Geon 1 отзыв об автомобилях

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки

Низкий уровень комфорта
Комфорт автомобиля оставляет желать лучшего

Смотреть все б/у Geon Pantera

Geon Pantera 2019

На дачу 130 км в один бік і ввечері назад - легко, не втомлюєшся.

Пасажира до 70км бере нормально, якщо дівчат до 60кг, то взагалі не відчуваєш.

Смотреть все 3 отзыва об Geon
  • Geon Pantera 2019

Geon Pantera 2019

Плюси: Ідеальний як перший мотоцикл. По місту, в пробках, взагалі супер, вписується усюди. Витрати палива 3 на 100. На дачу 130 км в один бік і ввечері назад - легко, не втомлюєшся. Мінуси: Часто заміна масла [кожні 1 500км]; при постійній їзді, приблизно раз на півтора - 2 тижні треба підтягувати ланцюг. Спочатку була заміна головної лампи світла, бо видно погано і ведучої зірки з 16-ти на 17- зубів, для швидкості. На 9 000 км була заміна лише жабки зчеплення та передніх колодок. Більше по мотоциклу нічого не робилось. Загалом ним дуже задоволений і радий, що з мотоциклами котрі я до цього хотів купувати у мене не склалось і вони не йшли мені в руки, а цей потрапив випадково і влітку хочу поїхати на ньому на дяльняк. Максимальне навантаження на мотоцикл котре було це мої 80 + пасажир 80 = 160, і було не комфортно, я б сказав, що це максимальна допустима вага для безпечної їзди. Пасажира до 70км бере нормально, якщо дівчат до 60кг, то взагалі не відчуваєш.

Сергій

Отзывы о моделях Геон