311 отзыв о Nissan 2012 года

Мои отзывы →
коробка передач
193 тыс.км
  • 5 Цена
Володію Рогом 5 років. Дуже задоволений.в мене 2.5 + варіатор+повний привід- дуже різве та комфортне авто. Коли брав начитався страхіття за варіатори ... тому знайшов авто, де на 90000км. Попередній власник міняв мастила в варіаторі. Зараз 193000 взагалом вже 3 раза була заміна мастила варіатора. Машина не ламається їде й їде ...ціни на деталі дуже приємно здивували до цього був Опель там процентів на 50 дорожче обслуговування. Якщо купувати таке авто то тільки на повному привіді... двигун простий 2.5 атм. Якщо треба прискоритися 4×4 гарно додає розгону здасться що машина вириває асфальт під собою. Як мені здається цим авто не можно ні кого тянути ,ні якого бездоріжжя тому що варіатор не полюбляє перегріву На мою думку на передньому привіді вона буде ніяка. Скрипів немає ,гарна акустика Bose , рідний екран спочатку дротував якістю зображення даже думав замінити його на щось більше сучасне, а потім звик та зрозумів що більше й не треба камера працює добре й навіть у ночі гарний обзор. Мені подобається це авто. Тільки якщо брати на бензині то з нашими цінами на пальне це буде дуже дорого. В мене стоїть газ євро5 він ставиться без питань та й працює гарно з ним витрати на пальне не критичні. В місті з великими заторами бере десь 17л газу. Машина в цьому діапазону ціни дуже гарна. Я рахую ціна якість топ .
Євген07 апреля
Смотреть еще 85 отзывов о Nissan Rogue →

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
динамика, дорожный просвет, шумоизоляция
  • 5 Цена
За рік володінням авто тільки приємні емоції. По перше економічна, 9 л. газу по місту. По друге салон просторий, великий і комфортний. В цілому класне авто. Із недоліків - шумоізоляція і низький кліренс.
Віктор 19 марта 2023
Смотреть еще 62 отзыва о Nissan Almera Classic →

цена
120 тыс.км 12 л / 100 км Путешествия
  • 4 Цена
Моя історія почалася в 2021році. Тоді я купив в США сві Нісса. Як Мужчина , який спалив очі, що не хотів нічого іншого, крім позашляховика яки буде мене возити куди я захочу.це придбання Нісса X-TERRA 4PRO X. 4,0-літровий бензиновий двигун! Це було просто простір. У той час я взяв машину з пробігом 120000 миль. Взяв я машину на аукционі COPART з незначними пошкодженнями! Хто був першим власником автомобіля я не знаю! Але вдячний йому бо підвіска вся нова,видно не збирався продавати. Але суть мого коментаря, я хотів би принести не це! Я хочу розповісти про покупку навіть гуми заправки автомобіля, хоча тільки на мить колесо на цих автомобілях, якщо ви купуєте хорошу мт резину буде коштувати $ 200 І заправити автомобіль вам потрібно на АЗС поміняти тормозні накладки масло і так.д .ціна нічим не відрізнялась від тойоти прадо 120. Можно сказати +- аналог. Тоді навіщо платити на 10т дол більше при покупці 10річної машини. Загалом, ви отримуєте машину на блокировках задн. моста і комбінований передній,на рамі з задніми рейсорами. Трохи про двигун, який не курить працює відмінно 270к.с але він їсть не багато палива по трасі. За рахунок відключення переднього моста.По місту літрів 14-16 Але на додаток ,зривається він змісця огого. 8с до 100км.Але він потрібний був мені для гір. А тут він король..кліренс 25см. На блокировках я заїздив всюди де тільки можно було. Тяги мотора вистачає для любих вершин. Де можна проїхати.!! Але тільки на комплектації 4proX.
Святослав16 мая 2022
Смотреть еще 14 отзывов о Nissan X-Terra →

4.6 Отлично
качество материалов, качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость
  • 5 Цена
Спробую коротко та по суті. Авто для міста та подорожей. При купівлі одразу перевів на газ, так як у більшості переміщаюсь по місту, у звязку із особливостями роботи. витрати по газу 7 літрів, по трасі 4,5 - влітку. авто легко паркується там де не залізуть стандартні хетчебеки. по факту, у мене є тільки хороші відгуки про це авто. я в ньому і шпаклівку возив для ремонту квартири, і коляску з ванночною для дитини. хоч ззовні авто виглядає маленьким, але насправді у середині місця вдосталь, в тому числі для високих людей. комфортно їздити у 4, так як все ж таки ширина авто не є великою. З плюсів: економічність, маневреність, якість матеріалів та надійність. все що робилося було плановим та по регламенту.
Олександр03 апреля 2022
Смотреть еще 230 отзывов о Nissan Micra →

