Opel Vectra C общая оценка пользователей

Надежность:
Цена:

Достоинства

Недостатки

Автомобіль дуже просторий та комфортний. Хороший кузов, оцинкований. Надійний. Нижче напишу відгуки на автомобілі з різними двигунами. Opel vectra C Z19DT та Z19DTH - цих два дизельних двигуни самі надійні з серії дизельних двигунів, а їх ставиось на вектру аж 5 якщо врахувати рестайловий 3.0 то 6 шт. І так плюси Z19DT: Надійний, економний тільки в трасі і не по великих містах, за містом 4,5-6 л. місто - 8-10 л. Єдине що потрібно робити це заливати якісне масло та топливо, з хорошим топливом в нашій країні важко, то ж просто частіше міняйте паливний фільтр бажено не економити а брати оригінал Бош, ціна орієнтовно 450 - 600 грн. Ресурс турбіни 250-300 км. Форсунки та топливна до 500 000 км. Не дорога і проста заміна ремня ГРМ. Теплий салон. З недоліків: Термостат - дорогий. Якщо в трасі температура двигуна не піднімається, значить 100% потрібно міняти термостат. На хх температура більше 70С не піднімається, тому при покупці - це нормальне явище. Клапан ЕГР - краще його заглушити та відшити. Проблема легко вирішується. Взагалі для дизелів ЕГР - це біда. Рекомендую одразу їх відключати. Якщо перестала дути турбіна, або її відсікає - не переймайтесь скоріше за все це датчик надуву - стоть на впускному колекторі. Вилітає він не часто, але частіше ніж турбіна. Плюси Z19DTH: Все те саме що і Z19DT тільки він потужніший і дарує кращі відчуття + на цей двигун ставився чудовий автомат 6-ти ступінчастий AF40. З недоліків всі ці самі що й у Z19DT і + у впускному колекторі є заслонки іх краще викинути. Запчастини не взаємозамінимі між Z19DT та Z19DTH. Все різне. Якщо Ви хочете купити вектру Ц з 1.9 дизельним двигуном. Для тих хто хоче на мех. то ставилась чудова та надійна кпп Ф40 6-ти ступка. - рекомендую тільки з цією кпп. Бо була ще й М32 - то її категорично не рекомендую погана та проблемна. Якщо на автоматі то вибір не великий ставилась тільки одна АКПП АФ40. і рекомендую доставити масляний радіатор охолодження АКПП по оригіналу він є але його ставили тільки на 3.0 дизельні двигуни які були з коробками автомат. Далі дизельні двигуни 2.0-2.2. Взагалі не рекомендую - дуже геморойні, складні, на ланцюгу і т.д. Проблеми. Обламує колінвали, відриває шківи колінвалу, здихає ТНВД - він тут найбільша проблема, бо ТНВД та мозги двигуна зробили одним цілим. Ціна і заміна цієї запчастини дуже геморойна. То ж взагалі плюсів не має, бо мінуси такі великі що крізь них плюсів не видно. Далі дизельні двигуни 3.0 Ісузу: Ось цей мотор це біда власника, дуже складний доступ до всього навісного, щоб щось замінити потрібно розібрати пів машини. найпростіший варіант при кожному разі витягувати мотор одразу. Дуже боїться перегріву, із заводу є брак що з пробігом можуть просісти гільзи на 1 мм. і через це пробиває прокладку ГБЦ, кажуть що на рестайловому 3.0 цю проблему виправили. рестайл це х 2005 по 2008 р. Далі перейдемо до бензинових двигунів. 1.6 - 1.8 бензинових двигунів на вектра ц ставилось дуже багато: Z16xe, Z18XE, Z18XER, Z20NET, Z22SE, Z22YH, Z28NET, Z32SE . Так от з цих всіх двигунів самі надійні:(1.6 не беру до уваги взагалі бо ніколи з ним не мав справ, як по мені то він замалої кубатури для такого автомобіля). Z18XE Z22SE Z28NET Z20NET Z18XE. дуже надійний та простий двигун легко переносить ГАЗ для таксистів це б були ідеальні авто, мінімум затрат максимум прибутку. Мінусів напевно не має лише один масло зпідклапанної кришки. Просто частіше потрібно міняти прокладку. Z22SE також дуже надійний двигун, але єдина як по мені проблема, це те що він на ланцюгу, дорогий комплект, дорога заміна, а якість запчастин нових зараз не тішить. Дорога катушка зажигання, і напевно 90% власників таких авто міняли цю запчастину. Також не довго живучі лямбди. Якщо недавно замінили цей комплект ГРМ, то такий автомобіль варто купувати. Z20NET в україні не продавався тому не знаю чи його реально в Україні знайти, простий 2.0 бензин турбо. Z28NET взагалі легендарний та швидкісний двигун на нього ставились як і автомати так і механіки. Для лихачів - тільки мех. рекомендую. Для комфорту - автомат. Запчастини дорогі, та не часто їх потрібно купувати. На розборках з такими двигунами автомобілів майже не має. Ще б сюди відніс хороший двигун Z32SE - але думаю живого в Україні важко знайти. Я тільки знаю один варіант який в Україні продається, який гідний уваги. Чому немає живого, бо вони вже багато разів роблені. 100% колхозили з впускними колекторами тому, що через не знання двигуна впускний колектор страдає самим першим від умілих рук. Проблемний патрубок радіатора від термостату на защолках, які обламуються. Та й впринципі все. Але якщо всюди вже пхали руки, то краще відмовитись від такого варіанту. Коробки йшли F35 мех. 5ти ступка - надійна безпроблемна. Та AF33 - автомат 5-ти ступка. В загальному Вектра Ц Вам подарує хороші відчуття, з хорошою шумоізоляцією, гарною музикою, хороша якість матеріалів і т.д. якщо купити її з правильним двигуном. Єдине що порекомендую ніколи не лізьте в проводку!!!Вона складна. То ж любителям, щось доставити, пересвіти, підсвітити, запхати монітори, не рекомендую. Краще вибрати інший варіант автомобіля. Для таких експерементів.
Юра
сегодня

