Ford 2 отзыва о Ford Mondeo 1992 года

4.9

дизайн кузова, динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач

Смотреть все б/у Ford Mondeo 1992

385 тыс.км 10 л / 100 км Коммерческие перевозки

Я третий хозяин авто. полностью доволен прочитавотзвы полностью согласен от себя добавлю ко всем + ещо один это качество метала и надёжности силовых реек я на этом авто попал в ДТП розбив битонний отбойник и авто можно било восстановить но бил вопрос цени она биле практически 1500 $ и я решил купить другой тоже форд и тоже мондео только 95 года надеюсь он такой же надёжный мощний и не дорогой в обслужевани я рекомендую данний авто это трудяга длятрудяг...

380 тыс.км 9 л / 100 км Коммерческие перевозки

Использовал авто ежедневно всем доволен просторный салон вместительный багажник надёжен за 24 года вложил в него 40000 т не щитая резины и масла +- даже когда попал в дтп врезался в отбойник на скорости где-то 120 км машину розбил сильно подушки сработали и я остался жив чтож машина умерла а я живой здоровый ищу такую же есле авто то только форд

Смотреть все 817 отзывов об Ford Mondeo
  • Ford Mondeo 2013

Ford Mondeo 2013

Ford Mondeo 2013

дизайн кузова, динамика, простор салона, тормоза, управляемость

дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция

Продовження відгуку про Мондео. Атмосферник 2.0 склав гарне враження, але хотілось АКПП та динаміки. Узяв 2.0 Ecoboost 203 сили, робот Powershift 6dct450 з пробігом 65 тис. км, Бельгія 2013. Витрати палива: місто 9,5-10 л, траса 6,5-7л. Динаміка вражала, робот перемикався швидко і непомітно,кайф. Радості були повні штани, приблизно десь до 80 т. км. Тепер поїхали. Вискочив чек, прочитали помилки Р0016 та Р0017. З шестерні впускного розподільчого валу вилетіла малесенька пружинка, пощастило що ланцюг не обірвався. Як результат: майже повна заміна комплекту ГРМ - ставив оригінал, це важливо , окрім шестерні випускного розподільчого валу. Ну добре, буває, змирився, тим паче машина буде подобалася. Їздив без проблем десь тисяч 45, поглядаючи на сальник КПП, знав про цю проблему, що на місці з\'єднання коробки з двигуном починає витікати мастило, а це також недешевий ремонт і саме головне, що практично безрезультатний . І ось одного разу іду містом і бац - напис "Двигун несправний" і машина глохне та перестає їхати. Двигун не запускається, цього разу ще гірше - ланцюг обірвався, бо знову вилетіла клята пружина з муфти vct і у 2-му циліндрі вдарило по клапанам. В мене шок + таки почало витікати мастило зі з\'єднання коробки та двигуна. Пробіг - 125 т. км. Висновки робіть самі, я зробив для себе що двигун Ecoboost 2.0 та коробка POWERSHIFT - рідкісне лайно.

Смотреть все 6494 отзыва об Ford
  • Ford Fusion 2010

Ford Fusion 2010

Ford Fusion 2010

дорожный просвет, простор салона, расход топлива

140 тыс.км Семья

Авто супер. Просте та надійне. Підвіска жорстка, але то не страшно і на швидкості виправдано.

Андрій

Отзывы о моделях Форд