объем багажника, шумоизоляция
  • 4 Надежность
  • 5 Цена
3 года я проездила на Note 2012 г.в. и просто супер довольна этой машиной. Особенно для женщины, мне кажется, лучше просто не придумаешь. Очень экономная - по городу в среднем 7-8 л/100 км, по трассе - 5,5 -6 л. Довольно вместительна внутри. Очень экономна в расходных материалах, недорогое ТО, так что денег из семьи эта малышка совершенно не тянет. За все 3 года ни единой серьёзной поломки или проблемы- сделана очень качественно.
Ольга21 февраля 2022

Семья
  • 5 Цена
Нісан Qashqai 2012р Автомобіль економний, зручний і надійний, компактний.
Микола15 января 2022
Смотреть еще 683 отзыва о Nissan Qashqai →

120 тыс.км Поездки в городе
  • 5 Цена
Автомобіль 2012 року виробництва був придбаний в липні 2019 року для дружини, щоб їздити лише по місту, але й сам з радістю на вихідних по особистим справам катався, тойсть авто жодного дня не простояло в гаражі, а постійно було на ходу. Покупка виправдала всі очікувані результати. Запас ходу в 100-120 км. із 24-х кіловатною батареєю хватало деколи і на 3 дні після зарядки, в залежності від робочих моментів. Просторий, комфортний, дуууууууже економний автомобіль, який має бути другим в сім\'ї після якогось бензинового/дизельного і тільки для їзди по місту. По запчастинам нічого не можу сказати, так-як за 2.5 роки на СТО жодного разу не заїждждав, бо нічого не ламолося. Легкокерований, надійний, комфортний при моєму зрості 1 метр 85 см. і ціна на сьогоднішній день адекватна. Але купляти її потрібно при наявності 220В, гараж, дім, дача і т.д.
Владимир03 октября 2021
Смотреть еще 104 отзыва о Nissan Leaf →

4.6 Отлично
динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена
Первый владелец 78 тыс.км 8 л / 100 км Семья
  • 5 Цена
Гарний другий автомобіль для сім\'ї Надійний, окрім витрат на ТО, замінив через 7 років акумулятор та один задній амортизатор. Динамічний та просторий. Город, дача, а інколи далекі мандри за 500-1000 км від дому. Коли знайдений \'живий\' екземпляр, задоволення від користування гарантовано!
Володимир 29 августа 2021

4.4 Отлично
динамика, качество материалов, коробка передач, расход топлива, цена
Путешествия
  • 5 Цена
Очень надежный автомобиль. Комфортный. Двигатель выше всяких похвал. Немцы таких никогда не делали. В дальнюю дорогу автомобиль всегда очень радовал.
Константин 01 августа 2021
Смотреть еще 293 отзыва о Nissan Teana →

• 5 Цена
Комфортный автомобиль, есть наверное все опции в наличии, полный привод не раз выручал,удобный во всех отношениях. На газу по трассе со скоростью 110 км/ч расход около 10 литров, если 130 км/ч примерно 11.5-12, для такого объема даже очень хорошо. По обслуживанию также радует доступностью, пока с серьезными проблемами не сталкивался, в основном расходники, заменил подшипники на прижимном ролике и муфте кондиционера, по ходовке: сайлент-блоки и стойки стабилизатора, на 120 тыс. свечи и все. Только положительные эмоции вызывает владение автомобилем.
Yura13 июля 2021
Смотреть еще 183 отзыва о Nissan Murano →

4.6 Отлично
дизайн кузова, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена
качество материалов, шумоизоляция
  • 4 Надежность
  • 5 Цена
В загальному дуже задоволені автомобілем, багато подорожували ним, Великим плюсом є все-таки економія дизпалива. Для нас була важлива також така функція, як збільшення багажника оскільки в сім\'ї є велика собака Найгірше в Nissan - це шумоізоляція й обдув.Сильно запотівають вікна, коли надворі дощ, зима чи літо - треба було включати обдув з кондиціонером єдине, щоб допомагало.
Галина12 июня 2021

динамика, шумоизоляция
  • 5 Цена
Володію більше 2-х років. За цей час все влаштовує. Особливо витрата пального. Київ 10-11, траса 7-7,5-літрів. Комфорт під час подорожі авто просто пливе по трасі. Мінус лише шумка. Но для Японців це норма, навіть Lexus шумний.
Сергій01 июня 2021
Смотреть еще 45 отзывов о Nissan Altima →

