Honda 3 600+ отзывов о Honda

Honda Civic 2009

Honda Civic 2009

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

коробка передач, объем багажника, шумоизоляция

190 тыс.км 6.2 л / 100 км Семья

Володію 2 роки.
Машина на кожен день.
Вартість обслуговування при тому що запчастини купляти оригінальні або дуже наближено до них не є великою
Розхід палива реальний :
5.5 - по трасі
6.1-6.4 місто літом
7.2-7.8 зима місто
Але всі чудово розуміють що все залежить від стилю їзди.
Динаміка в неї по місто більш ніж достатня, керованість 5+.
Єдиний мінус як на мене це варіаторна коробка передач,хоть в мене проблем з нею не було , але хотілось щоб був класичний автомат.
В цілому дуже задоволений авто.

Honda Fit 2019

Honda Fit 2019

дизайн кузова, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость

Несправедливо мало відгуків на це покоління Фітів - Джазів, спробую хоч частково виправити. Майже всі Фіти цього покоління ввезені в Україну з Америки, здебільшого це битки з аукціону Копарт, але мій автомобіль 2019р. – досить рідкісний виняток, його привезено з Японії цілим з пробігом аж 5тис км. Був праворульним від народження але переобладнаний як вимагають закони України на лівий руль. Вже три роки машиною просто насолоджуюсь. Сукупність опцій саме моєї машини абсолютно задовольняє – повний привід AWD, адаптивний круїз, безключовий доступ, кліматконтроль, підігріви сидінь-дзеркал-стекол включаючи лобове, LED оптика, утримання в смузі руху завдяки камері і опції безпеки завдяки радару -екстрене гальмування -тьфутьфу покищо не знадоблялись, всілякі помічники для стабілізації руху і гальмування, економічний режим і ще купа хондовських технологій, скажімо вібрація руля при ослабленні хвату на визначений час… Варіатор, - дуже подобається – їзда наче на дитячій машинці, набір швидкості плавно без жодних клацань. Деякі покращення зробив сам – на додаток до задньої камери поставив три додатково – спереду і в бокові дзеркала, тож паркування і зміна смуги руху стало зовсім просто, шкіра на руль і ручку, поличка в багажник, ще якісь дрібниці. Перевезення габаритного вантажу завдяки унікальній миттєвій трансформації сидінь дуже зручно. Мені не вистачало в комплектації тільки рейлінгів, тому сам обладнав місцями швидкого монтажу поперечин під гумовими молдінгами -купив спочатку поперечини на дах за дверні пройоми, -не сподобались самим способом кріплення. Безумовно машина створена для міста – тут прекрасна динаміка і управління, габарити для зручного паркування і маневрування і при цьому просторний салон. Але і траса на цій машинці без напрягу – крім українських доріг зльотав до Нідерландів, ще раз до Хорватії, гірськими дорогами. Досить економічна. Найкращий розхід зафіксував 4,0 літра на 100км – це якщо 70-80 км/год тошнить. Десь 4,7 -5,2 л при звичайному для мене стилі за містом. По місту залежатиме від багатьох факторів, у мене десь плюсмінус 7 л. До речі вибору економного режиму їзди тут дуже допомагає кольорова і мнемонічна індикація на мультидисплеї. Які мінуси? – Досить жорстка, на поганій дорозі це відчувається. Малолітражка - саме моя з двигуном 1.3 і на трасі хотілось би кращої динаміки при рискованих обгонах, тому в таких випадках ставлю варіатор на положення «спорт» і вже звик. В цілому дуже збалансована і практична машина. Якщо вибираєте таке авто, порадив би – придивитись саме до рестайлінгу третього покоління, це роки 2017-2020, де були враховані дрібні недоліки початку випуску цього покоління з 2014р., покращена шумоізоляція і водозахист. Дуже рекомендую шукати з опціями Хонда Сенсінг: це адаптивний круїз, радар безпеки і т.п., бажано з безключовим доступом і варіатором -хоча є інша думка – механіка для любителів більш спортивного стилю їзди.

