Peugeot 3 отзыва о Peugeot 508 2014 года

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки

Смотреть все б/у Peugeot 508 2014

Peugeot 508 2014

Супер машина проблем никаких, комфорт очень хороший, расход топлива приятный, ценник на запчасти радует, во всех отношениях великолепный автомобиль.

Peugeot 508 New 1.6 BlueHDi AT (120 л.с.) Start/Stop 2014

Peugeot 508 New 1.6 BlueHDi AT (120 л.с.) Start/Stop 2014

цена

В мене був Пассат Б6, 2008 року, і запропонували поміняти на ПЕЖО 508 2014 року за розумну доплату, я погодився. Машинка здивувала дуже добротним інтерєром, матеріалами салону- гарні сидіння, панель приладів. Зручність посадки на висоті. Син деколи бере по справах-так взагалі у захваті. Зовнішній вигляд - непривичний, але зате не так приївся, як пасатик. Після покупки заїхав на сервіс фірмовий...замінив всі розхідники, щось там в підвісці- і машинка зашептала:дійсно, коробка трохи тупила-а після заміни масла на фірмове- ідеал. Ходова мяка, правда в мене амортизатори МОНРО - майже нові. Сільські дороги не чує- мяко, руль навіть не здригнеться ( гідропідсилювач настроєний так,щоб було відчуття зворотнього звязку). По трасі -- і мяко, але без кренів. Гармошка--до 90-100 км...дальше треба пригальмувати. Сподобалась шумка--можна слухати музику на мінімумі--все що можна-французи обезшумили-і в салоні, і в моторі...я ще пройшовся по деяких деталях - ( пружини багажника чуть дзвеніли) --і машинка стала абсолютно тиха...двигун чути тільки на холостих. Сам двигун хоч і 1.6--тяговитий, ривок має..хоча на 2.0 їздив--крутіше тяне. Робот - класний, привикаєш моментально, зручний - нажав на тормоз-стоп--нажав на газ-поїхали.. А підрульові при обгонах- незамінимі, скидаєш на 1 позицію вниз- і ривок. Дорогу тримає мертво,шини 215 - широкі. Дуже люблю сидіти ззаді - там класно, мяко..тихо. Машинка дуже достойна, рестайлінг ще прикрасив мордочку. Між іншим--сервіс досить економний--Пасатик більше коштував, фільтри , мастила- недорогі. Дуже гарна в темних кольорах - асфальт, синій, в білому - це прям весільне авто.. Особливо хочу похвалити салон--матеріали всі багаті, ручки..кнопки- лаковані панелі--красиві.. Клімат- найкращий із тих, що я пробував, тихий і продуктивний. Кліренс- 160 мм. Багажник - великий, відкриття з ключа, кнопки в салоні, кнопка в 508 нулику.. Тормоза-теж на висоті..дуже прогнозовані..де хотів-там став. Ну і розхід..тут взагалі 4..5 літрів...в місті з пробками 6..на 1 баці 1100 км..по трасі.. Недоліки-ціни на нові та седани--високі, дешевші каравани--але я хотів седан.

90 тыс.км Путешествия

Кто бы что не говорил, кто бы что не рассказывал о Пежо плохое - могу с уверенностью сказать, этот человек никогда не обладал автомобилем этой марки. Владею этим автомобилем уже четыре года и одно могу сказать продав Пежо, без грамма колебаний опять куплю себе Пежо . А теперь все по порядку; Через мои руки прошло не малое количество автомобилей, скажем весь европейский и азиатско-японский автопром . Хочу заметит - все говорят французы дороги в обслуживание -- это чистой воды лож - наверное вы не сталкивались с реальными затратами на обслуживание ( сервисное ) , таких знаменитых марок - Шкода и Фольксваген ( о БМВ ,АУДИ И МЕРС - это мимо ) и конечно о Тойоте - это вообще зашкаливает в месте с Субару. Экономичность и надежность дизельных двигателей -- сегодня лучше их нет ( почитайте статистику всех завоеванных призов дизельными двигателями РСА. ) Качество сборки салона -просто на ура , до сих пор нет не одного сверчка ( не говорю про Инфинити с Субару ------- там вообще телега). Управляемость -- поставлю хорошую пятерку ( Тойота Камри и тому подобное КИА и Хюндай рядом не стояли ). Электроника - это не к Пежо а к поставщикам ( они все немецкие ) , но опять же, у меня проблем с этим нет ,Дизайн солона -- ты просто живешь и радуешься, находясь внутри этого автомобиля . что не скажешь о скучном салоне немецких народных автомобилей , наляпистых корейских и безумно уродливых японских. Единственный минус автопрома Франции - эти машины не дооценены нашим покупателем. Но могу точно сказать ,кто поездил на Пежо 508, ох как будет потом сложно найти достойную замену. Минусы тоже присутствуют , но они такие мелочные и не хлопотные,что их просто не замечаешь. Желаю всем приятной поездки.

Смотреть все 75 отзывов об Peugeot 508
  • Peugeot 508 2012

Peugeot 508 2012

Peugeot 508 2012

192 тыс.км 5.5 л / 100 км Семья

Завжди з недовірою ставився до французького автопрому, але після знайомства зі своєю красунею, зрозумів, що був не правий. Peugeout 508 мій перший автомобіль такого високого класу, адже французи називають його французьким Мерседесом S - класу. І після більше, як 1 року користування, я погоджуюсь з таким порівнянням. Адже, це комфортне, солідне, недороге в обслуговуванні та економне авто. Двигун 1,6 дизель в поєднанні з роботизованою коробкою перемикання - працюють відмінно в різноманітних дорожніх ситуаціях.

Ігор

Смотреть все 3095 отзывов об Peugeot
  • Peugeot 5008 2012

Peugeot 5008 2012

Peugeot 5008 2012

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, коробка передач, шумоизоляция

Даний автомобіль перебував в мене у власності 2 роки, за весь час експуатації був задоволений, комплектація була майже максимальна без шкіри та чистий Француз,мінус, що треба було поміняти прокладку мотору і щеплення. З плюсів: комфортний, просторий в салоні для сім‘ї саме то, економний, дешевий в обслуговуванні, немає тих проблем,які були в фірми Пежо до 2012, а саме проблеми з електрикою. Мотор 1.6 е-HDI взагалі класний має 3 режими роботи двигуна:тихий,звичайний і старт-стоп, та ще багато плюсів. З мінусів: низький кліренс, а саме довгий капот, панорама не відкривалася, хоча вона на цілий автомобіль, зимою на роботі важко керувати, оскільки капризував робот не хотів буксувати. В цілому рекомендую даний автомобіль, якщо хтось розраховує на сім‘ю.

Володимир Годунко

Отзывы о моделях Пежо