35 560+ отзывов об автомобилях

1.8
Fiat Tipo 2019

Fiat Tipo 2019

дизайн кузова, коробка передач, объем багажника, простор салона

динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

Первый владелец 88 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Що тут сказати??? Фіат є Фіат, чогось очікувати приємного не потрібно, але нажаль чомусь я очікував. У мене був тіпічний 1.4 двигун, відповім на популярне питання, цікавість це масложор! Перші 23тис я зовсім нічого не підливав, офіціал казав що мені дуже повезло, таких випадків 2 з 10, але потім чомусь лише після 23тис розхід масла почав рости, дійшло до того що перед продажем на 86тис я долив пів літра за 1008км. Продавати жалко було бо звик до машини, хоча мабуть більше бісила чим радувала. Для мене мінуси - двигун, от просто ворогу навіть не посовітую 1.4 бенз, розумієте це потрібно тільки поволодіти машиною, це не просто масложор, це ще для такої не малої по розмірам машини і відсутність динаміки, і розхід 6.5 для 1.4 я не скажу що це гарний розхід, у мене є з чим тепер зрівняти, але без реклами! Свого фіата продав перекупу, і то не місцевому, місцевий не хотів купляти, бо каже кому потрібен б/у Фіат з масложором і слабким двигуном??? Віддав за копійки але не жалкую, приколів дуже багато з ним, це потрібно якось сісти і без зайвих слів все описати, наприклад коротко вода в ніші багажника, наче і знайшли як затікає, герметиком замазали, але вона потім в іншому місці затікала, і це у всіх седанів проблема, я від цього взагалі в шоці був, коли купив осінню авто в салоні, в нішу не заглядав бо за прикол не знав, а потім взимку пробив колесо в мороз, до запаски....а там вода, вода в запасці кругом яка замерзла, ну це просто шок був. По запчастинам це зовсім не смішно що вони до Тіпо дорогі, я не вважаю це авто спустя 4 роки та 88тис км таким що на нього можна такі кошти вкидати наче це японець, чи німець, банально - перехідна рамка для магнітоли сенсорної коштує більше чим на Тойота прадо, Лексус і т.д, це не серйозно. Тому я би зараз щось інше брав.

Infiniti Q50 2018

Infiniti Q50 2018

60 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Інфініті Q50 гібрид 2018 року вражає зовнішнім виглядом, виконаним у сучасному та елегантному стилі. Його динамічні лінії і виразні форми надають автомобілю спортивний характер, а при цьому він залишається вишуканим.

Ергономіка за кермом - одна з найсильніших сторін Infiniti Q50. Водійське місце добре продумане, всі прилади та елементи керування розташовані так, щоб забезпечити максимальний комфорт та зручність водія. Високоякісні матеріали використовуються в салоні, що створює атмосферу розкоші.

Дуже сильне прискорення на всіх швидкостях - це одна з ключових переваг гібридної версії Infiniti Q50. Завдяки сучасній технології гібридного приводу автомобіль може реагувати швидко та ефективно на ваши команди, що робить керування динамічним і захоплюючим досвідом.

Особливо слід відзначити сильне прискорення з місця, що може бути корисним для швидкого виїзду на перехрестях або обгону на трасі. Це додає елемент емоцій та вражає як водія, так і пасажирів.

Система двохпоршневих гальм Akebono в цьому автомобілі забезпечує дуже потужне та точне гальмування.

Ще однією вражаючою особливістю Infiniti Q50 гібрид 2018 року для справжніх цінителів автозвуку є наявність 12 динаміків від відомого виробника аудіосистем - Bose. Звукова система від Bose славиться своєю високою якістю та неперевершеним акустичним відтворенням.

Технологія відтворення звуку від Bose відома своєю чистотою та відмінною деталізацією. Це створює ідеальне аудіо середовище, де кожна нота і кожен акорд відтворюються з великою точністю.

Враховуючи зазначені переваги, Infiniti Q50 гібрид виглядає, як вдалий вибір для тих, хто шукає комбінацію стилю, комфорту та високих технічних характеристик.