дорожный просвет, шумоизоляция

Володію більше року, третій власник по тех. паспорту, купували у знайомих а ті із салону.
У цілому задоволений, нарікань немає, дуже надійне авто, все міняли по регламенту але більше усього ремонтували підвіску дяка нашим дорогам а саме втулки, стабілізатори та сайлентблоки, стійки та ричаги не міняли.
Все круто але є декілька технічних особливостей саме цієї моделі.
1. З часом потрібно міняти задні ричаги на розвальні.
2. Вигорають лінзи, потрібно міняти на Bi Led.
3. Низькуватий кліренс, не на кожен бардюо виїде, допомагають проставки.
4. Жорсткувата підвіска, але це рамний паркетник і досить не погано курується, не розкачується.
5. Штатної шумоізоляції невистачає, потрібно робити, особливо двері, задні арки та багажне відділення
6. Не зовсім зручна кришка багажнику, трохи іржавіє де номерний знак та незручно стікає вода, спина після мийки та доща завжди мокра, з підняної кришки тече прямо на спину...

При динамічній їзді у мене щоденний середній розхід 15л/100км газу 2.0 IVTEC, по трасі 10 л. газу при кліматі та круізі на 130км/год.
Динаміки вистачає, повний привід не підводив, трохи жере масла 0.5л/10тис але це особливість цих двигунів, така плата за надійність, до 500тис. без кап ремонту при регламентному обслуговуванні.
Досить зручна для сімї, безліч різних регулювань та іншого.

Honda Dio 2004

Honda Dio 2004

10 тыс.км 3 л / 100 км Путешествия

Чудовий скутер купив з пробігом 6 тисяч проїхав 1 тисячу і захотів закрутити кольца годину крутив скутер у відсічку і нічого не сталося не чекав щоб він остив а поїхав кататися далі 2годинна поїздка на максимальних обертах була і так я положив поршньову якщо ви хочете скутера то беріть на рідні японські поршньові і він вам прослужить довгі роки після клину мотора поміняв я циліндром поршньову групу і далі катаюся нажаль кітайські поршні живуть не більше 2 тисяч кілометрів а якщо рідний японський мотор то він проживе мінімум 100 тисяч кілометрів приспокійній їзді варіатор взагалі вічний на китайських скутерах нових варіатор живе не більше 5000 км а на Хонда діо 35 варіатор живе мінімум 20000 а рідні ремені варіатора теж живуть немало покупці скутера стояв рідний ремінь варіатора з пробігом 6000 км для рідного ременя варіатора пробіг це всього лишень цифри на рідному ремені скутер їхав 53 км/год а на новому їде 80 взагалі ідеальний скутер але якщо берете скутер японський то беріть на рідній поршневі і він вам проживе вічно

Honda Insight 2009

Honda Insight 2009

дизайн кузова, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

динамика, качество материалов

323 тыс.км 5.4 л / 100 км

Володію на даний час трохи більше 3 місяців, проїхав трощи менше 4 тис. Км. Із приємного - витрата пального. В місті при плавних розгонах і використанні при будь якій можливості круїз контролю, можна добитися витрати пального менше ніж на трасі, при швидкості 110-120 км/год., щоправда за умови відсутності заторів. По вартості виходить у місті навіть дешевше ніж на газі на авто із витратою 11-14 л./100 км. Траса трохи дорожче, але не суттєво. Варіатор це насправді супер приємна річ коли ти хочеш спокійно їхати з музикою, на круїзі і при цьому економити пальне, це максимально плавно, дуже схоже на їзду на електричці, або на супер преміальних авто, за виключенням динаміки. Після встановлення шин із вищим профілем, дуже потішив кліренс, він прямо для такого авто суттєвий. Подобається практичність як в універсалі, досить великий багажник, при тому, що навіть за Civic 8 4d вона коротша десь на 25-30 см. По вмісткості за рахунок того, що кузов ліфтбек, на дві голови вище, до того складаються сидіння, отримуєш по суті універсал в якому можна і невеликий холодильник перевезти. Із мінусів європейської версії, це відсутність запасного колеса, в американській воно є, але в той же час плюс подвійне дно, куди залітає все барахло, яке не валяється по багажнику. Динаміка звісно це не спортивний болід, але для адекватної їзди, навіть на трасі цілком вистачає, точно не відчуваєш себе водієм мотоблоку. По оснащеню, бортовому комп'ютері значно технологічніша за той же Civic 8, щоправда інтер'єр у Civic трохи цікавіший в деяких моментах, матеріали наприклад приємніші на Civic. По вартості запчастин, що можу сказати, розхідні матеріали загалом як на інші моделі Honda таких років, щось більш унікальне для цього авто, може коштувати дорого, розборки також дорожче за згаданий мною Civic, але це пов'язано банально з тим, що їх порівняно мало. Із дорогих процедур по обслуговуванню це мабуть заміна оливи у варіаторі, за умови заміни обох фільтрів і прокладки піддону варіатора, якщо купувати все в оригіналі, що кумедно, олива найдешевша частина із цього списку. Загалом авто дуже задоволений, є моменти які хотілося би виправити, але це стосується суто мого екземпляра. Із поширених проблем, на багатьох бачив, провисає передній бампер, виглядає це так собі.

