Renault 2 отзыва о Renault 11 1988 года

коробка передач, объем багажника, стоимость обслуживания, управляемость, динамика

шумоизоляция

Смотреть все б/у Renault 11 1988

Renault 11 1988

динамика, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость

шумоизоляция

130 тыс.км 7.5 л / 100 км Поездки в городе

Що ж... Почитав я відгуки на Реношку, вирішив написати свій...
Дісталась мені з рік назад в подарунок 11 рено в заводській турбоверсії. Що можу сказати. Пишуть у відгуках що ремонт дорогий, двигун ненадійний... Навіть в турбоверсії всі запчастини стандартні, і в Україні з ними проблем немає!!! Двигун C1J /1,4 бензин/ - абсолютно надійна і ремонтопригодна річ, навіть якщо його ганяти в парі з турбіною. Машинка динамічна, на розгоні швидша за більшість більш нових іномарок. Поганятись - і в машини і в мене вже не той вік, а в міському потоці - більш ніж. Керованість - суперова, машинка легенька, вільно справляється з кермом без гідропідсилювача. В результаті перегріву /ну сам ідіот, на датчики дивитись треба, викрутилась зливна пробка, прогнався по трасі без тосолу/ робили повну капіталку двигуна - всі запчастини знайшли за два дні. По цінах - не проблема. Хтось писав про брак запчастин - їх валом, просто іноді пошук не враховує нечасту в нас 9-11, шукати треба по маркуванню двигуна. Він багато де стояв, включно з деякими японськими малолітражками.
Загалом машина супер

Renault 11 1988

дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, стоимость обслуживания, управляемость, цена

расход топлива

Отличный и очень надежный автомобиль. По бездорожью проходил там, где другие зарывались. Грузил до 1 тонны. Перед продажей не вкладывал 5 лет вообще, только фильтры и жидкости. при том, что машинке было почти 30 лет!!! Мягкая, сбалансированная подвеска. Недостаток - сгнил корпус.

Смотреть все 22 отзыва об Renault 11
  • Renault 11 1985

Renault 11 1985

Renault 11 1985

динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, расход топлива, управляемость, цена

дизайн кузова, простор салона, шумоизоляция

280 тыс.км 8 л / 100 км

Надійна як пружина від дивана! Шумоізоляція - могла б бути кращою. За три роки володіння нею поміняні амортизатори всі, наконечники кермові та шарові. Поставив газ і горя не знаю, все-таки 7-8 л газу на 100. А кузов могли б і на заводі обробити.... Надійне авто, як щоб випускали ще такі до цього часу - купив би не задумуючись.

misha

Смотреть все 6055 отзывов об Renault
  • Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

Renault Zoe 2020

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

30 тыс.км Поездки в городе

Відмвнний автомобіль за свої кошти. Я не розумію чому скаржуться на його шумоізоляцію. Якщо порівняти з мерседесом, то погоджуюсь, а якщо з іншіми тачками його класу, то мабудь краще за теслу трійку. Заппс ходу реально 380 км влітку та 250 км взимку. Це перевірено мною особисто. Якщо пропонувати, то краще брати базову комплектацію, томущо не варто переплачувати за функціі які погано працюють. Наприклад роспізнавання знаків тощо.

юлия

Отзывы о моделях Рено