1 из 1

Мотоциклы Кузов
Цепь Привод
Менее 6 месяцев Водительский стаж
Менее 6 месяцев Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, шумоизоляция

Отзыв

Мотоцикл цікавий, має непоганий вигляд як для бюджетного китайця. Має свої як переваги так і недоліки.
Ось що я про нього знаю за 3 роки володіння:

Плюси:
Невибагливий до бензину, головне щоб не етиловий.
Невилика витрата палива. В мене виходило десь до 2.5-3.0 л. / 100 і це при вазі моїх 90+кг і пасажира 55кг
Запчастини в відкритому доступі, є навіть офіційний сайт по даній марці, і там запчастини на весь модельний ряд.
Невисокий, людина ростом 160 - 175 відчуває себе комфортно.
Досить надійний двигун, на штангах. FT163FML
Дискові гальма в круг, причому 2-х поршневі.
Достатьно шутсрий і керований як для 198сс
Як я говорив вище, що моя вага 90кг і зріст 180 то цей 15 сильний двигунець зумів по трасі розігнати мене до 127 км/г
Досить непогана якість збірки, все надійно затягнуто і нічого не відвалиться. Але є і мінус.
Мінуси:
Крихкий і відносно дорогий пластик.
Якість поворотників жахлива, в перший рік використання уже запотіли і пожовкла плата.
Щоб добратись і сняти карбюратора потірбно весь передній і боковий пластик і бак ще в придачу
Звук вихлопної жахливий, і сама магістраль має вузький внутрішній діаметр, що навіть кажеться, що він задушений.
Накшталт двигуна, то стоїть масляна центрифуга. Аля технологія 70-х років.
Я за неї навіть і не знадував, аби не приходилось її знімати, адже для неї потрібен спец. ключ, і вона перекриває доступ, щоб сняти корзину щеплення.
І дуже дуже жорстка підвіска, а в придачу і "полу спортивна" сідушка.

Отзывы о Спарк SP 200R-27 по годам