Honda Civic 2008

дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, простор салона, расход топлива, управляемость

дорожный просвет, объем багажника, стоимость обслуживания, шумоизоляция

200 тыс.км 7.8 л / 100 км Поездки в городе

Мав задоволення бути власником Civic 4D 8го покоління впродовж 6 років. Почну з мінусів:
- низький клікерс,
- не найкраща звукоізоляція,
- відносно дорогі оригінальні запчастини, які зачасту і ставилися на авто,
- декілька хвороб: арки, подушки двигуна і коробки не ходять довго, сколи після найменших камінців.
Автомобіль мав чудову керованість, так впевнено в повороти не входив жоден, але через це страждала спина - авто жорстке.
Дарував чудові емоції - управління і динаміка завжди радували, так я їздив майже завжди сам в салоні, або з дружиною, при повному завантаженню динаміка вже не така бадьора.
Обслуговування кожні 7.5 тис. км заміна масла і фільтрів - до 70 доларів з врахування оригінально мастила і гарних розхідників. Так болючі витрати на подушки і їх заміну, так само як і на роботи по ходовій.
Особливо додати нічого. Авто чудове. Низьке, кероване - якщо Вас таке влаштовує і Ви це шукаєте, то це воно!

Honda Civic 2018

Honda Civic 2018

дизайн кузова, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дорожный просвет, качество материалов

Володію автомобілем майже рік. Автомобіль купувався офіційно в Україні.
Авто тихе в ходу, комфортне, непогана шумоізоляція для цього класу. Радують витрати пального - 7 - 7.5 л в місті, 6.5 - траса.
Досить просторе та містке авто з комфортним заднім рядом.
Дизайн досить футуристичний.
Задня підвіска - "багаторичажка", що є рідкістю для класу.
Обслуговую авто у офіційного дилера - вартість обслуговування влаштовує.

Що хотів би відмітити з мінусів:
- якість лакофарбового покриття дуже слабка - обов'язково клеїти захисну плівку хоча б на крила, капот, фари
- ручка підлокітника на дверях обтягнута тканиною - досить швидко зношується і досить "тверда"
- підлокітник - також тканина, помітно сліди використання
- авто низькувате, особливо передня "губа"
- багато жорсткого пластику в авто

Заагалом на свою ціну - чудове авто, недоліки притаманні більшості конкурентів в класі.

Honda Element 2007

Honda Element 2007

дизайн кузова, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, цена

динамика, качество материалов, расход топлива, шумоизоляция

285 тыс.км 15 л / 100 км Путешествия

Це другий мій автомобіль , пересів з хечбека і відразу полюбив кросовери , посадка висока , дорожній просвіт чудовий , де потрібно проїдеш . Дуже надійний автомобіль що по коробці що по двигуну проблем не буває , вчасно міняти розвідники і вона проїде мільйон. Єдиний мінус який можна відмітити розхід , але все-таки 2.4 і вона дійсно їде , на газу навіть виходить економна , їсть будь-яке паливо , простий салон , просторий можна при необхідності перевозити габаритні речі , авто на кожен день , в магазин , на природу у відпустку , на роботу , доїде куди треба і поверне назад , в повній комплектації є сабуфер що є дуже великим + так як він знаходиться під коробкою передачі то місця він не займає , а звучить на високому рівні .

Honda CR-V 1999

Honda CR-V 1999

шумоизоляция

620 тыс.км 13 л / 100 км Путешествия

Цей кросовер хоч і старенький, але достойний уваги. Салон бомба. Місця в салоні дуже багато. Перевозив речі до хатинки в селі: морозильну камеру 1.5 м. висотою, особисті речі, кухонні прилади, бензопилу, газонокосарка, плюс інструменти, балон для води 20 на літрів. Все влізло! Газовий балон стає на 42 літри. Витрати газу по трасі 10л.
А тепер головне ця машинка проїхала там де я і не думав. Дорога в гори: пару місць були тяжкі, розмотані підводами та тракторами, але пройшла. Звісно ця машинка не для офроуду, але японці зробили ії на славу.
По місту бере 15 газу.
До цього був Форд С Мак 2008р, гарна машина. Але за пультом Хонди ні разу не пожалкував за ним, та і за іншими автівками що були.
Буде можливість взять живу машинку, беріть і не думайте! Не дивіться на роки. С запчастинами проблем немає.

