Peugeot 6 отзывов о Peugeot 508 2016 года

расход топлива, динамика, качество материалов, коробка передач, тормоза

дорожный просвет

Смотреть все б/у Peugeot 508 2016

157 тыс.км 6 л / 100 км Путешествия

Витрата палива +,великий салон +,великий багажник +,комфортний при їзді!

29 тыс.км 10.5 л / 100 км Поездки в городе

Достойний автомобіль дешевше, але не гірше за кемри, економніший матеріали та комплектація краща.
Спочатку був насторожений до відгуків в інтернеті все ж таки Француз, та тривожитись досі не маю за що! У власності більше як рік. Тільки позитивні враження комфортного седана.
В мене рестайлінг, дуже ефектна оптика та зручна посадка.
Гідротрансформаторна коробка автомат Asin 6-ст. турбований мотор останнього покоління PSA EP6 1.6 турбо 156-л.с.240-н.м.
без нарікань. А так через сумнівні відгуки про мотор просто міняю масло раз у 8-т. - на всякий випадок і все прекрасно. Це мій 9-й автомобіль. Було різне і дизеля, але міняти її ще років з 3-и точно не буду. Авто продумане, надійне, приємне, зручне, економічне, високе, тихе, практичне.

Peugeot 508 2016

качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, шумоизоляция

дорожный просвет, цена

199 тыс.км 6.4 л / 100 км Семья

Хороше авто.Недороге ТО.Розхід за послідні 8000-км 6.4л 80%місто.Хороша шумоізоляція.Комфортний салон.Клімат працює чудово, є з чим порівняти!.На швидкості 150-160 в авто тихо, комфортно. Міняв підшипник шківа кондиціонера, підшипник 300-гр, робота 500-гр.

дорожный просвет

Мав три шт пежо 508, кожна наступна новіший рік та дорожча комплектація. Зараз у мене 2.0 автомат, 180к.с у комплектації GT, універсал. Рекомендую брати саме в цій комлектації, там інша підвіска, мягкіша, краще тримається на трасі ну і плюс багато цікавих елементів тюнінгу.
Якщо цікавить автомат коробка рекомендую брати виключно 2.0, бо на 1.6 дибільний робот, ну і в їзді 2.0 поцікавіша. Розхід траса 5-6 , місто 9л. Якщо би був 1.6, то розхід по трасі був би на 0,5л менше,,а по місту на 1,5л.
Про дизайн нічого не скажу -це справа смаку, але матеріали всі якісні. В порівнняні з сучасними авто концерну VAG - VW, SKODA, то точно пежо точно надійніша, а саме головне в кілька раз дешевша в експлуатації.
Однозначно рекомендую пежо 508

динамика, расход топлива, цена

Авто єдет хорошо ,економний,не привеледливий к нашему дизелю за свою цену супер ,из минусов плохо продаєтса

Peugeot 508 2016

дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, расход топлива, тормоза, управляемость

дорожный просвет, качество сборки, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

Первый владелец 22 тыс.км 6 л / 100 км

Норм авто, но дороговата как для Пежо по моему мнению.

Отзывы о моделях Пежо

Отзывы о Пежо 508 по годам