//заглушка фото
Все про 16 видів перевірок на AUTO.RIA

Рус Укр

Отзыв Lexus CT 200h 2017

34 тыс.км 4.8 л / 100 км Поездки в городе
Хэтчбек Кузов
Гибрид Двигатель
Передний Привод
Типтроник Коробка передач
Более 5 лет Водительский стаж
2-3 года Время владения
710 Запас хода, км
Оценка авто
Отлично
5.0
 • Управление
  5
 • Надежность
  5
 • Комфорт
  5
 • Цена
  5
 • Дизайн
  5
Плюсы и минусы

дизайн кузова, динамика, качество материалов, расход топлива, тормоза, управляемость

объем багажника, простор салона, шумоизоляция

Отзыв

Ну от в нас, більшість в дружини, в мене фольс тігуан , ЛЕКСУС вже півтора року. Чи задоволений, однозначно ТАК ! По пунктах 1.- економія в місті бомба 4,2 в дружини, в мене 5-6, хо як їде !!, в пробках включається акумуляторна батарея, майже задарма. Друге--все ж таки ЛЕКСУС це ЛЕКСУС. Це статус. Заїхав на ТОЙОТУ зацікавився HRV, менеджер запитав яку маю машинку, взнавши що є ЛЕКСУС, скривився і запитав, то чого я приїхав. Міняти супер авто на посередню, то також, посміявся, погодився і поїхав собі. Трете комфорт, ДУЖЕ мало яких автівок може посперечатися по комфорту з ЛЕКСУСОМ.Я трошки підняв кліренс в машині, десь на 4-5 см проставками ,і вуаля бордюри не страшні, звичайно це не джип і не паркетник, НО !!! габарити мають вагу, і то суттєві, особливо в великих містах з паркованням, я не маю проблем.
Декілька недоліків. Перше місткість багажника, його не має, дружина каже це її косметичка, але для спортивної сумки і двох невеликих валіз, місце є. Другий недолік, як на мене, це місткість паливного бака, 32 літри то замало, хоча я і на ньому проїжджаю до 700 км.
і останнє, спочатку хотів продати тоді передумав, бо достойної заміни, в порівняні — витрати пального, комфорт, ремонт, за майже два роки їзди по Україні, а це міста, траси, Карпати замінив тільки одну тягу -копельштангу за ціною 350 гривень, це взагалі ні чого, достойної машини не знайшов. Русифікація, включаючи українську мову, навігації й все інше обійшлося у 250 $. одним словом, машиною задоволений, раджу всім.

Роман Анатолійович Арафєєв
сегодня

Подпишитесь на рассылку отзывов о Lexus CT 200h

Комментарии

Ваше имя:

Отзывы о моделях Лексус

Отзывы о Лексус СТ 200Х по годам