Отзыв Suzuki GSX 650F 2008

Мотоцикл Спорт-туризм Кузов
Цепь Привод
Более 5 лет Водительский стаж
Менее 6 месяцев Время владения

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

Отзыв

Пересів на GSX650F з літрового GSX1000R, контраст відчутний, у літра перша закінчувалась на 160-км. А у 650 це десь 80+-. Але не все так печально - сподобалась комфортна посадка та ходові якості підвіски, мот в рази кращий для міста, він нормально їде розбитими дорогами, має хороші низи, не так гріється в пробках. Малий розхід палива - місто до 6-л, траса від 4-л. В середньому 5-л. Добре тримає дорогу на великій швидкості, максималка 230-км\\г. Їхати комфортно, взагалі не відчувається ця швидкість, можливо завдяки не штатному вітровіку. Коробка переключає чітко, не так м\'яко, як у Хонди, але завжди стабільно і ти завжди розумієш що передача включилась.
З недоліків можу відмітити лише не дуже хорошу стійкість до корозії, рама та інші вузли метала, ніякого алюмінію, що з часом починає вкриватись рижиками, але це не критично, просто потрібно вчасно це підкрасити.
В цілому я задоволений, мото реально універсальний, підійде для міста та для подорожей на великі дистанції.

Виктор
02 июня 2021