Отзыв Skoda Octavia 2012

130 тыс.км 8 л / 100 км Путешествия
Лифтбек Кузов
3-5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

шумоизоляция

Отзыв

Володію близько року, за цей час вкладень не було крім заміни масла, фільтри, заміна кожних 7.5 тис.км. Автомобіль хороший, розхід місто 8 траса 6.5. В мене двигун 1.8 tsi 160 к.с. попри всі нарікання та ролики в ютубі про розхід масла в мене особисто масла не бере, від заміни до заміни. Одне ТО обходиться масло 1600 грн, фільтр 560 грн. По ходовій частині проблем немає ніяких, принаймні за рік володіння авто, пробіг за рік 18 тис, працює кожен день. Раз в місяць проганяю в трасовому режимі км 400 туди і назад. Газову установку ставити не рекомендую, хто хоче газ купляйте 1.6 атмосферний двигун і буде вам щастя. При покупці зверніть увагу на грм, стан турбіни, та і взагалі на стан поршневої групи, кому цікаво дивиться ролики в ютубі. Авто до 2012 року с 1.8 до покупки не рекомендую, тільки якщо уже робили капітальний ремонт, кому потрібно той зрозуміє про що я.

Роман
08 марта 2020

Подпишитесь на рассылку отзывов о Skoda Octavia

avatar
Влад | 11 января 2024 г., 12:17
Мотор 1.8 дерьмовый не до 12 года,а до 14. В 2014 была третья регенирацыя двигателя в котором исключили все предыдущие болячки.

Отзывы о моделях Шкода

Отзывы о Шкода Октавия по годам