Отзыв Nissan Leaf 2015

2-3 года Время владения
150 Запас хода, км
24 Емкость аккумулятора, кВт

качество материалов, шумоизоляция

Отзыв

Жити в приватному будинку і їздити на роботу на своїй "електричці" - ідеальне рішення, тим паче якщо в сім\'ї може бути 2 автомобіля. Ліф - одне з найдоступніших і найпростіших рішень і ми в цьому впевнилися вже з першого місяця володіння ним. Цього року, коли карантин обмежив весною дальні поїздки, заїхав перший раз за 2 місяці на X-Trail на заправку і забув, де бак...
Щодо авто - всередині авто просте і цим інтуїтивно все зрозуміле. Посадка за кермом комфортна, огляд навколо і в дзеркала хороший. Навколо пластик, марка тканина, поганий звук музики від радіо, із зовнішніх джерел, USB наприклад, звук набагато кращий. Шикарно працює з айфонами.
Керування. Не очікував такого драйву і задоволення від керування - автомобіль на дорозі веде себе дуже добре. Всі чули про динаміку, про керованість - для міста де ти з 20 до 80 км/год вистрілюєш без будь-якої затримки в реакції на педаль акселератора, "без шуму і пилі", посміхаючись тим, хто ще не розкрутив до потрібної частоти свої 6-8 циліндрів... таке, що пробіг при цьому малий і десь 1% заряду=1 км, але ти ж задоволення отримав на 100%!!! Про пробіг - це відносне. Реально я проїжджав на одному заряді 80 км - зима, пробка на 2 години - все пішло на опалення; і 160 км - весна, на вулиці +20, сонця нема, на клімат 0 кВт, швидкість середня до 70 км/год... Хоча реально на цьому екземплярі повезло з батареєю - у сусіда Ліф, на якому він без клімата потихеньку 120 не може проїхати...
Кліренс - вищий середнього. Парковка через бровку ніколи не була для мене такою простою - навіть на ікстрейлі треба погудіти двигуном, щоб виліз на бровку, тут ти просто і повільно заїжджаєш куди потрібно. Без "газу".
Ліф - ідеальне авто для молодих водіїв, які бояться сісти за кермо - на ньому все видно і керування надзвичайно просте.
Сервіс... один раз на 60 тисяч, вартість 2400 грн... колодки вічні, ходова здається так само. реально авто - купив і плати за електрику, і по нічному тарифу!
Писати ще можу довго - писати є про що. Але хто не пробував - як маєте можливість - пробуйте - не прогадаєте. Я купив ліф як тільки мені дали на ньому покататися і я вимкнув режим Еко... продав Зафіру В і купив Ліф

Олег
23 сентября 2020