5.0 Отлично
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция
коробка передач, объем багажника
  • 5 Цена
Авто надзвичайно надійне крім варіатору. Невеликий кроссовер легко запаркувати в місті, витрати пального помірні в середньому 7-8л, темп їзди звичайний/економний. Двигун надійний 1.6 атмосферний. Варіатор найчастіше обриває сонячну шестерню і авто їде тільки назад. Коробка ремонтується тільки б/у запчастинами. Новий варіатор коштує половину авто. Надійніші варіатори йдуть після 2015 року або ті що стоять на дизельних двигунах всієї лінійки Ніссан /Жук, Кашкай, Х трейл/. Омивач фар налаштований на кожне 3 омивання скла і просто нещадно витрачає рідину, рекомендовано просто відключити його вийнявши релє. Автоматичний підйом/опускання бокового скла тільки у водія. Бардачок не зрозумілий і мілкий. Заміна салонного фільтру це муки адські! 3 режими двигуна Економ/Стандарт/Спорт можна перемикати під час руху. На спорті динаміка супер. На Еко - це велосипед. Різниця при чому витрати пального 1-1.5л. підвіска трохи жорстка проте керованість дуже добра, руль інформативний. Колеса бажано качати за наклейкою, передні більш підкачані повинні бути. Мінусом є обмежувач швидкості: не гальмує коли авто рухається з гори що дуже перегріває гальма на серпантині. На Пірінеях під гору авто їхало максимум 30км/год, спуск дуже перегрівав гальма через те, що варіатор не тримав швидкість а просто розганяв авто. Багажник замалий для сімейних подорожей. Авто дуже добре тримає в ціні!
Dmytro23 мая 2021
Смотреть еще 199 отзывов о Nissan Juke →

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена, шумоизоляция
дорожный просвет, качество материалов, простор салона, управляемость
Первый владелец 50 тыс.км 8 л / 100 км Семья
3.8 Хорошо
  • 3 Управление
  • 4 Цена
Внешний вид. Надёжность. Просто и дёшево в обслуживании. Экономно по расходу. Тихая, тёплая машина. К недостаткам: уж очень бюджетно всё. Хотя цена с салона не очень и малая. Плохо управляемая при резких маневрах. Низкая. Салона нет вообще. Тесная. Сидения просто отстой.Водителю не комфортно.
Валерий 18 мая 2021
Смотреть еще 62 отзыва о Nissan Almera Classic →

4.2 Отлично
дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция
динамика, качество материалов, объем багажника, простор салона
4.2 Отлично
  • 4 Цена
Достойная машина за свои деньги. Неприхотливая и недорогая в обслуживании. Отличный бюджетный вариант кроссовера,но для семьи маловат.
Олександр26 марта 2021
Смотреть еще 683 отзыва о Nissan Qashqai →

5.0 Отлично
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
шумоизоляция
  • 5 Цена
Дуже комфортно авто. Катаюсь 3й місяць, завіз авто з США, скарг поки що не маю. Витрати пального трошки великі, але плануючи встановити ГБО і буде бомба!
Антон16 марта 2021
Смотреть еще 85 отзывов о Nissan Rogue →

4.8 Отлично
динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
дизайн кузова, шумоизоляция
135 тыс.км 6.5 л / 100 км Поездки в городе
  • 5 Цена
Объемная, экономичная, идеально подходит для семьи, дешёвая в обслуживании, не привередливая к дорогам, высокий клиренс для такого уровня машины, двигатель тихий
Роман14 марта 2021
Смотреть еще 307 отзывов о Nissan TIIDA →

динамика, шумоизоляция
Первый владелец 78 тыс.км 10 л / 100 км Поездки в городе
  • 4 Цена
Ідеальний кросовер для міста. 2012 році був придбаний, за 9 років експлуатації, ніяких проблем не було, салон не скипів, регулярно проходивши ТО ніяких проблем з авто ніколи не мали, вартість комплектуючих доволі доступна не можна сказати, що авто дороге в обслуговуванні, з мінусів це динаміка по місту її більш ніж достатньо, проте за місто авто не дуже впевнено себе почуває під час обгону. Це ідеальний міський жіночий кросовер!
Nazar Shmanko09 марта 2021
Смотреть еще 199 отзывов о Nissan Juke →

• 5 Цена
Супер авто, простой, объемный, экономичный, снаружи -миниатюрный, как для своего класса. Удивил вместительностью, расходом топлива, а по эксклюзивности -наверно первый в потоке автомобилей. Кто проехал и почувствовал лично -получил только положительные эмоции. Япония -страна необычных людей и культуры и продукт у них тоже необычный и при этом- практичный, удобный и надёжный. В данном случае я говорю про автомобили.
андрей02 марта 2021
Смотреть еще 54 отзыва о Nissan Cube →

3.6 Хорошо
дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена
дизайн кузова, динамика, качество материалов, управляемость, шумоизоляция
3.6 Хорошо
  • 3 Управление
  • 3 Надежность
  • 5 Цена
Хороше авто за невеликі гроші Свіжий рік, високий кліренс Простий дешевий у ремонті.
Богдан22 февраля 2021

Отзывы о моделях Nissan