Отзыв Daewoo Sens 2002

Газ/бензин Двигатель
3-5 лет Водительский стаж
3-5 лет Время владения

дорожный просвет, качество сборки, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

дизайн кузова, динамика, качество материалов, коробка передач, объем багажника, простор салона, тормоза, шумоизоляция

Отзыв

В моєму використанні авто 3.5 роки, подарував батько як перше авто. Машинка польської збірки заводу FSО, але частково. Модель має найменування L1300, тобто з Польщі до України йшов готовий кузов, а у нас в нього ставили свій силовий агрегат, а точніше мотор від таврії, так-так, саме від таврії з карбюратором солекс. Машина дісталась ціла по кузову, але в занедбаному технічному стані, ремонтую власноруч. Одразу після придбання було замінено "джентельменський" набір, а саме: мастило, фільтри, свічки, ремінь грм, натяжний ролик та помпу. З великих затрат була заміна КПП та ГБЦ. Перебрав всю ходову та гальма, болячкою як на мене в них є шруси, за 3 роки я змінив їх 3 рази. Загалом сума щорічного використання авто становила порядку 15000грн, враховуючи розхідники та всі дрібниці, в рік авто проїжджає в середньому 15-20тис. км. Машиною влаштований в плані розходу пального: 5л на100 траса та 8 місто, але це чисто мій випадок, на інжекторних версіях ходять слухи що набагато більше. При моєму зросту 193 їздив на авто по 600 км та дискомфорту не відчував, єдине хотілося б більше кобил, але компенсує економічністю. Якщо розглядати як авто для придбання то потрібно готуватись до постійних дрібних поломок, але запчастини продаються в любому продуктовому магазині та легко ремонтуєтся власноруч.

Єлисей
01 января 2020