Honda CR-V 2018

Honda CR-V 2018

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

тормоза, шумоизоляция

Володів авто більше 2х років, в цілому задоволений авто, експлуатація по повній «тобто і для роботи і для таких поїздок і як на диво на передньому приводі по горах трошки катався». Почну з простого коли купляв розглядав авто інштго класу «тобто lexus mercedes i bmw>. Чому купив її? Попалась гарна ціна за двох річне авто 19 тисяч і пробігу 40к км. Можу довго розписувати але розкажу за основні плюси і мінуси. До плюсів можу віднести керованість, хоч і резина була 60 профілю але ходова відпрацьовувала на всі 100 тобто так як основний пробіг по трасі то на затяжних поворотах вона себе впевнено відчувала і в основному як гуляла то на резині. Ще до плюсів можу віднести розхід, по трасі при спокійній їзді пила 6.5-7 літрів що мене цілком задовільняло і змішаний був 8-9 літрів. Ще можу сказати за мотор, його тяги їй цілком хватало так як не була дуже важкою. До плюсів ще можна віднести зовнішній і внутрішній вигляд, авто виглядає доводі молодіжно і в порівняні з конкурентами доволі красивіше виглядає. До плюсів ще багато чого можна віднести таке як сервісне обслуговування на дилері майже по ціні гаражів,ліквідність моделей на хороших комплектаціях<чому зробив акцент на комплектаціях згодом розажу> якість матеріалів, немає хвороби дешевих японців що все скрипить, та ще багато чого. А тепер до мінусів, ключовий мінус який мене бентежив це є заводська шумоізоляція точніше її відсутність, коли довго трасою їдете і не найде потрібною вам радіостанції або взагалі любої музики то може почати голова від того гулу боліти. Другий мінус це ліквідність базових комплектацій тобто такої як у мене, продавав я її більше року< але якщо берете середню і максимальні вони відстрілюють швиденько > третє це комфорт сидінь, але в їхнє виправдання хочу сказати що мені з сидінням дуже тяжко вгодити так як я сам 2 метра ростом і 140кг маси, апріорії мені тяжко найти сидіння які підійдуть. Ще один мінус стосується америкосів в основному, у доресті у них слабкі передні стійки і на пробігах 80-100к вони починаю виходити з ладу і краще ставити зразу від європейця вони і трошки м‘якші і довше служать. Ще один з мінусів це є те що через специфіку VTec то треба клапана регулювати раз на 80-90 тисяч. Ще мінус це є гальма, стокові дуже швидко перегріваються, але рішити це доволі просто, вкидуєте інші і все< я наприклад вкинув від акури і все> В основному все, в цілому авто задоволений, таке щоб став на дорозі ніразу небуло, служило вірою і правдою весь час моєї екплуатації. Якщо хтось розглядає йе авто до покупки моя порада розглядати трошки вищі комплектації но не базові, в ній вродіби все є що потрібно для комфортної їзди але ліквідність трошки тяжкувата

Honda Accord 2004

Honda Accord 2004

динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, тормоза, управляемость, цена, шумоизоляция

дизайн кузова, дорожный просвет, стоимость обслуживания

220 тыс.км 7 л / 100 км Путешествия

Автівка для родини чудова. Великий вмісткий багажник, кришка закривається з кнопки. Салон просторий,дуже комфортний, у нас змішаний шкіряно- текстильний. Ходова м'яка. У нас стоїть потужний саббуфер,музика по всій автівці звучить круто. Мультируль полегшує користування в дорозі магнітолою,гучністю. Двигун з турбіною, на трасі швидка і потужна. Зважаючи на рік випуску,2004,вона напічкана електронікою, є навігатор,сенсорний екран,CD,мультируль. Багато відсіків між сидіннями водія і пасажира, де можно багато чого зручно покласти, розмістити і все буде прикрито своєю кришкою,які красиво задекарована. Авто рекомендую.

