Hyundai Отзывы о Hyundai 320 LC

К сожалению, по Вашему запросу отзывов не найдено.

Уточните параметры поиска

Смотреть все 5353 отзыва об Hyundai
  • Hyundai Santa FE 2007

Hyundai Santa FE 2007

Hyundai Santa FE 2007

Доброго дня любителям санти. Володію сантою вже третій рік. Саме перше,що хотілося б сказати всім водіям які пишуть відгуки про автомобілі які купуються з рук, неможливо знайти ідеальну машину в технічному стані знаючи, що авто вже проїхало певну кількість кілометрів, відповідно, щоб машинка Вас радувала без турботно це неможливо. Тому про данну модель можу сказати тільки позитивні емоції. Я купував свою санту з пробігом 265 тис. і розумів , що купував не з салону і так само розумів, що будуть вкладення коштів. Так і сталось ,я багато чого вже поміняв і відремонтував, майже за три роки експлуатації, але за те тепер я маю надійне і комфортне авто без зайвих нюансів. Тому виходячи з цього я можу сказати, що це велике,комфортне, надійне сімейне авто. З мінусів можу сказати, що особисто мені бракує вбудованого телефона, хоча це так само можна при бажанні доробити,а решта, якщо правильно, вчасно експлуатувати і що саме головне любити своє авто, то вона Вам прослужить довгі роки вірою і правдою. Авто як і людина потребує уваги і певних фінансів без грошей ні як, що б не вкладати кошти,тоді треба ходити пішки. Тому якщо Ви придбаєте санта фе, Ви залишитесь задоволені,кретичних проблем мати не будете. Я за свої роки експлуатації замінив троси ручніка,відреставрував форсунки і відремонтував турбіну і в салоні міняв пахучку.

Віктор

Отзывы о моделях Хюндай

Хотите купить Хюндай 320 ЛС и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Hyundai 320 LC от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более Отзывы о Хюндай 320 ЛС любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.