Отзыв Opel Calibra 1993

Семья
Купе Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
Более 5 лет Время владения

Отзыв

Привіт всім !
Даний автомобіль був куплений майже спонтанно, Мені давно подобалися Калібри можна сказати з дитинства, але фінансово я не був готовий до покупки, але тут трапилася нагода добре продати 08, і за два дні пошуків в інеті я знайшов її в Києві. Відразу після того, як віддав 08 в цей же день купив квиток на нічний Київський поїзд і домовився з продавцем зустрінеться на вокзалі, 9 годин я їхав у поїзді, але коли я вийшов з вокзалу і побачив її я відразу зрозумів що їхав не дарма вона буде моєю!Можна сказати це кохання з першого погляду, обійшов її двічі я сказав поїхали на МРЕО. Два дні мук на МРЕО тому, що машина стояла на обліку в іншій області, а то МРЕО виявляється переїхало і довго не могли підтвердити що все ок, ну все-таки знайшли то МРЕО і я з радістю поїхав на ній додому в Дніпро :
Скажу відразу я не письменник і розписувати 40 рядків як я щось прикрутив не буду! Тут на вас чекає багато технічних Б.Ж. Багато тюнінгу та фотосесії з дівчатами

І так помчала

Александр