Peugeot 1 отзыв о Peugeot 405 1996 года

Peugeot 405 1996

Peugeot 405 1996

расход топлива

В двигатель ни разу не лазили, машину ни разу не красили. Что касается электроники, то это французская беда. Машина без электроподъемников в минимальной комплектации, но при этом зимой глючит центральный замок, а летом плавятся реле поворотников. Из косяков - это прогнил катализатор в глушителе) и пришлось 120$ отдать за бошевский топливный насос, а все остальное-по мелочам. Амортизационные затраты не превышают суммы на израсходаванный бензин.

Катаюсь на данном изобретении французского автопрома уже 6 лет. Машина досталась уже далеко не новая, а 10-летняя. Как человек очень привередливый к состоянию кузова могу сказать, что весьма и весьма недурно. Конечно днище машины нужно каждый год обрабатывать дабы не снискать прямой угрозы наших весьма агреесивных солей зимой и каждый появляющийся жучок зачищался и замазывался, но не каждому авто это помагает). Что касается подвески, то это француз со всеми вытекающими последствиями): мягчайшая подвеска, довольно прочная, но при этом требующая аккуратности вождения на наших колдобинах. Скажем недавно застучала шаровая опора - я взглянул в блокнот и осознал, что опора прожила 43000 км при стоимости в 7$. Но будем кратки) Что касается расхода, то это 7 по трасе, 9,5 по городу, 8,1 смешаный цикл (7,8 по паспорту).

Смотреть все 59 отзывов об Peugeot 405
  • Peugeot 405 1989

Peugeot 405 1989

Peugeot 405 1989

дорожный просвет, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, цена

динамика, качество материалов

Семья

Хороший автомобіль на свої гроші. Непоганий дизайн, дешеві запчастини,досить надійний

Віталій Блошко

Смотреть все 3094 отзыва об Peugeot
  • Peugeot 408 2023

Peugeot 408 2023

Peugeot 408 2023

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

расход топлива

Всім привіт! Хочу поділитися враженнями про 408 пиж. Інформації на сьогодні по авто замало, хоча з'являються хороші відгуки та огляди. Критерії мого майбутнього вибору були такими: тільки нове авто, цікавий дизайн екстер'єру та гарний салон, нормальна коробка без ремонту на 100 тис. пробігу, двигун хоч би середньої потужності. Вибирав довго, але що далі, то більше приходило розуміння, що в моєму бюджеті 408 найкращий варіант. Отже. Машина прийшла у жовтні 23, чекав близько 2 місяців. Колір синій-той що фірмовий, без доплати. Комплектація алюр. Двигун у них зараз один-1,6 турбо. Коробка айсин, 8 передач. На сьогодні пробіг трохи більше 2 тис., переважно містом, один раз вибирався на трасу. Що можу сказати з невеликого поки що досвіду експлуатації? Однозначно вибором задоволений, емоції лише позитивні. Якщо сумніваєтеся, брати чи ні, однозначно раджу. Дизайн дуже незвичайний та цікавий. Єдине, будьте готові, що на всіх парковках, мийках, дорогах на машину звертають увагу, всім подлбається. Оновлений логотип Пежо не всі дізнаються та цікавляться, що за звір.По салону-все чудово, сучасно, зручна мультимедійка. Найнезвичайніше - невелике кермо, яке перший день відчувається дивно. Але швидко звикаєш, дуже зручно. Тепер якщо сідаю в іншу машину не розумію, як раніше було зручно з величезним кермом на пів машини. Посадка в машину не найзручніша, з високим зростом підозрюю, що потрібно спробувати на тестдрайві спочатку, але мені норм зі 173 см. Місця в салоні ззаду більш ніж достатньо, багажник середній+, все ок. Кліренс дуже високий, проблем із бордюрами немає. Розгін, особливо після фокусу 1,6, просто вогонь. Заявлено 7,9 с, я не перевіряв. Але головне, що відчуття дуже приємні. У будь-якій ситуації у місті більш ніж достатньо. На трасі набирає дуже жваво з будь-якої швидкості. Обгін комфортний, дороги тримається чудово. Купа електронних помічників, котрі працюють коректно, дуже допомагає. Шумоізоляція хороша, попереду подвійне скло. Єдине, при дощі або гравію тарабанить днище злегка. Але, звісно, не буває все ідеально. Перше-ззаду балка, що не супер, але французи на цьому розуміються і на багато машин їх ставлять. З керованістю все добре, але довелося трохи пожертвувати комфортом. Відчувається жорстка підвіска. Друге-витрата. Не найекономічніший автомобіль у принципі, але 1,6 бензин, що видає 215 коней, економічним не може бути. Їжджу на невеликі відстані, тож це не критично для мене. Нині виходить 12,6-13 л на сотню. Але це короткі поїздки містом, спочатку обкатка 1000 км, а потім старт з кожного світлофора. Підсумок: на мою думку, однозначно найкраще авто за свої гроші. Якщо готові миритися з комфортом підвіски та витратою, то більш сучасного та технологічного авто за ці гроші не знайдете.

Олег

Отзывы о моделях Пежо