Ваше имя:

Отзывы о моделях Опель

1. Опель Адмирал (1)
  2. Опель Агила (33)
  3. Опель Ампера (1)
  4. Опель Антара (169)
  5. Опель Арена пассажирский (1)
  6. Опель Аскона (46)
  7. Опель Астра (1298)
  8. Опель Астра Классик (22)
  9. Опель Астра Ф (7)
  10. Опель Астра Г (57)
  11. Опель Астра ГТС (1)
  12. Опель Астра Х (56)
  13. Опель Астра Х ГТЦ (11)
  14. Опель Астра Х Хэтчбек (17)
  15. Опель Астра Х ОПС (1)
  16. Опель Астра Х Седан (1)
  17. Опель Астра Дж (55)
  18. Опель Астра Ж Спортс Турер (6)
  19. Опель Астра К (1)
  20. Опель Калибра (29)
  21. Опель Комбо грузовой (12)
  22. Опель Комбо пассажирский (21)
  23. Опель Коммодор (1)
  32. Опель Мерива (201)
  33. Опель Мокка (95)
  34. Опель Монтерей (27)
  35. Опель Монза (2)
  36. Опель Мовано грузовой (2)
  37. Опель Мовано пассажирский (3)
  38. Опель Омега (320)
  39. Опель Рекорд (29)
  40. Опель Сенатор (11)
  41. Опель Сигнум (10)
  42. Опель Синтра (24)
  43. Опель Тигра (41)
  44. Опель Тигра ТвинТоп (2)
  45. Опель Вектра (549)
  46. Опель Вектра А (23)
  47. Опель Вектра Б (45)
  48. Опель Вектра Ц Хэтчбек (1)
  49. Опель Виваро грузовой (7)
  50. Опель Виваро пассажирский (29)
  51. Опель Зафира (384)
  52. Опель Зафира Турер (3)

Отзывы о Опель Вектра Ц по годам

1. Опель Вектра Ц 2009 (12)
  2. Опель Вектра Ц 2008 (20)
  3. Опель Вектра Ц 2007 (9)
  4. Опель Вектра Ц 2006 (8)
  5. Опель Вектра Ц 2005 (9)
  6. Опель Вектра Ц 2004 (3)
  7. Опель Вектра Ц 2003 (4)
  8. Опель Вектра Ц 1998 (1)