Отзыв Opel Combo груз. 2012

Фургон Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения

качество материалов

Отзыв

Оель Комбо від 2012 до 2015 рр. Це роки автомобілів з якими маю справу щоденно. Є 1.3 та 1,6 двигуни, дизелі. Пробіги різні, коливаються від 180 до 300 тис. км. Ні одна машина не бере масло. Кузова оцинковані, тому ніяких проблем у вигляді ржавчини немає. При купівлі такого авто з пробігом 200 тис. км + будьте готові міняти щеплення, 400 - 600 євро в залежності 1.3 чи 1.6 л. мотор. У 1.3 л. мотора потрібно кожні 100 тис. міняти шайби під форсунками, у 1.6 л. мотора таких проблем немає. Ресурс 1.6 л. мотора на порядок вищий ніж у 1.3, слабенький. З КПП проблем ніяких немає. Доречі, у всіх машин сажові фільтра на місці, але думаю у однієї машини з 1.3 л. мотором буду видаляти, ціна роботи 200 - 300 доларів.
Цінова політика данних авто прекрасна. Кращих авто по цінам 6000 - 8000 тис. доларів я не бачу. Альтернатива може бути Фіат Добло.

Олександр
01 марта 2020

Подпишитесь на рассылку отзывов о Opel Combo груз.

Отзывы о моделях Опель

Отзывы о Опель Комбо грузовой по годам