Jaguar XF 2016

Jaguar XF 2016

дорожный просвет

Володіння Jaguar це особливе відчуття, жодна з машин не давала таких емоцій, а в мене були і інші преміальні марки. Кожний елемент салону продуман до дрібниць якісні матеріали, коли їздиш начебто не відчуваєш, а коли сідаєш в іншу машину відразу помічаєш.
По ходовим якостям, знову -це Ягуар, міцно тримає дорогу повна гармонія і прогнозованість в розгоні, поворотах та гальмуванні. Покупав задній привід бо хотів щоб перед рулив, а зад крутив, класика.
Двигуна 2.0 дизель хватає з достатком, саме головне в нього економія, 4 літри дизеля по трасі цілком реальний показник, тай місто 6. за рахунок міцного і легкого повністю алюмінієвого кузова.
Трохи замало місця для задніх пасажирів.
В утриманні і обслуговуванні як середньостатистичне авто, я тільки міняв росходніки, думав буде дорожче.
Підсумовуючи хочу, володіння ягуаром це суцільна емоція, розкіш і індивідуальність, кудиб не приїхав замічають всі, він дуже виділяється серед інших машин.
Іноді питають можна брати Ягуар, я кажу проїдетесь і все зрозумієте, ця машина для душі.

Hyundai Sonata 2013

Hyundai Sonata 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

150 тыс.км 6.5 л / 100 км Семья

Чудове авто. Це вже 3тій гібрид в в сім'ї, тому є з чим порівняти. До цього був Хонда акорд гібрид. В порівнянні з акордом, в Сонаті більше місця в салоні, комфортніша підвіска і краща музика. В акорда трохи менший розхід на літр півтора.
Також обслужка сонати дуже дешева. Можна брати запчастини по оригіналу а вартість буде така сама як в інших марок аналоги.
Якихось мінусів не виявив. Єдине що трошки підняв кліренс - на 1,5 см. Конструкція встановлення проставок дуже проста і правильна, не впливає на ходові якості та не убиває аморти.
За свою ціну це найкращий варіант гібриду. Адже вона в одну ціну з пріусами, але це зрівняти пріус і сонату це небо і земля у всіх планах, що по комфорту що по матеріалах. Пріус чисто таксішна тєма.

Mazda 6 2009

Mazda 6 2009

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

стоимость обслуживания, шумоизоляция

260 тыс.км 9 л / 100 км Путешествия

Автомобілем володію 3 роки. За весь період замінив тільки гальмівні диски та колодки, втулки стабілізатора. Ціна на запчастини середня. Автомобіль не поганий. У мене 2 літри 147к/с.розхід приємний на бензині в середньому 8.5-9л газу 10-11л. Двигун надійний. З пробігом 260тис ще ніхто його не крутив. Попередній власник замінив комплект зчеплення на 150тис. Взагалі як для свого класу машина гарна. Салон великий. Багажне відділення теж велике. Кліренс непоганий але для наших доріг низький, тому поставив провставки.

Lexus ES 2013

Lexus ES 2013

качество сборки, объем багажника, тормоза

Мій перший Лексус, до цього що тільки не було. Це авто, просто фантастика! Я розумію що все це субьективно, але всі хто сідав у авто із знайомих , були приємно здивовані, авто дуже просторне навіть для другого ряду, виглядає просто вау, а пробіг нагадую 230 тис. Да в мене Соната була зі 100 пробігом і то виглядала у рази гірше, хоча авто дуже добре за свої кошти. Кажу одразу в мене не був Марк Левінсон, но музика фантастично грає, ось прям дуже фантастично. З приводу АКПП, то все дуже надійно, чітко, мій перший варіатор.В режимі гібрид, є затуп в 0.5 сек коли треба рванути, но у режимі СПОРТ це зовсім інакша автівка. Електро двигун + атмосферний працює у тандемі, та видає дуже круту динаміку а що саме головне, воно становиться різке і провалів немає зовсім. Я був дуже шокований від спорт режиму. Він тупо дає +30%. З приводу витрати палива то в літку 6-7 літрів в залежності від клімату та як давити. В мене був середній 6.7л.100, в зимку іллюзії пропали витрата 8-8.5. Не розумію чому така різниця, хоча батарею перевіряли все гуд. По обслуговуванню був шокований, ричаг коштує дешевше сайлентблоку. Я за ричаг у 2023 році віддав 850 грн без роботи,оригіналу не було на СТО. Тобто ціни дешевше десь ніж на корейця. РЕКОМЕНДУЮ авто на всі 100%!!!!

