вже потріскана ,без досвіду непобачиш,також може бути тріснута в місцях кріплення циліндр нахилу,їх нових вже давно немає,завод непрацює більше 17р,за 20-30 років експлуатації ви купите корито на. колесах з товщиною рами як у ,,мангала, другий момент це стріла ,яка в горі майже у всіх розійшлася,видно ролики,вантаж може випасти разом із внутрішньою стрілою і кареткою вперед, дальше більш менш все ремонтопригодне,реверс який трісне в любий момент,але його можна замінити,бажано оригінал,а не сирець,КПП,міст,насоси -це надійне,щеплення ,вижимний це на 2-3 місяці,хіба що на МТЗ двигуні попадеться ,там тракторне..Тепер про балку,надійніша новіша поворотня балка з поперечним циліндром без тяг,стара із повздовжнім рульовим циліндром і тягами-це постійний ремонт із переварюванням ,,грибка,,і заміною рульових пальців і наконечників, але своїх 2-3тис.уе він вартуєза таку ціну альтернативи нема, напевно,думаю моя інформація допоможе вам і збереже нерви і кошти,можливо і життя, в майбутньому виборі.

Land Rover Freelander 2000

Land Rover Freelander 2000

дорожный просвет, цена

350 тыс.км 10 л / 100 км Путешествия

За свою ціну авто не погане, версія з 2.0 дизелем 8 клапанним, 98к.с.,але потрібно знайти живий екземпляр. При огляді звертайте увагу на кардан і підвісні підшипники, задній редуктор, ремонт дорогий і складний, часто демонтують кардан, перевіряйте.
З плюсів, це міцна ходова, кліренс і прохідність, де тільки ним не їздив.
З мінусів це слабенька динаміка, погана шумка, проблеми з вікном багажн ка, яке опускається при відкривання дверей, обмежені регулювання сидіння водія.

Volkswagen Golf IV 2000

Volkswagen Golf IV 2000

качество материалов, качество сборки, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

динамика, дорожный просвет, простор салона, тормоза, шумоизоляция

216 тыс.км 6.5 л / 100 км Поездки в городе

Це була моя перша машина. І в цілому, хоча гольф старенький, він все-таки Volkswagen. В машині є різні тонкощі, які вказують на те, що виробник старався зробити щось комфортне. Впевнений на час випуску машина була взагалі вогонь! Я в цілому був задоволений, але машина старенька і багато потрібно було міняти по ходовій і все це припало на мене. Хоча в обслуговуванні ця машина все ж таки не дорога.

Двигун 1.6 не дуже потужний, але для поїздок по місту, або неспішної поїздки по країні підходить.

Що сподобалось ще, то це живучість, ці машини мають великий ресурс, але на жаль, чим далі від року випуску тим вже менше шансів купити щось толкове, це моє суб’єктивне бачення.

У цілому я був задоволений цією машоню на час використання.

Fiat Ducato груз. 2000

Fiat Ducato груз. 2000

дизайн кузова, качество материалов, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, дорожный просвет

600 тыс.км

дуже гане авто. запчастини не всі гроші світу,двигун дуже витривалий,Кпп міняв по своїй вині,відбив сливну пробку,проїхав 250км без мастила на сухій коробці і вона вмерла.притягли один раз розсипалась помпа. на сто не був машина проста можна все зробити самотужки.купував без порогів вварив профтрубу так і їзжу. запуск в морози після т4 чудовий заводив в мінус 28 простий дизель але прчеп тягне впевнено.тягав десь 2 т. с причепом. не сподобалось посадка авто дуже низьке як за містом,але за передній привід дуже прохідне,більш недоліків нема.сподіваюсь що цей вшдгук буде комусь корисним.ВСІМ МИРУ І ДОБРА!!!

