Jeep 2 отзыва о Jeep Wrangler 2004 года

2.5

динамика, качество сборки

Высокая цена автомобиля
Водители считают, что цена на этот автомобиль завышена

Смотреть все б/у Jeep Wrangler 2004

Надійність Простота

Динаміка

Авто не для всіх. Це стиль життя, ніж просто авто.

Jeep Wrangler 2004

Неприхотлив, надежен и в целом безупречен. Непревзойденная МАШИНА в своем классе.

Не установлены.:)

Это машина - НАСТРОЕНИЕ. Чистый позитив. И дело не в ее внедорожных способностях. Она дарит радость... хозяину и окружающим. Динамика с 4-х литровым мотором? Есть вопросы? Комфорт? Его и быть не должно! Возить цемент или рассаду на дачу - в принципе невозможно! Дух свободы и странствий, вот что вы приобретаете! Ощущения от WRANGLER можно сравнить только с ощущениями от Harley Davidson! Главные достоинства открываются летом, когда утром ты опускаешь крышу и - вперед!Это категория машин, с особенностями (подчеркиваю, не с недостатками - их нет, а именно с особенностями), которых быстро уживаешься. Кто понимает - и Carrera 911 для повседневной жизни не очень (мягко говоря). Но дух, энергетика таких вещей не сравнятся ни с чем.Всем удачи! Вы покупаете не машину, вы приобретаете настроение. Как единственное авто - вряд ли она нужна. Уж очень непрактичен, даже для поездок за продуктами. А вот для куража - самое то!

Смотреть все 47 отзывов об Jeep Wrangler
  • Jeep Wrangler 2004

Надійність Простота

Динаміка

Надійне авто з душою. Володію більше року, зробив багато модифікацій (ліфт підвіски, ліфт кузова і двигуна + багато іншого) за цей час, перетворивши авто на трушний позашляховик. Американський ринок забитий варіаціями для модифікацій - все залежить від побажань. Спочатку засмучувала динаміка і швидкість на трасі, але їзда по місту і далекі подорожі - швидше не для цього авто. Авто не для всіх. Це стиль життя, ніж просто авто.

Назар

Смотреть все 571 отзыв об Jeep
  • Jeep Cherokee 2015

Jeep Cherokee 2015

Jeep Cherokee 2015

качество материалов, качество сборки, объем багажника, стоимость обслуживания, тормоза

Первый владелец 150 тыс.км Семья

Всі пишуть відгуки на емоціях, а це перші 3-6 міс володіння. В мене 3.2 білий латитюд +. Після того як купив, зробив - враження дуже хороші, вже проїхав на ньому за 1,5 роки 70 тис. брав 62 тис. миль-100 наших. Динаміка шалена, траса, місто все ок, розхід для такого мотору ок. Підвіска жорстка, багажник малий, передні стойки широкі, це всі пишуть згоден. Газ стоїть. Прохідність дуже не погана, пісок, сніг - навіть не очікував, маю УАЗ і ниву для риболовлі, другий рік стоять практично, бо цього вистачає. Комфорт норма. Але після 6 го місяця почали вилазити вроджені болячки двигуна саме, почав читати з своїм майстром і так: має 5 болячок, тече радіатор двигуна, теплообмінник після 130-тис починає потіти, низька якість рокерів у клапанній кришці, вакуумний насос, і низька якість вкладишів із за чого після 150 тис. вони просто зносяться і стукають це багатогодинні копання сайтів наших, європейських і американських і всі пишуть те саме. За останні пів року поміняв радіатор, поміняв теплообмінник, поміняв передню голову рокера, зносились, довго шукали причину стуку, вони розбили розпредвал і все, приїхали. Коли чекати останні 2 проблеми не знаю, це дратує і трохи вже наганяє на думку продажу авто, ці ремонти вже вилились понад 1,4 тис. доларів, плюс поки шукають причину, потім деталі з Польщі проходить 2-3 тижні і в цей період ти без машини, добре є стара добра шкода напохваті. Тому змушений написати цей відгук не як людей лякати - не беріть, а просто констатую факт як можна попасти, хоча це, думаю, виняток з правила, а не аксіома - як кажуть в нас, з моїм щастям! Всім бажаю добра і миру, не судіть за відгук, насправді машина хороша і подобається навіть не дивлячись на нюанси. І про заміну на іншу думаю, думаю, думаю, а в голову лізе черок свіжіший, тільки десь 19-20 року і все....як казав наш спільний знайомий, думайте.

Михайло

Отзывы о моделях Джип