Отзыв Kia Soul 2015

Внедорожник / Кроссовер Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
Менее 6 месяцев Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

объем багажника, расход топлива, шумоизоляция

Отзыв

Пригнали із США, дуже динамічне авто, неординарна зовнішність, просторий салон - це був як головний критерій при виборі, дешеве ТО - масло на двигун1500,фільтри по 200. масло на коробцу по 270 за 1л, треба 4л.
У місті бере від 10,5 до 12,5 літрів, залежно від пори року та дальності поїздок.
Перед цим був китаєць -Chery - то тормозні колодки для Kia дешевше коштують.
Збита підвіска, автомобіль відчувається як улюблені кросівки.
Добре керується що в місті що на трасі, 2л вистачає для обгонів.
Впевненно відчуває себе на грунтовці та піску, але без фанатизму бо передній привід, частенько їздимо в Морське та на Тилігульський лиман .
Морда і зад короткі що дуже зручно у паркуванні і бампер вижчій ніж бардюр.
Усім задоволений, але якби трохи більший багажник.

ПІсля двох поїзок у європу я думаю що можна доповнити відгук. На дальні відстані дуже зручно за день максимум 1280 км, крісла досить комфортні, для сім'ї із 3х людей дуже гарний варіант, по трасі витрати при 120км з кондиком 7-8 літрів. Швидше 140 для мене не комфортно їздити. Ідесльний автомобіль для міста і якщо є бажання кудись заїхати на відпочинок по грунтовці але без фанатизму. Кліренс до найнижчої точки 14-15 см.

Дима Никитин
11 марта 2021