Renault Scenic 2000

Renault Scenic 2000

качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, цена

270 тыс.км 6.7 л / 100 км Семья

Комфортне сімейне авто, просторий салон та містки багажник при невеликих габаритах авто , надійний двигун, загалом рекомендую, відчувається, що це топчік від Рено . Якісні матеріали ,пластик чудовий , навіть кожен болтик гвинтик крутиш і відчувається якість, за 20років жоден не закис , цинку на них добряче. Витрати пального: Авто зараз з пробігом 270К. Витрати пального 6.7трасса на швидкості 100кмч при трьох дорослих та трохи багажу . В Києві 9л сотня. Газу 9.5місто 10трасса , отак , вперше такий нонсенс, що за містом більше газу ніж в місті , все перевірив все в нормі. Якщо 120кмч тримати, то і 11л газу може бути . Може високий кузов дається в знаки. Двигун: К4М 1.6 бомба , ресурс 350-400К, якщо ремінь нормальний будете ставити, інакше якщо обірве одразу капіталка. Рекомендую ставити оригінал і все буде чікі пікі. Зараз на 270т в мене мастила не бере взагалі . Каталізатор кераміка, на 220т стала видавати помилку друга лямбда, поставив обманку , але сам кат не забитий , вирізки не потребує. ГБО стає без проблем. Динаміка: Не ракета , але це і авто не для цього , обгони проблем не викликають мене влаштовує. Кузов : Хоч программа і видає, що обробка кузова не ахті в цій моделі , але в мене їй вже 22роки і ніякого натяку на корозію , наче повністю оцинкована , навіть дверка знизу продана до метала і не ржавіє вже 3роки... Якщо у вас ржавіє, то скоріш за все була бита в тому місці. Ходовка: Підвіска м'яка , не для гонок , а от дальні поїздки одне задоволення. Крузака нема апріорі , але я поставив від опеля і тащуся. Слабке місце сайленты задньої підвіски , хоча , мабуть ні , досі стоять рідні в тріщинах але робочі , вже 50т в тріщинах і хочу поміняти ,але досі ходять... Задок при таких роках просідає , але торсіон дозволяє переставити на зуб і підняти , але щоб торсіон після цього не лопнув , бо скрутка буде сильніше треба трохи відбійники наростити. Сайленти якщо міняти то тільки лемфердер або оригінал 50уе пара, це той же лемф. Не жлобіться бо роботи там вагон , а копії не ходять . Передні приводи досі рідні міняно тільки сайлент КПП при заміні сцепи на 220т вперше за історію доречі та пильник осі біля КПП той що з підшипником . На КПП хвороба це тіче сальник куліси , але для ремонту треба колоти КПП , тому підливаєте по 100грам на 10к, разом з заміною моторного та й не паритесь . Світло добре і без ксенону. Всі кричать що у Рено електроніка не надійна , але я нічого такого не помітив , все працює до останньої кнопочки , попередній власник казав , шо дісплей бортовіка щось підглючував і він щось робив , але в мене вже 50к все норм . А , була проблема із стартером , підвивав після відпускання ключа не хотів виходити з зацепу. Руки прямі то думав відремонтую ан ні . Тобто стартер не ремонтопригдний , якщо і підшаманите , то через пів року він про себе нагадає беріть одразу з разбору. Кондиціонер досі в нормі , за два роки долив тільки 160грам фріону з 720 потрібних. А, з недоліків ще відносно туга сцепа , причому з завода . Хоча гальма дуже гарні , педалька легка та потужні. Ну а салон : Це просто бомба , всі власники ланосів як покатаються кажуть теж хочуть велике авто , хоча воно ще й коротше ланоса. Місця достатньо всім , нема центральної балки , ззаду комфортно і втрьох . Сідухи ззаду всі окремі , демонтуються одним рухом , якщо зняти отримаємо рівну підлогу та можна перевезти слона . Можна зняти тільки центральну і у вас 4 комфортних місця , купа місця для багажу та прямий доступ в багажник з салону , можно велік перевезти знявши тільки переднє колесо і це при 4х пассажирах. Купа шухлядок і ніш для дрібничок, мрія контрабандиста. Кліренс не великий ,але обережненько навіть по триндецовому бездоріжжю вистачало , не чіркав. Якщо бордюр десь вище стандарту, то можна і почовгати. Шумоїзоляція середненька . Рекомендую слідкувати за зливними отворами на крилах інакше може залити салон, а там купа шумки на підлозі, замахаєтесь сушити , розберете весь салон. Тачка гуд , не жалкую .

BMW 530 2000

BMW 530 2000

дорожный просвет, шумоизоляция

Всегда мечтал , смотрел - получил ! Пересел после Шевроле вольт , по расходу по городу с климатом реально около 11 литров , если сильные пробки -12. Трасса больше 9 не поднималась - при скорости от 140 до 180ти , если тошнить 90-100 - меньше 6эт литров - проверено лично . Сделал вывод что машина больше предназначена для трассы . Эмоции дарит . Мой экземпляр достался в максималке с двойными стёклами люком и т д - доволен , но очень много доделывал за прошлым владельцем , который видимо был жмотом и ставил все б/у, как итог поменял много чего , поэтому очень тчательно и щепетильно осматривайте эти Авто перед покупкой ! Обязательно с компьютером и диагностикой , а не только у того кто рычаги дергает ! Машина дарит эмоции , едет как танк , но требует соответствующего внимания при покупке !!! Возьмёте не уваленный бумер - будете кайфовать ! Про то что ломаются часто - чес , не чаще других Авто . Не ломаются новые автомобили , после рабочей табуретки Пежо 2021 года , сажусь обратно за руль и понимаю что люди делали вещи ещё очень давно.