Mitsubishi Lancer 2007

Mitsubishi Lancer 2007

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

дорожный просвет, тормоза, шумоизоляция

200 тыс.км 14 л / 100 км Путешествия

2.0 мотор, перше авто.
Як на мене - ідеальне перше авто, особливо з дволітровим мотором: можна і 200 поїхати з гірки і зі світлофора Авео нахлобучити. Тобто і на трасі почувати впевнено при обгонах і в місті комфортно рухатися. Розхід між трасою та містом, до речі, відрізняється ледь не вдвічі, можливо, тільки у мене так, хоча в паспорті теж різниця велика. У мене газу на трасі +- 8, у місті до 14, навіть, якщо топити зі світлофорів.
В плані надійності теж норм. Нічого не ламалося само, поки що тьфу, тьфу, тьфу. Виправляв все, що залишилося від попередніх власників.
Салон, як на мене, найкращий. І це досягається за рахунок посадки, керма і інших деталей, які ледь помітні. Причому, я їздив в 1.6, усі експерти в інтернеті казали, що салон сильно відрізняється, як на мене не критично. Єдина разюча різниця - кермо, але ж його можна легко змінити. Навіть набагато сучасніших машини тобі не подарують такої насолоди всередині.
Хіба що планшет прикрутять на торпедо. У дволітровому Лансері у тебе враження, що ти сидиш в гарматі-боліді. Коли ти вперше туди сідаєш, то відразу правильно сидиш, правильно руки кладеш на кермо, не знаю за рахунок чого, але... Я купив цей Міцик відразу, після того, як проїхався, без вагань і це, мабуть, його найкраща характеристика.
Не буду говорити про погану ізоляцію, для мене це не проблема, адже стоїть вихлоп, який приємно слухати.
Тому навіть, незважаючи на те, що це старе авто, воно і досі залишається найкращим першим автомобілем.
Керується, достатньо динамічний на 2.0, відчуття спортивного авто, при цьому, комфортний, багато місця всередині, чотири двері, місткий багажник, як на мене. Все норм

1.0

Daewoo Lanos 2006

Ужасное ведро, гниёт быстрее чем дрова сгорают, абсолютно не устойчивый на дороге, качество материалов ужасное, расход огромный, всем кто хочет себе купить этот мусор рекомендую лучше дособирать до Chevrolet aveo или уже на крайняк купить ваз 2110

Chery Amulet 2007

Chery Amulet 2007

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость, цена

качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, шумоизоляция

В якості першої тимчасової автівки те що треба, кузов як фольга, дуже схильний до рижиків, пороги гниють в першу чергу, щодо управління дуже крута, гідропосилювач керма приємний хоча є притензії, гальма в порядку, питань не було. З мінусів це безпека і кузов, бо метал не з найкращих, в разі аварії ніщо не захищатиме
Салон просторий, багажник 550л дуже місткий, консоль в салоні зручна, серед мінусів розміщення кресел, крісло пасажира біля КПП, в цьому плані тіснувато
Є проблеми з електронікою, через півроку користування почала брикатись, глохнути на рівному місці, жере масло на ГБО
Якби не проблеми з нутрощами які виникають на всіх амулєтах, було б 4/5, а так 2/5. Не рекомендую

ВАЗ / Lada 21099 1999

ВАЗ / Lada 21099 1999

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

динамика, качество материалов, качество сборки, простор салона, тормоза, шумоизоляция

Купляв як першу машину, вона в мене 3 роки...за цей час вивчив напевно на 80% будову автомобіля, тому що регулярно щось ламалось...мінялось дуже багато чого, тільки ходовка виявилась дійсно надійною, міняв тільки шруси...підкапотка практично кожна деталь ламалась, або ремонт або заміна...але якщо поміняв деталь на нову, то вже забув за неї...
Не можу назвати машину надійною, але і поганою також, вона відвозила нас багато, часто були поїздки по 100 км в одну сторону, по пробках у великому місті і ми благополучно приїзжали додому...Головний плюс простота конструкції автомобіля, ціна і наявність запчастин, вони є практично завжди...На мою думку краще древньої іномарки

