Отзыв Honda CR-V 2015

75 тыс.км 10.5 л / 100 км Семья
Внедорожник / Кроссовер Кузов

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, простор салона, расход топлива, шумоизоляция

дорожный просвет, цена

Отзыв

авто привезено з США. В комплектації Touring. Повністю задоволений покупкою. По наших ямах йде краще ніж RAV 4. Активний круїз-контроль приємно здивував надійністю. Навіть з нашими поганими розмітками на дорозі працює ідеально. Авто реагує на зміну дорожньої обстановки моментально, пригальмовує і тримається смуги руху без втручання водія, попередження зіткнень дуже корисне, плюс автоматично ініціює екстрене гальмування самостійно, що дуже допомагає в пробках. "поцілувати" попередню машину через неуважність фактично неможливо на цьому авто. Хоч і немає датчиків тиску в шинах, але розумний комп визначає проблему з тиском за зміною даних обертання колес. Просто після перевірки тиску в шинах слід кожного разу відкалібрувати систему моніторингу шин, що робиться дуже швидко за пару секунд. Щодо розходу пального також був приємно вражений. Адже в пам'яті комп'ютера у американського водія було 48000 миль пробігу і розхід 15 літрів на 100 км з середньою швидкістю 22 милі на год. Але як виявилось , це не показник.Мабуть, попередник не відрізнявся бажанням використовувати економні режими. Я від Києва до Переяслава в режимі "економ" без кондиціонера доїхав на швидкості 85 км з розходом 6.2 л на 100 км (це найекономніший режим в авто). На швидкості 100 бере 7.5 л. на 110 - 8 л і т.д. По городу - 10-12 л, якщо в режимі економ. В змішаному циклі вже проїхав понад 700 км (360 по трасі) на кондиціонері з розходом 10.5 л. (для переводу mpg в л/100 км користувався цим калькулятором https://www.calculateme.com/gas-mileage/us-mpg-to-km-per-liter). За динамікою потужності 2.4 л вистачає на трасі з головою і без режиму спорт. На бориспільській трасі до 180 розганяється легко (до 5 тис обертів на тахометрі), можна було б і до 200 , але дорога була забита. Двигун працює тихо і потужності вистачає на все. Салон шикарний, світла перфорована шкіра, крісла мають дві позиції в пам'яті. Попередньо читав відгуки про неякісну шумоізоляцію, але для моєї машини в цій комплектації це виявилось неправдою. З шумоізоляцією немає жодних проблем. Жодних вібрацій, жодних скрипунів в салоні. Система handsfree приєднує смартфон без проблем. Проблема є лише в штатній навігаційній системі , яка не підтримує європейські карти. В Україні не знайшов можливості перепрошити під європейські дороги (може хто підкаже, де і як це можна зробити) Аудіосистема за якістю звуку порадувала (особливо сабвуфер бумкає відмінно), але інтерфейс на головному екрані трохи складний, потрібно звикнути. Особливо слід відзначити світло . Вночі їхати одне задоволення. І дзеркало заднього виду блокує яскраве світло фар , не сліпить абсолютно. Зручні камери заднього виду на багажнику та на правому дзеркалі. Система підтримки старту вгору - навіть на найкрутіший підйомах в пробках машина не відкочується ні на см. Як мінус можу лише зазначити крен на крутих поворотах на швидкості від 60 км і вище. Пасажирів на задньому сидінні краще пристібати ременями, щоб не літали по салону на віражах. Це авто не для гонок на гірських швидких трасах. Але в своєму класі керованість адекватна. Дорожній просвіт хотілось би більше, але для бордюрів та наших ям цілком достатньо

Serhii
26 августа 2018

Подпишитесь на рассылку отзывов о Honda CR-V

Руслан | 18 февраля 2019 г., 21:14
а як насчет обслуговуванням? де обслуговувати на офіціалі можна?
Serhii | 08 июля 2019 г., 20:19
я в Черкасах, у нас немає офіціалки Хонди. Але поки що окрім заміни масла нічого не треба було.
Serhii | 27 августа 2019 г., 15:28
Через рік експлуатації даю апдейт. Машина виправдала очікування. Все супер. Додати до переваг нічого. З недоліків : дуже слабка штатна протиугонна система. Якби я не поставив секретку на стартер, то в мене б її угнали. Була спроба і дуже просто відкрили , зламали замок викруткою на водійській двері, машина сприйняла це як відкриття власним ключем. Потім перепрограмували ключ під'єднавшись до комп'ютера. Це все за 1 хвилину. Замки задніх сидінь почали гриміти, намотав на петлі армований скотч. Не проблема, але довго не міг знайти де сзаду калатання в салоні. Лакофарбове покриття чутливе до подряпин , по лісу пару раз зачепив невеликі гілочки, то залишились подряпини, але вони поліруються, товщина фарби дозволяє. З позитиву додам, що ходова надійна - весь рік їздив по ямах Черкаської області, диск один довелось розкатувати, не знаю, коли саме вскочив, але вся ходова як нова.

Отзывы о моделях Хонда

Отзывы о Хонда СРВ по годам