Отзыв Jeep Compass 2014

Внедорожник / Кроссовер Кузов
6-12 месяцев Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

расход топлива, тормоза

Отзыв

Дуже довго вибирав машину, дивився на аутлендери, форестери і тігуани. Після двох місяців експлуатації я проїхав 7к+ км і можу сказати що машина-танк.
1. дуже класна звукоізоляція
2. після того як коробка "звикає", можна поганяти на Київ-Чоп і до Харкова
3. Кренів до 150 км/год нема взагалі
4. В Полтавські області проігнорував знак 50 і залетів на стик асфальту ~7 см — стійкі, диски, шарові в порядку
5. Їздив на офроуд в ліси біля Десни - кожен раз дивуюсь як вона проїжджає такі місця. Навіть трошки поїздив по піску в "пустелі" на Осокорках - показала себе класно, але я провтикав спустити колеса до 0.7
6. На ній важко їхати 2к оборотів по трасі, тому по трасі розхід - 10 л, по місту - 12+. повністю виправдовується тим, що машина висока і ковтає київські ями
7. З мінусів - салон явно не преміум, після Львова і Києва - починають тріщати дверні карти, але це далеко не найгірше, що могло статись
8. Не їздить до офіціалів, особливо на столичку, вони навішують локші, і ще й в 2 рази дорожче
9. В мене виявились гальма з корозією на внутрішній стороні, буду скоро міняти - але це не мінус самої машини, а скоріше стоянки в америці
10. Всі жаліються на багажник - мені норм з валізами на двох людей і прибамбасами для шашликів. Можливо, для сім\'ї з дітьми буде маленький

Загалом - за такі гроші машина топ, звукоізоляція на порядок краща ніж в аутлендері і субаріку

Arsen Danylyuk
06 августа 2020