Tesla Model 3 2022

Tesla Model 3 2022

18 тыс.км Путешествия

Купив данне авто 3 місяці тому, але вже наїздив 7000 км, тож спробую описати відчуття. Мій режим 70% трасса і 30% місто. На другий день поїхав на дальняк в 480 км. Виїзжав з Києва на повному заряді в гаражі, авто показувало 558км, доїхав у місце призначення на одному заряді в інший гараж, проїхав 470км, і ще залишилось 50км заряду. Швидкість по трасі 100-110, інколи на обгонах 150км/г. На вулиці було 19°. Заряжаюсь в гаражі від звичайної розетки на 16а, показуэ 20км/г зарядка, тож за 10 годин заряджає на 200км. Авто дуже добре керується і стоїть на трасі, прискорення це шось з чимось. Автопілот бачить навідь погану розмітку. Місця в салоні дійсно багато. З 2ма багажними відділеннями проблеми з перевозками також не буде. Їздив до цього тільки на кросоверах, переймався за кліренс, але поки проїзжав усюди, і на гаражах по ґрунтовці і ямам і по сільській дорозі, і бо горам в буковелі, але повільно і без фанатізму. Прискорення 4с, заміряно, 99.9% авто залишаються позаду. По станціям зарядки на великих трасах проблем немає взагалі, і по швидкості також, можно від 20% до 80% зарядити за 18хв / десь на 250км. На данный момент вартість швидкісних від 13 до 15 грн за кіловат. Тобто по трасі 15*14 = 210 грн за 100км, якщо у вас немає де зарядитись і це швидкісні, можна ставити на повільні 7кв, там десь 9грн ціна. По місту у мене 14кв/г і зарядка на гаражах 2.68грн, тож 14*2.68=37.5 грн на 100км. Ніякі дизиля та газ і поруч не стоять. До цього був нісан рог на газу, по трасі було 13л газу на ціну в 26.5 грн за газ = 345грн, зараз газ 34грн, і ауді q5 2020 року бензин по трасі 8.5л на бензині 58 грн = 495 грн. Коли похолодало, при температурі -3 по трасі зі швидкістю 110км/г витрата десь 18-19кв/100. Дуже зручно що з додатку можна розігріти чи охолодити авто перед тим як прийти до нього, тож завжди сідаєш в комфортне авто. Із дальняків їздив Київ-Одеса, Київ-Львів-Буковель-Київ. Поїздка в буковель вийшла за 1700 км = 2700грн. Так як заряжавчя безкоштовно в готелях у Львові та буковелю. Якщо не користуватись авто то воно сідає десь на 4км/1% за добу. Тож вирішуйте для себе самі.

Toyota Camry 2013

Toyota Camry 2013

объем багажника, шумоизоляция

290 тыс.км 6.5 л / 100 км

Автомобіль на свої кошти, дуже гарний. Володію більше року, нарікань взагалі не має, крім заміни масла і фільтрів. Розхід в економ режимі по місту можна і в 5-5.5 л влізти. При нормальній їзді у мене не більше 7 л. Виходить.. по трасі при швидкості 90-110 км, десь 6, при 130-170км , від 7 до 8,3 л. . Шумоізоляція тільки слабенька і багажник трошки менший чим у европейки, бо батарея стоїть, а так взагалі нормальна робоча конячка… Доречі динаміка як у Тойота 3.5 , мені подобається прискорення , все за рахунок електродвигуна…

Chevrolet Aveo 2008

Chevrolet Aveo 2008

динамика, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость, шумоизоляция

Машина в цілому непогана у своєму класі, проте бісили дитячі болячки, які могли самі як раптово з'явитись, так рапотово і пропасти. Наприклад, на двигуні 1.6, який встановлювався на "Шанхайки", часто можуть почати плавати оберти двигуна, а потім самі нормалізуються. Взимку довгуватий прогрів двигуна, може сопливити прокладка ГБЦ, вічні проблеми з кондиціонером, швидко зчесується кермо. Із хорошого - непогана динаміка, хороший кліренс як для седану, комфортний салон з необхідним мінімумом функціоналу, ергономічні сидіння. Загалом, нормальне авто за свою ціну, проте зараз, в 2023, знайти живий екзепляр досить важко.

