Jeep 2 отзыва о Jeep Patriot 2011 года

динамика, качество сборки, коробка передач, простор салона

качество материалов, шумоизоляция

Смотреть все б/у Jeep Patriot 2011

качество материалов, шумоизоляция

2,0 бензин /газ, 2011, FWD. Доволі просте авто - що по дизайну, що по салону. Доволі міцна підвіска, хоча на вибоїнах та "поліціянтах" здається жорсткуватою. ГБО монтував до обліку ще, всього за 300 євро. Проїхав на ньому всього 3300 міль - була одна проблема електронна, але не суттєва. Економічно - по купинах брав газу 12-14-л/100км, а по трасі - 8-10. Мотор - супер, працює рівно що на бензині, що на газу. Варіатор теж безпроблемно працював, хоча на перегоні Одеса - Київ був перегрів, але не треба їхати 150-160! 120-130 - норм, без перегріву. По снігах не буксував, бо є антібукс. Гнітючий колір салону не влаштовував, бо люблю світло-бежеві тоні. Тому і продав. Антібукс блокує передні колеса між собою, то гребе обома!

Jeep Patriot 2011

Хорошая рабочая лошадка Ни чего лишнего Соотношение двигатель - коробка Немаркий салон Сиденья укладываются в ровный пол

Дороговаты стали детали Аксессуары в РФ оч дорого стоят Бензобак небольшой емкости 51 л. Жестковат для длительных поездок (более 6 час.)

Ранее оставлял свой отзыв на дром.ру под именем LavretiИ так: владею данным аппаратом с 2011 г. покупал с ноля, да еще и юбилейную версию. Машинка на любителя брутальности и чего-то другого. Это хорошая рабочая лошадка. Салон очень продуманный, у меня он кожаный, складывающиеся сиденья в ровный пол - супер. Пластик сзади там где он нужен, не маркий и у меня ребенок, постоянно ногами шаркает и т.д и т.п., тряпочкой протер и все. В сравнении с другим моим опытом, климат контроль хороший. Ниже, то что по ходовой описываю, это результат дорог наших по весне, хотя ...... За годы владения обнаружил следующие слабые места:1 Не знаю какой "умный инженер" засунул блок реле под переднее левое крыло, ладно хоть под подкрылок. В результате через 2 года окислился контакт реле и машинка однажды не завелась, стартер крутит, но не схватывает. Т.к. была еще на гарантии менял у официалов, дороговато 17 т.р. Через год ситуация повторилась, я отогнал к нормальным ребятам и они перенесли блок под капот. Тьфу тьфу тьфу2 Второе слабое место это передние нижние рычаги, меняются только в сборе и по сроку примерно через 9 мес. активной езды. До поднятия курса было неощутимо, после цена кусачая.Недостаток бак маленький 51 л. А так, производились следующие замены. На 80 т.км. поменял сальники раздатки (подтекало масло), тормозные передние диски (тормозные колодки жестковатые ставил стирали диски), 88 тыс. км. передний правый подшипник ступицы. Придурки официалы (РСИ Сервис) 45 тыс. км пробег, перетянули болт слива масла, пришлось поддон (картер) менять.115 т. км. поменял передние верхние опоры стоек, 126 тыс. км загудел подшипник хвостовика. Машинка жесткая и мужская (на мой взгляд). Хотя вижу дамы гоняют. Читал другие отзывы про то, что: коробка тупит.Я считаю, что вот как раз соотношение коробка - двигатель здесь все ОК. У меня вторая машина Аутлендер 2013 г.в., вот там тупит так тупит, хотя двигатель одинаковый 2.4 L. В общем я машиной доволен.

Смотреть все 39 отзывов об Jeep Patriot
  • Jeep Patriot 2015

Jeep Patriot 2015

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена

качество материалов, качество сборки, расход топлива, тормоза, шумоизоляция

Кому потрібно 4×4 та мешкає за містом, машина просто ідеальна! Проблем із запчастинами немає більшість запчастин підходить від Аутлендера. Для комфорту потрібно встановити магнітола 10дюйм з камерою, обезшумити багажник, та встановити фаркоп чи крюк, якщо встрянете назад тягнути нізащо.Пічка, кондиціонер працюють на 5+. По комфорту, м\'ягка ходова, в\'ялка, м\'якше ніж у Дастера чи Хюндай IX35. Привід 4×4 класний, в Друга Дастер 1.5д МКПП, всюди куди їхали, їхали на рівних! ДВЗ масло не бере. Багажника вистачає. Мінуси. Я переїхав у місто, мій розхід суто по місту на короткі дистанції, садок, школа, робота-18-20л газу. Пласмаса в салоні затирається. Машина биток, безпека не стріляна із США. 2,4,4×4 АКПП.62т миль. Проїхав за 1,5р 20т.км. Замінив; дросельну заслонку, з АЛЛІ - 50$+ заміна 300грн, промазав графіткою 4 втулки стабілізатора, скрипіли -200грн, На авто ще їздить жінка, авто нам дуже подобається, рекомендуємо! Якщо Ви економщик та живете у місті, потрібно шукати гібрид чи дизель. Розхід без та з кондиціонером Траса- 9,5-11л газу Змішаний- 14л газу, траса/місто-40/60% Місто-18-20л газу. До розходу на заведення +- 1.5л бензину.

Вася Грицюк

Смотреть все 587 отзывов об Jeep
  • Jeep Patriot 2015

шумоизоляция

134 тыс.км 7.6 л / 100 км Путешествия

Машину обирала сама на аукціоні в США. Була з мінімальними ушкодженнями. Не хотіла "попадати" в ремонт Всі запчастини були замінені і пофарбовані. І я почала їздити. Машина нереально прохідна, я ні разу ніде не буксовала, їхала сміло і по снігу, і по грунту, і по траві. За рахунок легкої ваги машина не вязне, як її старші брати, повноцінні джипи Дуже легка в керуванні. Їздила на передньому приводі, що дає економію пального. Задній підключала тільки при необхідності. По салону все ідеально. Зручні шкіряні крісла, які легко почистити засобами догляду за шкірою. Місця більше, ніж в прадіку, на якому я перед тим їздила. Розклав сідушки і спиш, як на дивані. Дуже приємний бонус - ходова від мітсубіші. Все доступно, ціни не кусаються. Я замінила всі салінтблоки на поліуретан і забула про ходову. Кондіціонер, хоч і не клама, але працює прекрасно. А ще радує динаміка цього авто. Ні разу не давила газ в полік, хватало на всі обгони. Двигун взагалі без проблем. Крайслеровський атмосферник, надійний трудяга. Легко ставиться газ. Машиною дуже задоволена. Приходиться продавати, тому що то друге авто в сім'ї, потрібні гроші. Для тих, хто любить подорожувати, вести активний спосіб життя, полювання, рибалка, просто їздити по роботі, цей маленький міні-хамер буде дуже в пригді

Тамара

Отзывы о моделях Джип