Отзыв Mitsubishi Outlander XL 2008

Менее 6 месяцев Водительский стаж
1-2 года Время владения
Плохо
2.4

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, цена

качество материалов, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, шумоизоляция

Отзыв

І що друзі вам розказати про дане авто? Це мій перший автомобіль підбирав дуже довго, читав відгуки дивився відеообрази, і попав на Mitsubishi outlander xl 2.2 diesel. Пригнаний з Європи повна комплектація. Но японська якість і відгуки які пишуть про дане авто не стикуються, це не авто, а одна проблема його розхід в місяць на запчастини 800$ і ще не кінець так що скоріш всього буду продавати тому, що утримувати таке авто не вигідно гірше жигуля день їздиш місяць стоїш, бо запчастин НЕМА тай ще на двигун 4hn все під замовлення. З моменту покупки пройшло 8 місяців наїздив до 1500-тис км. Одне зачепиш інше вилізе. Всю паливну систему перебрав починаючи від бака до труби обраткі. Я частіше відкриваю капота чим водійську двірку. Так що машину не раджу!!!!!! Ще й перше машина, а нервів та часу з\'їла на роки!

Володимир
14 марта 2021