Отзыв Opel Astra G 2006

Газ / Бензин Двигатель
Более 5 лет Водительский стаж
3-5 лет Время владения

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

Отзыв

Володію даним автомобілем майже 5 років, проїхав 70т.км, тому вважаю, що вже можу висловити свою суб’єктивну думку про цю модель автомобіля. Економний, за роки використання проблем було мінімум, якщо щось і робилось, то в переважній більшості, роботи були пов’язані з удосконаленням комфорту від використання машини, встановлення електросклопідіймачів, доводчик вікон, додав шумоізоляції, встановлення камери заднього огляду, і тому подібне. Є деякі конструкційні недоліки, наприклад, заслонка рецеокуляції повітря з салону, /це слабке місце, моторчик дуже сильно на неї давить, і виламується паз, лікується встановлення резистору перед моторчиком, це було моє перше вдосконалення/, та плюсів вже ж набагато більше. Досить високий кліренс, рибалка, полювання, подорожі, скрізь не підвів. Розгін звичайно на 1,4 слабенький, але мені вистачало для обгонів та комфортних поїздок. Ремонт не дорогий, та й ламається рідко, запчастин море. Для першого авто ідеальний варіант. Та і не тільки як перше, взагалі вдала модель для наших доріг, кузов оцинкований.
Вважаю, що це гарний автомобіль для свого бюджету.

Максим
27 апреля 2021