Kia 1 отзыв о Kia Carens 2000 года

динамика, дорожный просвет, простор салона

Низкая оценка управляемости
Владельцы этих автомобилей считают их неудобными в управлении

Смотреть все б/у Kia Carens 2000
Kia Carens 2000

Kia Carens 2000

- отличная динамика - устойчивость - огромный салон - высокая посадка

- недостатков для меня нет

В семействе KIA есть не только "большой" минивэн Carnival, но и его младший брат Carens. Честно говоря очень хотел Carnival, но не получилось и мне достался Carens 2000 года, но абсолютно новый. Как это получилось - разговор особый и не здесь, а о машине хочу сказать следущее.Комплектация мне достала LS с ABS 2 подушками и полным электропакетом. Кроме того в моем варианте присутствует поднимаемый в "багажнике" третий ряд сидений. Это здорово уменьшает собственно багажник и приводит к тому что второй ряд сидений состоит всего из двух сидалищ.Неожиданно для меня машина по динамике оказалась совершенно "седанной" . Не так давно на ленинградке попался за скорость. Выезжая с боковой дороги пошел в разгон и был остановлен ГИБДДешником. Он мне показал на приборе - до 92 км/ч (в населенном пункте) я разогнался за 4.2 секунды. Он долго изучал Техпаспорт, а потом спросил: "У тебя что за движок". Движок обычный для Carensа 1.8 DOHC. Коробка естественно (для меня) ручная.Другой приятной неожиданностью явилась поразительная устойчивость машины. У меня до того была Sierra и манера входа в повороты не поменялась. Первый раз входя в поворт с 1905 года на Хорошевку (там круто) испугался "пост фактум". Выйдя из поворота без каких-либо наклонов или неустойчивости сообразил, что проделал ЭТО на машине на полметра (это я конечно загнул, но по ощущениям! ) выше Sierra. Не скрою, подвеска для некоторых покажется жестковатой, но лично я такую люблю.Машина сделана на базе Sephia, и обслуживается также. Объем внутри сумасшедший. Холодильник Стинол 1.8 высотой возил на дачу ВНУТРИ с закрытой задней дверью.Посадка на сиденья минивэновская, мне честно говоря очень нравится. За эти деньги (14-17 тысяч мертвых президентов в зависимости от комплектации) минивен отличный и сервисов до фига. В Калининграде не выпускается - природный кореец. Рекомендую.

Смотреть все 109 отзывов об Kia Carens
  • Kia Carens 2007

Kia Carens 2007

Kia Carens 2007

объем багажника

Коробка - автомат ведёт себя хорошо, двигатель проблем не даёт, шумоизоляция хорошая, просторный салон, подогрев сидений, обогрев зеркал и лобового стекла. Машина прекрасная в управлении, хорошо держит себя на дороге, замечаний пока не вижу.

Vitaliy Koval

Смотреть все 4871 отзыв об Kia
  • Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

Kia Ceed 2010

дизайн кузова, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, качество материалов, шумоизоляция

Моє друге авто, моя ластівка та любов на колесах. Механіка, бензин 1.4. Непоганий бюджетний варіант для початківців - хоча через довжину кузова можуть виникати проблеми при паркуванні, у такому разі краще розглядати хетчбек. Адекватна, на мою думку, витрата палива - не 5 літрів, але у 7 по трасі можна вкластися, при русі 110+ км/год. Місто - 9-10, залежно від трафіку та стилю водіння. Максималка на бориспільському - 180 км/год, далі авто швидкість на набирає, але і не дивно - двигун маленький, комфортна швидкість, знову ж таки, в діапазоні 120-130 км/год. Не вистачає 6-ої передачі. По місту динамічна, як на свій двигун та потужність, на третій-четвертій можна досить комфортно обігнати. Дуже місткий багажник, розкладаються задні сидіння, що робить можливим завантажити машину великою кількістю речей. Також при розкладених сидіннях можна досить зручно лягти майже у весь зріст, якщо виїхали на природу/десь подорожуєте. Регуляція водійського сидіння та руля по висоті, але незручне колесико регуляції нахилу самого сидіння. Відсутність задніх електричних склопідйомників є мінусом. Хороший звук. Мультируль, з якого можна кереувати гучністю та - один з великих плюсів - круїз-контролем. Магнітола підторможує, кнопка круїзу також. Погана якість матеріалів салону - з часом увесь пластик починає репіти та скрипіти, а особливо з настанням холодів та мінусової температури за бортом. Шумоізоляція не на найвищому рівні. Не вистачає кліренса, особливо, якщо машина навантажена/їдуть декілька пасажирів. Неймовірно чутливі тормоза - не знаю, можливо, це особливість саме мого авто. Я звик, мені подобається, але для когось може бути мінусом. На першій передачі машина сильно дьоргається, іноді передача "туго" вставляється. Не знаю, можливо, справа у навичках, але на Рено Кенго - першій моїй машині - такого не було. За декілька років експлуатації та 45 000 км, окрім розхідників, мінялися дві катушки, зчеплення по пробігу, датчик стоп-сигналів, прокладка пробки маслозаливної горловини коробки з датчиком заднього ходу, одного разу потікло масло з коробки - саме через цю прокладку. Аморти та пружини, ричаги/сайлентблоки, підвіска б'ється досить часто. Є "родова" проблема з підшипником первинного валу - на 230к+ починається свист з коробки, при натисканні зчеплення шум проходить. На сервісах часто кажуть, що винувате саме зчеплення, але ні, по факту справа в деталі за 800 гривень, щоб замінити яку потрібно, грубо кажучи, розбирати півмашини. Окрема тема - датчик стоп-сигналів. Може зламатися, усю ніч будуть горіти стопи, сяде акум. При заміні датчика ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно його налаштувати - міняв НЕелектрик, не вкрутив його правильно, стопи працюють некоректно, почала пропадати тяга в двигуні на низьких передачах. Думали знову катушка, але помилику не давало. Виявляється, це безпекова превентивна штука від конструкторів - не працюють стопи - ми тобі будемо про це нагадувати тим, що пропадатиме тяга, поки ти їх не полагодиш. Вичитали в інтернеті, вкрутили нормально датчик - фух - почала працювати як нова, проблема не поверталася. Загалом, машинка чудова. Сідай, їдь куди треба. На дальніх відстанях по Україні - 600 км і більше - показує себе добре. Поставив би 8/10. Усім миру та удачі!

Денис Крячко

Отзывы о моделях КИА