Отзыв Jeep Cherokee 2014

150 тыс.км Поездки в городе
Внедорожник / Кроссовер Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
6-12 месяцев Время владения

Отзыв

Моє авто має комплектацію Limited, що було для мене одним з основних критеріїв вибору cherokee. Я здивований, реальність взяла верх над очікуваннями. Особливо сподобалося дистанційне заведення, підігрів руля, підігрів і вентиляція сидінь. А також панорама та люк.
Авто не є надто габаритним, ~4,7м довжини, що дозволяє комфортно почуватися в місті. Великий кліренс - для мене трохи незвичний, іноді на горбистій місцевості затискаю зуби, а машина і не думає Черкаси днищем. Надійний атмосферний, середні ціни на запчастини та розхідні матеріали.
Хочеться зазначити шумоізоляцію, в салоні тихенько. Великий сенсорний монітор зручно.
Клімат двозонний і на задню частини виведений обігрів, діти не мерзнуть на відміну від попередньої машини.
Розхід по місту 13-14, але короткі дистанції і прогріви- це норм для такого мотору, хто бажає зменшити витрату ставить просте ГБО. Я задоволений.

Roman L
04 ноября 2020