Smart Fortwo 2000

Smart Fortwo 2000

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

объем багажника, тормоза, шумоизоляция

Машинка супер. Багато хто каже що дуже дорога в ремонті. Неправда. Запчастини дешеві. Все є в наявності. Коробка вічна. Головне дивись за двигуном , за рівнем масла. Для міста авто просто бомба. І великий плюс , це витрата палива. В місті я вкладався в 4.5 літри на 100 км. Рекомендую.

Fiat Ducato пасс. 2000

Fiat Ducato пасс. 2000

шумоизоляция

358 тыс.км 8 л / 100 км Коммерческие перевозки

За ці гроші машина супер , дешева в обслуговуванні, ходова частина вічна якщо купляти не прострочені салінблоки втулкі та інші деталі з резини та пластику в коробку передач треба заливати на 300 грам більше масла ніж вказано виробником і тоді ніколи не буде проблем з п'ятою та задньою передачею , в зимову пору бажано ставити джиповську
резину а не цешку тоді можна проїхати всюди.З мінусів слабо дує пічка, розбиваються часто замки задніх дверей.

Opel Frontera 2000

Opel Frontera 2000

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, объем багажника, простор салона

динамика, качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Привіт всім хто читає мій відгук. Він довгий. Авто продав. Вирішив написати чесний відгук пронього. Володів 4 роки. В загальному гарна машина, лиш те що стара. Мені подобається її : зовнішність, салон шкіра просторий, повний підключаємий привід з пониженими передачами, рамна машина, грм - ланц, кліренс нормальний, підвіска я б сказав витривала, величезний багажник, мотор 2.2 турбо диз. економний якщо зробрений то тягу має, розганяв до 160 км/год, далі страшно. Нормальна швидкість для неї 90 - 120 км/год. Ну це те що я в ній зацінив.
Тепер на що варто звернути увагу при покупці, або іншими словами які в неї є болячки і з чим ви стикнетесь:
1. Гниє задня частина рами, іменно задня, буде потребувати ремонту. Мене це лякало.
2. Гниють задні арки і кутики задніх дверей.
3. Дуже часті проблеми з тнвд, попросту їх нових нема, а старі з розборки всі виїздили свій ресурс. Там часто горить транзистор, та інше... номер тнвд 0450504009 . Вартість його +/- 9000 - 12000 грн + зняти поставити. За 4 роки володіння даним авто змінив три тнвд. Є специ які говорять що підходить інший насос, може, я ставив, дійсно машина завелась і навіть поїхала, та вона живе своїм життям, типу сама газує і так далі, ну для села з іншим насосом згодиться, а для міста чи траси , ой як можна залетіти ..... щоб нормально працювала то лише рідний насос.
4. Завоздушення системи після якого ви не зможите завестись. Розвоздушити ще той є клопіт. Я зробив собі спеціальну приблуду для цієї процедури. Доречі частою причиною є потріскані трубки обратки, або сальники клапанів це в 99 %.
І слідкуйте щоб в баку завжди було не менше 20 літрів соляри інакше вас чекає біда.
5. Не робочі АБС. Їхати можна і без них.
6. Вічні проблеми з egr чек показує помилку P400 . Лікується лише перепрошивкою. Можна їздити і так, але будуть провали в тязі.
7. Вічні проблеми з щитком приборів, він просто перестає працювати бо на платі тріскаються доріжки. Щиток приборів буде працювати лише з включеними габаритами або ближнім. Тому коли ви купуєте дане авто і там пробіг 250000 то накиньте зверху ще ну хоча б половину від пробігу. Можна це полікувати пропаявши доріжки, але на довго не стає, з практики на пів року, до сирої погоди, і тоді вони знову окислюються тріскають і так далі.
Або звертайте увагу на водійське сидіння наскільки воно знищене, це теж показник.
8. На рахунок запчастин. Тут треба сказати проблем не виникало ну крім тнвд , абс чи егр. По ходовій, підвісці чи мотору все є в Україні. Звичайно не в першому ліпшому магазині, можливо доведеться день два три почекати щоб привезли. Але проблем немає. По ціні? Ну я б сказав як на любу іншу іномарку тих років такого класу.
9. Кондинціонер є, але він живе в цих машинах своїм життям. Їхав в Одесу то пів дороги 400 км він не включався а 400 км включився і працював, одним словом лотерея. Був заправлений.
10. Часто виходять зладу датчики температури, надува турбіни, термостат.
11. Проблемними місцями є вакуумна система, вона також підключає передній привід. Там не рідко тріскаються вакуумні шланги, і все , приїхали, провали, нема тяги, не включається міст ....
12. Практично немає бажаючих сто чи приватних майстрів які б вміли і хотіли її ремонтувати. Тому якщо самі ви не ремонтуєте - то подумайте чи воно вам треба.
13. За 4 роки володіння це німецьке чудо зїло аж 5 тис $ . Тому висновки робіть самі.
14. Погані фішки подушок безпеки під сидіннями передніми, пропадає контакт, і засвічується лямпочка на приборці.