1.6

Daewoo Lanos 2006

объем багажника, стоимость обслуживания, управляемость

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, тормоза, цена, шумоизоляция

Владел этим чудом автопрома чуть больше года, второй владелиц брал с пробегом около тридцати тысяч км. Это бюджетное авто по цене более менее приличной иномарки даже если ржавое ведро! Комфорт я в нём не нашел как не искал! Да какой комфорт, панель приборов с тахометром это уже "жир" расход топлива в городе с двигателем 1.5 - 10 литров!!! Гниёт как и Таврия если заглушить двигатель то можно услышать как оно по немного ржавеет и что примечательно гниют приблизительно одинаково как польской так и украинской сборки, хотя....украинской наверное быстрее! У меня был годовалый поляк при замене стоек стаканы были полностью ржавые! А вот некоторые доморощенные "эксперты" утверждают что польский лучше, или как говорят владельцы этого чуда это вам не жигуль!!! Так что уважаемые будущие "счастливые обладатели" сего творения отечественного автопрома вам решать надо ли вам это ведро за неоправданно большие деньги!

Honda Civic 2008

Honda Civic 2008

дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, простор салона, расход топлива, управляемость

дорожный просвет, объем багажника, стоимость обслуживания, шумоизоляция

200 тыс.км 7.8 л / 100 км Поездки в городе

Мав задоволення бути власником Civic 4D 8го покоління впродовж 6 років. Почну з мінусів:
- низький клікерс,
- не найкраща звукоізоляція,
- відносно дорогі оригінальні запчастини, які зачасту і ставилися на авто,
- декілька хвороб: арки, подушки двигуна і коробки не ходять довго, сколи після найменших камінців.
Автомобіль мав чудову керованість, так впевнено в повороти не входив жоден, але через це страждала спина - авто жорстке.
Дарував чудові емоції - управління і динаміка завжди радували, так я їздив майже завжди сам в салоні, або з дружиною, при повному завантаженню динаміка вже не така бадьора.
Обслуговування кожні 7.5 тис. км заміна масла і фільтрів - до 70 доларів з врахування оригінально мастила і гарних розхідників. Так болючі витрати на подушки і їх заміну, так само як і на роботи по ходовій.
Особливо додати нічого. Авто чудове. Низьке, кероване - якщо Вас таке влаштовує і Ви це шукаєте, то це воно!

Opel Vectra 2006

Opel Vectra 2006

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, простор салона, тормоза, управляемость, шумоизоляция

дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, цена

Первый владелец 120 тыс.км 13 л / 100 км Поездки в городе

В грудні 2005 року придбав в кредит нову після рейсалтінгову Vektra С в максимальній комплентації з VIN кодом 2006 року! Спочатку дуже подобалась! Дивівала тільки висока витрата палива по місту 13л бензину, а з пробками всі 15 літрів! Гарантія була 2 роки, або 100000км пробігу! Але на 85000км. накрилася АККП Тіптронік!!! З моменту покупки пройшло лише 2,5 роки! На фірменому СТО сказали що ремонт коробки коштуватиме 6000$, у Вишневому зробили за 3000$, але нормально коробка вже не працювала! При пробігу у 120 000км. витрата масла в двигуні була десь 300 гр. на 1000км Прийшлося продати недорого! Це було саме невдале придбання автомобіля у житті!

BMW 3 Series 2019

BMW 3 Series 2019

З цією моделлю, випущеною в 2019 році, ви отримуєте потужний 2,0-літровий турбований бензиновий двигун зі 258 кінськими силами, що надає вражаючу динаміку і неймовірно приємні відчуття від керування.