Honda Accord 2015

Honda Accord 2015

100 тыс.км 9.5 л / 100 км Поездки в городе

Однозначно рекомендую к покупке. Владею американцем 2.4 с прямым впрыском на вариаторе. Расход по городу в среднем 9-10 л. Разгон до сотни 8 сек, что довольно не плохо, я бы даже сказал отлично. Динамики хватает как в городе, так и на трассе при обгоне. Коробка очень нравится, хотя раньше ездил только на автомате.
Как и на автомате, иногда приходится играть педалью газа чтобы машина ускорилась. Ходовая в меру жёсткая, я бы сказал что больше мягкая чем жёсткая. Ямки проходит без зубодробления.
Тормоза посредственные. Большинству владельцев штатные тормоза подойдут, но если честно, я бы поменял тормозные диски и колодки на что то более усиленное с перфорацией.
Салон хорошего качества. По 10 бальной шкале я бы поставил 7 из за некоторых скрипов и сверчков. Заднюю полку сразу после покупки авто лучше обесшумить.
Места в салоне и багажнике оооочень много. В этом плане к машине вопросов вообще нет. При росте 1.95м, задние пассажиры сидят очень комфортно, места для ног хватает с лихвой.
Климат двухзонный работает отлично как зимой так и летом. Штатный свет в фарах вполне неплох благодаря линзам.
По обслуживанию: масло в вариаторе поменять с фильтрами коробки примерно 180-200 у.е. раз в 60 тыс км.
Масляный фильтр 8 у.е., воздушный аналог 10 у.е., салонник 8 у.е.
Клапана нужно регулировать каждые 45 тыс км. - примерно 40 у.е. с прокладкой.
Рычаги передние идут в сборе с сайлентблоками и стоят примерно 200 у.е. шт.
Подушка ДВС правая гелевая 100 у.е..
В целом машина очень надёжная. Нет каких либо недостатков, которые хотелось бы ярко выразить.

Honda CR-V 2008

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

качество материалов, расход топлива, шумоизоляция

CR-V 2.4 газ/бензин. Повна комплектація. Володію вже більше 6 років. + : Дизайн,зручна,вмісткий салон і чудовий великий багажник,непогана динаміка,алгоритм роботи повного приводу,. - : пластик салону дуже легко дряпається, занадто великий розхід палива,особливо в місті 16л бензин/23л газ взимку і 15/18л влітку. Скрипи по салону задня частина,шумоізоляція салону і задня підвіска "качається" занадто,хоча в машині усе абсолютно справне. В підвіску встановлювати тільки оригінальні з/ч,заміна масла кожні 7-8 тис. км, недовговічний автоматичний натягувач ременя навісного обладнання,рульова рейка...

Honda Accord 2008

Honda Accord 2008

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость

По надійності цьому авто мабуть не має рівних. Пробіг за добу до 1000 км для цієї красуні майже нічого, надійна, красива, зручна, керована. Тільки позитивні емоції та плюси. Володіємо 4 роки за цей час накатали ми 250 тис,також за цей час лише розхідники, гур, радіатор, цеп грм і тормозні колодки і диски, купили її з пробігом 180 тис, ми другі власники. Дизайн у неї дуже гарний, на трасі дуже стійка, який би вітер не був їй все одно. Розхід бензин 10 змішаний, газ 12. Надійна підвіска. Рекомендую даний автомобіль для тих хто любить швидкість та комфорт.

