Porsche Отзывы о Porsche Boxster 1997 года

К сожалению, по Вашему запросу отзывов не найдено.

Уточните параметры поиска

Смотреть все 8 отзывов об Porsche Boxster
  • Porsche Boxster 2003

Porsche Boxster 2003

Porsche Boxster 2003

Довольно мощная машина и в любой передряге не подведет вас.

Средний дизай но ето дело исправимое)

Машина просто ТОП ни как иначе. Правдо дизайном ее сильно не обделили. Ценник заоблачный. Тажеш люди уьтверждают что стиль вожденияданной машины очень схож с стилем вождения BMW. Ничего утверждать не могу потому что водить BMW мне не было возможности. Н у а если ваше финансовое положение позволяет вам купить даное чудо машиностроения то обязательно покупайте ее.

Alexandrtorgan

Смотреть все 185 отзывов об Porsche
  • Porsche Cayenne 2006

Porsche Cayenne 2006

Porsche Cayenne 2006

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, управляемость, цена, шумоизоляция

Добрый день любі читачі. Розпочну з того що купив кайена у людини яка за машинкою дивилась і ремонтувалося або мінялося все вчасно та за регламентом, він в свою чергу купив автівку у такого ж власника, який теж все робив вчасно. Дякую за це їм обом. Я став третім власником та за термін володіння авто теж міняв все по регламенту та старався не економити на запчастинах. Що ж я міняв та скільки коштує: 1. Лямбда зонд - у нас оригінал 7000грн, не оригінал і під замовлення, 14 днів, 4000грн. На Аліекспрес взяв не самий дешевий за 950грн з доставкою, приїхав за 9 днів. 2. Тормозні диски міняв всі 4 штуки, бо рідні пройшли 300тис і я проявив ініціативу та поміняв, хоча могли ще тисяч 20-30 пройти. Купував не самі дешеві по 1300грн. 3. Фільтр салона 250грн 4. Масляний фільтр 150-200грн 5. Фільтр пального з колбою 1200грн 6. Колодки 1200грн та 165 грн датчики на них. 7. Масло міняв кожні 8тис, заливав по рекомендації попереднього власника chempioil 10w60. Ціна 4л каністри була 800грн, потім 900, потім 1000грн, крайній раз брав по 1250грн. 8. Свічки по 200грн, були якісь по 150, 120 і навіть по 80грн. Короче ціни на запчастини нормальні, не космос! Тепер про саме авто. Їде як корабель, дуже комфортно, прискорюється добре. Зимою їздили в Карпати, прохідність така що я навіть не очікував, без проблем проїхав там де стали мерс ML та нісан xtrail. Їздив навіть там де їздять тільки лісовози і тільки з цепами, заблукав тому там і їздив. Про розхід пального: По місту бензу бере 16-18л, газу 20-24л. По трасі бензу від 9,3л в режимі "куда ми крадемся", газу до 15л з кондиціонером, 5 людей та багажник під завязку. Враження та поради: Машинка бомба, і сам, і пасажири, і всі на вколо в захваті від їзди, салону, прохідності і т.п. При купівлі кайена раджу обирати саме 3.2 мотор. Да, менше коней але і проблем буде менше.

Сергей

Отзывы о моделях Порше