Цей автомобіль ідеально підходить для тих, хто цінує безпеку та комфорт. З полним приводом ви завжди будете впевнені в своєму сцепленні з дорогою, навіть у складних погодних умовах. Крім того, він оснащений передовими системами безпеки, такими як моніторинг сліпих зон, розпізнавання знаків та система утримання в полосі руху, що робить кожну поїздку максимально безпечною.

Інтер'єр автомобіля розкішний і комфортний, з трьома зонами клімат-контролю та великою кількістю сучасних технологічних можливостей. Наприклад, ви можете насолоджуватися LED-оптикою, Apple CarPlay та великим електричним люком.

Загалом, ця БМВ G20 заслуговує на увагу як справжнє представницьке авто з усіма сучасними фішками та розкішшю. Якби я міг, я би вперся за кермо цього автомобіля та насолоджувався б кожною миттю за кермом.

Acura ILX 2014

Acura ILX 2014

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

расход топлива

145 тыс.км 13 л / 100 км

Автомобіль вражає своїми матеріалами салону. Шумоізоляція середнього рівня 7/10. Комфортне авто для поїздок по місту та на далекі відстані. Коробка працює як треба і коли треба перемикає передачі, ніякого дискомфорту не відчуєте. Автомобіль піддається корозії, на моєму автомобілі 14 року вже з'явилася пляма ржі на порозі знизу. Преміальна музика грає дуже гарно. Єдиний мінус який знайшов це розхід палива у місті 12-13 літрів при їзді у великих містах по типу Київ, Одеса, при їзді у маленьких містечках грубо кажучи 5х5 км буде 15-16 літрів. Забагато як для 150 кінських сил. А от по трасі потребує палива як і всі подібні автомобілі 7.5 літрів при їзді 110 км/ч, якщо більше, то і росхід буде більше так як 5ти ступенева коробка передач. Автомобіль в цілому відчувається як пір"їнка на дорозі, колихати починає після 170 км/г, а от у місті дуже легке в управлінні авто. Руль електро, тож дуже легкий. По надійності авто дуже надійне, що двигун дуже надійний, що ходова частина невмируща. В цілому автомобілем дуже задоволений, рекомендую до покупки, якщо вас не лякає потреби палива. Хоча напевно для такої якості авто цей росхід можна і вибачити.

Ravon R4 2020

Ravon R4 2020

дорожный просвет, объем багажника, простор салона, расход топлива, цена

Первый владелец 44 тыс.км 7.2 л / 100 км Семья

Брав свідомо після переглядів усіх, що зміг надибати, тестів та відгуків. Загалом очікування справдились. Перші 2 роки використовував щоденно з пробігом 100 км/день. За весь термін користування одна реальна поломка - термостат. За свої гроші мабуть найкращє авто. На той час, звичайно. п.с. Газ не встановлював, бо дешевий не працює, також потребує регулювання клапанів раз на 30-40 тис., процедура теж недешева, тому потрібно рахувати ретельно рентабельність такої операції.

Volkswagen Polo 2011

Volkswagen Polo 2011

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

шумоизоляция

Первый владелец 291 тыс.км 8 л / 100 км

Двигун 1.6 105к.с. Автомобіль надійний, економічний витрата пального бензин від 5 до 8 літрів газ від 7.5 до 10.5, проїхав 291тис.км проблем з двигуном коробкою щепленням не було, якщо вчасно обслуговувати буде все ок, по ходовій міняв передні стійки сайлен блоки опорні підшибники десь на 170тис, втулки стабілізатора і стабілізатори стійок ходять приблизно 50 70 тис. км в залежності від якості та дорожнього покриття колодки передні приблизно так само, задні барабанні замінив аж на 200тис км, помпу міняв один раз, заміна цепки двигуна не проводилась замінив тільки натягувач десь на 250тис.км сказали майстри що ще в гарному стані, були проблеми з пічкою міняв два рази радіатор пічки, перший раз перестала гріти другий раз лопнув радіатор видно поставив поганий, також два рази міняв термостати, була ще проблема з тросиком коробки передач важко включались передачі, кузов стійкий до корозії за 12 років експлуатації де рідна фарба рижиків не було, по цінам запчастин якщо оригінальні то дорогувато ну є багато аналогів тому норм, так взагалі автівкою задоволений