Peugeot 6 отзывов о Peugeot Boxer груз. 2004 года

стоимость обслуживания, качество сборки, цена, простор салона, расход топлива

шумоизоляция

Смотреть все б/у Peugeot Boxer груз. 2004

Peugeot Boxer груз. 2004

качество сборки, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

Бусом дуже задоволений.
До Мотора і паливної не торкався. При якісних деталях підвіска ходить від 2 років без заглядань. Розхід від повного до повного близько 8 літрів, по трасі на літр менше якщо потихеньку. Абсолютно за ці гроші машина просто бомба!!! Той випадок коли вона не витягує бабло а заробляє.

Peugeot Boxer груз. 2004

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

шумоизоляция

400 тыс.км 10 л / 100 км

Очень надёжная машина. Мотор и ходовая вполне выдерживает сложности наших дорог.

Peugeot Boxer груз. 2004

объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

285 тыс.км 8.2 л / 100 км Коммерческие перевозки

Проста робоча конячка. Для роботи і господарства ідеально. Перед цим користувався т4, в ньому набагато менший об\'єм буди, дорожчі запчастини. Рекомендую всім хто хоче просте авто для обслуговування свого бізнесу чи господарства.

качество сборки, стоимость обслуживания

Хороший роботяга, невибагливе авто, доступні ціни обслуговування, оцинкований кузов

простий, надійний автомобіль

за 3 роки експлуатації не виявлено

248 тыс.км 8.5 л / 100 км Коммерческие перевозки

Робоча конячка, не примхлива до пального, прекрасний розхід, легка в управлінні. Рекомендую всім, хто хоче мати недороге авто для перевезень.

Peugeot Boxer груз. 2004

Просте і недороге в обслугвоуванні, при бережній експлуатації - не підводить. Якщо по інструкції вантажопідйомність 1,4 т, то не треба тягати по 2 т, а потім говорити, що авто дуже ніжне. Правильно експлуатуйте і все буде гаразд.

Не виявлено, рекомендую всім хто хоче мати простий, недорогий і надійний автомобіль.

Користуюсь Боксером 2004 року уже 3 роки. Експлуатую акуратно, не перевантажую, своєчасно міняю розхідники. До авто претензій немає. Їздив і на німцях і на японцях, хочу зауважити, що тут все набагато простійше і дешевше, якщо буду купувати новіше авто, то тільки Боксер.

Отзывы о моделях Пежо

Отзывы о Пежо Боксер грузовой по годам