Mercedes-Benz 2 отзыва о Mercedes-Benz CLK-Class 2001 года

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, простор салона

стоимость обслуживания

Смотреть все б/у Mercedes-Benz CLK-Class 2001

простор салона

podveska podveska podveska. gliuchila elektronnika nemnogo.

pri tom chto eto Cshka vsiotaki hot\' i morda ot Eshki, mashina dejstvitel\'no horoshaja. Upravlenie avtomobilem otlichiaetisa ot Eshki glazastika. Chto bi avtomobil\' valil nuzhno nemnogo himichit\', no tut nado vibirat\' libo ekonomija benzina libo 17-20 litrov na 100 km no budet vtaplivat\' v sedushku do 160. Himija takaja pereprogrammirovat\' mozgi i pomeniat\' perednij (pered katalizatorom) liambdazond. Podveska Avangard uz tochno nepresposoblena dlia rossijskih dorog, remont ochen\' dorogoj. Upravlenie avtomobilem bol\'she pohozhe na BMW, no bol\'she komforta, mashina miagkaja.

Mercedes-Benz CLK-Class 2001

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач

Не все запцасти есть в наличии все на заказ от зеркал до датчика температуры ну и выбор дисков не очень большой на эту модель

Мерседес в таком исполнении как 230 авангард выдает столько дури просто удовольствие а типтрон супер
мне нравится все даже задняя обзорность как небольшой недостаток неперекрывает ево достоинств понорамный люк и музыка я не увидел смысла менять родной CD

Смотреть все 30 отзывов об Mercedes-Benz CLK-Class
Mercedes-Benz CLK-Class 1998

Mercedes-Benz CLK-Class 1998

Расход топлива 11л\\100км при 218л.с.(летом\\город) Расход топлива 13л\\100км при 218л.с.(зимой\\город) Динамика автомобиля Простота подвески Отключаемая ESP Дизайн, но это вкусовщина Очень нравится девушкам, парням не особо :) Запчастей по ходовой и двигателю навалом

1-2л. масла на 10000км, ну это с завода такой мотор Коррозия, т.к. отсутствует оцинковка кузова Немного шумно в салоне из-за отсутствия арок в дверях Запчасти по кузовщине в дефиците Вылетают катализаторы

Отзыв будет коротким. Достался по обмену BMW320. Комплектация ELEGANCE.Урчит приятно, вваливает хорошо, двери две — все что нужно одинокому парню. Собственно конретика по автомобилю. Немцев бояться не стоит, особенно старых мерседесов. Переездил я на разных немцах старых, с мерсом меньше всего проблем, не считая коррозии кузова. Как и все немцы, этот парень тоже жрет масло, но мне попался вроде еще ничего, 1,5-2л. на 10т.км., на да не важно это, его всегда можно проверь через приборную панель автомобиля, сколько ушло и сколько долить. Подвеска держит дорогу хорошо, но если будете притапливать вас спокойно занесет и на асфальте, благо есть ESP, иначе бы на этой машине много кто быстро разбился бы. Машина выглядит одновременно и солидно и спортивно, но все-же дизайн на любителя. По ремонту все хорошо кроме кузовщины, вам повезет если вы найдете ее на разборках, в остальном все хорошо. Что говорить про багажник, если вы засунете туда нормальный саб, то места у вас останется на 3 спортивные сумки. Сзади сидеть неудобно, совсем. За то посадка у водителя и пассажира очень хороша, засчет расположения сидений и их спортивных боковых поддержек. Электроника спустя много лет хорошо свое отрабатывает, если конечно за ней следить. Как основной автомобиль брать не стоит, со временем захотите задние двери :)Лучше всего брать такой экземпляр на поездки выходного дня или вообще только летом, иначе будете красить арки крыльев каждую весну. Пожалуй все, рассказывать много не умею

feverdream72

Смотреть все 2912 отзыва об Mercedes-Benz
Mercedes-Benz E-Class 2013

Mercedes-Benz E-Class 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, расход топлива

Первый владелец 250 тыс.км 20 л / 100 км Семья

Мій малюнок був з 3.5 двигуном на 3 stage, це мій перший мерседес який я купив в салоні. До нього їздив на мерседес в загалом, БМВ взагалі не визнаю за авто, це моя особиста думка, ні кого не хочу образити, спробував перед покупкою даного автомобіля, аууді а6с6 автівка була досить не поганою але це постійно їхати на сто бо щось постійно тече постійно 1 масла в багажнику і електрика це окрема проблема. Ну с про свого РОМБІКА скажу так, що це надійний автомобіль завжди, де б ви не були привезе вас додому , щоб з ним не сталося, да і по поломкам за такий не малий пробіг я робив теплообмінник, хто знає ці двигуни то зразу зрозуміло про шо мова на оф дилері загнули деталь прокладки і вся інша дрібниця з роботою 900$. Я зробив сам це 350$ і це купляв оригінал і поки робив полам кліпси і кріплення так замінив. Ну і якісне обслуговування кожні 5тис без ніяких питань , тільки якісні рідини, і головне не так як пише виробник. 15т на мастилі , да це те саме що ми будемо пити замість води, «се…» довго так протягнемо? Да ми може і протягнемо але 15 на мастилі це «полетіли гайки» мотору. За весь час експлуатації я потратив на цього крокодила, хочу зауважити що дану модель я люблю і саму марку поважаю і грошей ніколи не шкодую на нього то ця сума дойшла до 25тис$ це я маю на увазі гарні оригінальні диски АМG R20 літо з мішленом пілот, кожного разу тільки нову ставив на сезон. А балон один коштує дай Бог. І зимові теж АМG 18 monoblok air 3 за якими я ганявся по всій Європі майже рік і обійшлось це все в 3,5к$. Тобто не рахував якісь малі суми 200-300 на розвідник. А про пальне я промовчу. То розумієте звідки 25 набігло. Хтось скаже ще одну можна купити на ті гроші. І з вами погоджуюсь, можна без проблем купити, але це буде тільки на папері одна в та сама автівка, а такий як у мене ви в житті не знайдете щоб на свої роки мав такий доглянутий вигляд як зовні так і салон. Аґреґати всі як нові. Любіть себе своїх близьких і не забувайте про них , тих вірних друзів ,залізних коней, яких ми навіть не помічаємо в повсякденному житті, вони просто є везуть з точки а в точку б. В автомобілі теж є душа пам'ятайте про це хоч іноді, помийте на мийці заправте якісним пальм і поставте в під стаканчик гарячої кави, і ви помітите те що дійсно в них є щось живе , «душа». Він зовсім по іншому поїде почне працювати по іншому, серце в ньому буде битися з вашим в такт. І можливо потім коли це все відбудеться і щось вас пройме , то можливо буде менш убитих трупів на колінах котрі не перші роки стоять , і ви видаєте їх за нові не биті і не фарбовані. Любите себе і майте повагу до автомобілів. Як авто доглядати так він і їздить , і поломки чи вихід з ладу агрегатів яким наче б то по строку експлуатації пора. То все це залежить від того як ми обслуговуємо авто.

Олег Петрович Охонько

Отзывы о моделях Мерседес-Бенц