Peugeot Отзывы о Peugeot Boxer груз. 2010 года

К сожалению, по Вашему запросу отзывов не найдено.

Уточните параметры поиска

Смотреть все 21 отзыв об Peugeot Boxer груз.
Peugeot Boxer груз. 2007

Peugeot Boxer груз. 2007

динамика, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость

качество сборки, стоимость обслуживания

251 тыс.км 7.7 л / 100 км Коммерческие перевозки

Машина з Німеччини 2007рв. Я другий власник в Україні. Досталась мені з пробігом 180тис. Опит володіння 4 роки, 70000 км. По міняв: ричаги ходової, АКБ, троси коробки передач ДВА РАЗИ!!!, гальмівні колодки. Возив об\'емні та неважкі грузи 50-100 км відстань. Краска по переду й даху дуже лущиться, Двигун приємістий та економічний. по трасі 5,8 змішаний Київ/область 7,8. Піч добре гріє на обертах навколо 3000 під час економного руху - прохолодно. Дуже маневрений. В розмірах L3H3 s паркуватись можно і багато вантажу. Якщо не вбитий рекомендую. Якщо ремонтувати - тетріс ще той, добратись купу всього демонтувати.

Сергій

Смотреть все 3097 отзывов об Peugeot
  • Peugeot 301 2017

Peugeot 301 2017

Peugeot 301 2017

дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, цена

качество материалов, шумоизоляция

Проїхав на даному авто за рік із гаком біля 35 тис.км. Враження склалося в цілому позитивне. Із головних переваг - дизайн, простір салону та багажнику, економічність, гарна як для бюджетної моделі ергономіка та керованість. Сидіння на вигляд простенькі, але реально зручні. Ход важеля КПП трохи завеликий, але передачі вмикаються чітко і плавно. Підвіска енергойомка і комфортна, реально м'яка. Після рестайлінгу 2017 року мотор додав 10 к.с., і став споживати на пів-літра менше бензину. Машина легка, тому цих 82 к.с. мотору вистачає для впевненого руху в потоці. По трасі комфортна швидкість - 110 км/год. Дорожній просвіт - більше, чим у багатьох сучасних кросоверів. Із основних недоліків - твердий пластик в салоні і посередня шумоізоляція. По надійності - кажуть, що не дуже [особливо по ходовій частині], але я за період володіння міняв тільки шарову опору і гальмівні колодки. Не знаю, може пощастило в цьому. Коротко мій висновок - вдала модель у своєму бюджеті. Ніяк не спортивна, не еталон по комфорту, але - економічна і функціональна. Якщо не "відмінник", то як мінімум - "впевнений хорошист".

Юрий

Отзывы о моделях Пежо