От такий в мене досвід володіння цим німецьким чудом.
Якщо купувати то краще зробити перед покупкою компютерну діагностику +/- 200 грн і все по електриці , турбіні , егр, абс, всі датчики і тнвд провірити, а то лямпочки з приборки можуть і повідкручувати.
Чи купив би я ще раз таку машину? Якщо б знайшов дійсно в гарному стані то напевне так. От лише в гарному стані їх немає, коли знаєш уже всі її косяки , слабі місця, і недоробки інженерів.
Якщо ви дочитали до кінця і мій чесний відгук вам допоміг зробити ваш вибір то це добре

Volkswagen Passat B5 2000

Volkswagen Passat B5 2000

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость, цена

коробка передач, расход топлива

Хороше авто, тепер таких не виготовляють...
Після двадцяти років експлуатації в машині немає гнилих дірок.

Renault Megane 2000

Renault Megane 2000

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дизайн кузова, шумоизоляция

333 тыс.км 6.8 л / 100 км Семья

Чудове авто за свої гроші.
Запчастини дешеві.
Якщо вчасно обслуговувати, то машина без проблем.

Mercedes-Benz Vito 112 2000

Mercedes-Benz Vito 112 2000

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

дорожный просвет, тормоза, шумоизоляция

Хороший та сімейний автомобіль, з прекрасною керованістю та доволі сильним двигуном під капотом.
Дизайн та комфорт пасажирів на висоті!

Renault Megane Scenic 2000

Renault Megane Scenic 2000

дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, динамика, коробка передач, управляемость

Приемне в користуванні авто, для сім\'ї саме те. Мабудь найкраще авто в своїй цінові категорії. На голову вище ланосів і т.п..
Слабенькі стойкі і втулки стабілізатора, ходять 30к. Коштують копійкі але часто. Авто зроблено так що довезе в точку а і привезе додому. Але звичайно роки беруть своє і треба більше уваги.

Opel Vectra B 2000

Opel Vectra B 2000

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена

Коммерческие перевозки

Хороший авто, надёжный, поломки если возникают, могут сами проходить, динамичный, расход замечательный, запчасти недорогие. Из минусов низкая коррозостойкость. Если экземпляр не гнилой, надо брать

Opel Astra G 2000

Opel Astra G 2000

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

динамика, дорожный просвет

Машину пробула в одній сім\'ї 16-ть років. Мотор на опелі був 1.6 моноінжектор 8 клапанів на 78сил. Маловато було мотора. Продав авто з пробігом 237тис. і ніхто до цього часу не ліз у мотор, коробку. Мінялося тільки ГРМ, помпи, рульова рейка, стойки, тормоза, масла і все таке. У ремонті авто ніколи не було довше одного дня.
Мінус єдиний, це на клемі. А якщо серйозно, то є по кулісі. До тисяч 225+-, із-за роздолбаної куліси важко почала включатися п\'ята, треба було так сильно у правий бік тиснути. Але ні одна передача не гуділа і не вибивала.
Можливо почала брати трошки масла, десь грам 300-350 на 10тисяч км.
За свої гроші, хороша машина!
Розхід по місту 9-10 літрів, залежно чи з кондиціонером чи без, а по трасі 7-7,5л.

2.8
Honda CR-V 2000

Honda CR-V 2000

дорожный просвет, качество материалов, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Автомобиль на любителя. Большой клиренс нивелируется резонатором, который висит у самой земли. Карты дверей шумные и убогие, дрожат хуже, чем у Вазика. Моторчики стеклоподъемников и люка слабые совсем. Шумная очень. Очень дорогие детальки салона, нигде толком не найти. Ходовка мягкая. Двигатель норм, но при условии, что за ним ухаживали.

BMW 320 2000

BMW 320 2000

расход топлива

Авто в других руках в Україні - до того їздив мій кум-товариш, власник CTO все робив по авто собі сам пробіг 243 000 км, кілька міс. тому заміна масла - фільтрів. Торік купив нову брендову літню резину Goodyear Efficient Grip. У 2019 році заміна усіх прокладок двигуна та коробки, щеплення. Цього літа замінив ричаги зі змінними шаровими, передні тормозні шланги, радіатор, помпа, рульові тяги, рульові наконечники.

Mitsubishi Galant 2000

Mitsubishi Galant 2000

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Покупал как первую свою машинку.
Эта модель имеет невероятную энергетику, которая просто влюбляет в себя.
Комфортно ездить на много рычажке, на крутой комплектации с кожаным салоном, климатом и электро пакетом.
Очень жаль что такие машины больше не делают.
Мне сложно выбрать новый автомобиль после владения Галантом.