Honda Pilot 2008

Honda Pilot 2008

стоимость обслуживания, цена

Добрый день Хочу поделится своими впечатлениями об владении авто Хонда Пилот.
Купил это авто 4 года назад.
1Совет - выбирайте авто через проверки на сто, потому что ремонт очень дорогой и из аналоговых запчастей мало что подходит и служит меньше в два раза чем оригинальная запчасть. А это затраты на бензин оплата услуг мастера на сто, такси, если машину на долго оставлять и в итоге цена оригинала равна аналогам, только чаще будете посещать сто.
2.Покупая данное авто надо понимать что оно не бюджетное и деньги на расходы в итоге получаются приличные, так что с экономить на этом авто не получится.
Стоимость ТО у Официалов 200у.е или 5200грн при курсе 27 грн за 1 доллар. Это масло в двигатель, в задний мост, 3 фильтра и работа.
3 Расход бензина и газа
Бензин от16литров и до 22 литров трасса-город
Газ от19 и до 27 литров трасса- город
Меньше у меня не получалось при аккуратной езде без нарушений ПДД.
3 Неприятный момент когда ты приезжаешь на сто все видя такой кроссовер увеличивают цены минимум в два раза считая тебя олигархом, хотя приедь на шкоде октавия или супер в ,аналогичная работа по ремонту авто будет стоить в 2 раза дешевле.
Расход масла он есть и бояться этого не надо в среднем 1-1,5литра на 10000 км. Официалы говорят это норма и присутствует даже на новых авто, такова задумка инженеров их компании Хонда, пусть лучше жрет масло, чем недолговечный двигатель.
Это из неприятного.
Теперь о плюсах.
Это авто удовлетворяет все мои требования к нему, я просто кайфую за рулем, сев за руль этого авто хочется ехать и ехать наслаждаясь путешествием.
Проезжая по дорогам моей родной Украины тысячу км за один день у меня хватает сил еще после поездки погулять с семьей по городу в который мы приехали. На легковом седане класса Шкода Супер В мне было тяжелее преодолевать такое расстояние.
Поэтому комфорт здесь на уровне. В легковых авто ,моих детей укачивало, в Хонде Пилот все отлично. Машина едет мягко, хороший клиренс, чувствуешь в ней себя уверенно в любую погоду. Это авто создано для комфортного перемещения в любом направлении и идеально подходит для семьи. Я люблю это авто, менять его только на классом выше, в своем, нет равных ну как для меня. Не буду описывать технические данные это все можно взять в интернете делюсь только своими впечатлениями и эмоциями.
Что буду в ней менять;
это свет, он конечно никакой, буду ставить Би лед линзы и ни в коем случае ксенон или галоген ,толку ноль. только слепит встречных водителей.
Также монитор и для навигации и других функций
В остальном машина меня полностью устраивает не смотря что она 2008 г.в.
По скорости довольно резвая, могу на светофорах погоняться с седанами и др. авто.По трассе 150-160 вообще скорости не чувствуешь авто в массе 2тн просто плывет как корабль на волнах
Покупать или нет решать каждому, мне это авто очень нравится не смотря на недостатки о которых писал выше.

дорожный просвет, шумоизоляция

Справжній японець. Обслуговуйте вчасно і буде вам щастя. Шукайте комплектацію з автоматом. Робот, незважаючи на відгуки також норм, але треба розуміти як користуватись та знов таки правильно доглядати за авто.
Дизайн кльовий. Місця в салоні багато, задній ряд із рівною підлогою. Трохи занизька, тож любить хороші дороги.
Керованість одна з кращих в класі.
Шумоізоляція слабенька, аудіо система не найкраща.
А так прикольний автівка, яка навіть сьогодні виглядає дуже яскраво і справляється з основними задачами.

Honda Accord 2003

Honda Accord 2003

дорожный просвет, расход топлива, тормоза, шумоизоляция

14 л / 100 км Поездки в городе

Что сказать , года берут свое уже . Если ищите берите более менее живой вариант , из болячек , рейка,АКПП ,лкп, течь масла , ставить только оригинальные прокладки . Ещё было столкнулся с тем ,что крышка АКПП прогнила и менял . До меня уже сделали и Гур , и генератор и рейку и тд. Суммарно за год вложений 700-1000$ . А и ещё , клиренс маленький , хорошо что спасает защита .

Honda Civic 2007

Honda Civic 2007

дорожный просвет, стоимость обслуживания

140 тыс.км 6.5 л / 100 км Поездки в городе

Дуже потужний і динамічний двигун
Дороге обслуговування, заміна щеплення з демфером 35тис
Шумновата
Велика в салоні
Салон трансформер це +
За рахунок короткої бази, не чіпляєш бампером великі ями
Економічне авто по розходу палива
великий мінус коробка робот, краще механіка або автомат який пішов с 2010року

Здравствуйте!
По поводу Хонда Элюзион!
Впечатления отличные 9,5/10.
По
Поводу шумоизоляции очень качественно сделано чувствуешь себя очень комфортно.
Теплая машина зимой , также и в летний период нет проблем.
Климат-контроль мощный качество Японии общается.
В ходу авто очень приятный, маневренность, динамика,удобные сиденья.
Качество отделки салона это что-то как новое.
Впечатления от этого авто положительные.

Honda Pilot 2015

Honda Pilot 2015

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

качество материалов

Брав авто із США, після фронтального дтп. Загалом машина має безліч плюсів, а основний це комфорт та вмістимість та всіх 3 рядах. Авто на далекі подорожі із сімєю просто клас. Динаміки двигуна достатньо як на 2 тонну машину з габаритами Тойоти LC200. Розхід пального: мій рекорд це 7.5 л/100 км по бк, але фактично це десь 8.5 л/100 км. При їзжі в режимі 100 км, розхід в межах 9.5-10.5 л/100 км. По м.Львів з пробками до 16 л/100 км. Загалом велике, просторе, надійне авто, з адекватними цінами на з/ч.

Отзывы о моделях Хонда

Хотите купить Хонда и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Honda от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более 3 600+ отзывов о Хонда любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.