Dodge 2 отзыва о Dodge Dart 2013 года

2.0
Dodge Dart 2013

Dodge Dart 2013

дизайн кузова, динамика, качество материалов, тормоза

дорожный просвет, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена, шумоизоляция

Поездки в городе

Повне гімном, ходова дубова. Росхід пального по місту стабільно 10+ літрів, це враховуючи 1,4.
Запчастин дорогі та дуже рідкісні, робот ремонтується максимально важко так як усі спеціалісти посилають тебе за руським кораблем. В цілому купіть краще Ланос бо за ціну такого коли береш його до 8к доларів то це 100% буде мертвий кусок металу

Dodge Dart 2.0 AT (160 л.с.) 2013

Dodge Dart 2.0 AT (160 л.с.) 2013

цена

43 тыс.км 8.1 л / 100 км Поездки в городе

Не бита, не фарбована, малий пробіг, хороша шумоізоляція, великий багажник, заводське тонування вікон, має своє ,,обличчя‘‘ і виділяється в потоці машин.

Смотреть все 11 отзывов об Dodge Dart
  • Dodge Dart 2015

Dodge Dart 2015

Dodge Dart 2015

дизайн кузова, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость, цена

динамика, дорожный просвет, расход топлива, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Автомобиль за свои деньги, это 5 из 5. А если у вас лимитед, то это 5 из 6! Музыка отличная, качество салона на хорошем уровне, ходовые качества в порядке. Что можно считать из минусов, так это расход и доступность запчастей, но это чистый американец все таки. На трассе ведёт себя уверено, в городе никаких проблем нет, кроме высоких бордюров, но это уже моменты нашей инфраструктуры. Ещё один момент, люди с ростом 190+ см, эта машина не для вас, увы, но сидения отпускаются недостаточно низко. Я однозначно рекомендую данный автомобиль.

Станислав

Смотреть все 671 отзыв об Dodge
  • Dodge Journey 2016

Dodge Journey 2016

Dodge Journey 2016

динамика, дорожный просвет, объем багажника, простор салона, тормоза, цена, шумоизоляция

Це перший мій автомобіль, так що порівнювати особливо нв з чим. Тому прокоментую те що мені подобається: По-перше - просторний салон. В багато автомобілів з моїм зростом 198 я нормально не поміщався, в цей же чудово поміщаюся, та й сама посадка в автомобіль зручна. Також сюди віднесу гнучке налаштування простору салону. Можливо скласти всі сидіння окрім сидіння водія і перевозити великогабаритні речі. По-друге - потужний двигун 3.6 дарує ястраві емоції, з задоволенням набераєш швидкість. По-третє - досить просте обслуговування. Хоча я й не мав досвіду, але з допомогою справляюсь самостійно. До мінусів можна віднести мультименійну систему в мене була маленька магнітола - але я замінив її на андроїд, а також зробив ще декілька апгрейдів. Що покращило функіонал автомобіля. Ще до мінусів можна було б ще віднести витрати пального, але для такої маси та динаміки витрати цілком зрозумілі. Загалом - цілком задоволений автомобілем.

Володимир

Отзывы о моделях Додж